حوادث و رویداد

کاهش ۴۶ درصدی تردد در استان مرکزی در دوره ۱۹ روزه محدودیت های کرونایی

کاهش ۴۶ درصدی تردد در استان مرکزی در دوره ۱۹ روزه محدودیت های کرونایی

دنیای 77 / مرکزی رئیس پلیس استان مرکزی گفت: ما به دنبال اجرای قانون 19 روزه ستاد ملی مبارزه با كرونا برای اجرای تصویب ویروس كرونا در استان مركزی میزان ترافیك در استان مركزی را 46 درصد كاهش دادیم.

سردار حسن مفخمی شهرستانی روز پنجشنبه ، 20 اسفندماه در جریان رزمایش برنامه ریزی زمستانی برای دستگاه های پلیس و خدماتی در استان مرکزی اظهار داشت: برنامه ریزی زمستانی برای دستگاه های پلیس و خدماتی در استان مرکزی امروز آغاز شد و در 11 مارس با محوریت محور حمل و نقل استان پایان می یابد. و اولویت محورهای برفی و معابر و جذب 90 تیم گشت و 32 تیم موتورسیکلت در پلیس راهنمایی و رانندگی استان و همکاری و پشتیبانی سازمان هایی مانند بزرگراه ها ، اورژانس ها ، هلال احمر ، شهرداری ها و غیره ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در هشت ماهه نخست سال جاری انضباط ترافیکی نسبت به مدت مشابه سال قبل بهبود یافته است تا از بروز حوادث و حوادث رانندگی کاسته شود و با رانندگان پرخطر برخورد قاطع داشته باشد. انجام شده. ” تعداد کشته شدگان حدود 10 درصد ، تعداد مجروحان 26 درصد و کل تصادفات استان 41 درصد کاهش یافته است.

شهرستانی افزود: در 19 روز پس از اجرای قوانین عملیاتی تصویب ستاد تاجگذاری ملی در استان مرکزی ، شاهد کاهش 46 درصدی ترافیک در استان مرکزی هستیم.

فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: در پرونده نیروی انتظامی استان نیز در این مدت چهار هزار و 457 مورد جریمه یک میلیون تومانی ، 3 هزار و 343 پرونده اجرای قانون 500 هزار تومانی و 3 هزار و 139 پرونده اجرای قانون 200 هزار تومانی ثبت شده است. از شب چهار روز محدودیت وجود دارد. صبح 3،221 پیام کوتاه برای ممنوعیت تردد در شهرهای قرمز و نارنجی به رانندگان ارسال شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا