عمومی

کاهش ۴۰ درصدی تعداد بیماران بستری مبتلا به کووید -۱۹ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

کاهش ۴۰ درصدی تعداد بیماران بستری مبتلا به کووید -۱۹ - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، شاپور بادیا گفت بیش از ده ماه از شیوع ویروس کرونا در کشور می گذرد و تاکنون دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سه دوره با افزایش تعداد پذیرش و سرپایی در بیمارستان روبرو شده است. اکنون مردم و همه مقامات استانی و شهرستانی تعداد بیماران شریان ویروس کرونا و بیماران سرپایی را در منطقه تحت پوشش دانشگاه کاهش داده اند.

رئیس کارگروه مراقبت و درمان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد شرط زنده ماندن و تداوم روند نزولی تعداد بیماران مبتلا به عروق ویروس کرونا را همکاری عمومی در زمینه نظارت بر فاصله اجتماعی ، مراقبت از خود و دستورالعمل های بهداشتی عنوان کرد. کیفیت خدمات در مراکز را افزایش می دهد.

بادی با بیان اینکه تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی در اوج سوم نسبت به دوره قبل 30 درصد افزایش یافته است ، افزود: خدمات به طرز مطلوبی ارائه شد.

در اوج سوم کرونا ، معاون علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی موشاد کرونا در رده سوم قرار گرفت و برای 25٪ بیماران ویروس کرونا تخت تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در بیمارستان بستری شد که اکنون به 13٪ کاهش یافته است.

وی با ابراز خوشبینی از محدودیت های اعمال شده طی دو هفته گذشته در کاهش پذیرش در بیمارستان و تعداد موارد نقش موثری داشته است: “با حمایت و مشارکت مردم می توان فصل زمستان را که” زمستان سیاه “جهان لقب گرفته است ، آرام کنیم. و خداحافظ

دکمه بازگشت به بالا