سلامت

کاهش تا ۷۰ درصدی ترددهای درون شهری / پیشنهاد به ستاد کرونا درباره حمایت از مشاغل آسیب دیده

کاهش تا ۷۰ درصدی ترددهای درون شهری / پیشنهاد به ستاد کرونا درباره حمایت از مشاغل آسیب دیده

به گزارش شفاف ، دکتر. علیرضا جالی در تفاهم نامه ای بین فرماندهی مدیریت بیماری های عروق بیماری کرونا تهران و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران درباره وضعیت ترافیک بین شهری در 24 ساعت گذشته ، در یک تفاهم نامه گفت: 4a

وی با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته بیش از 90 درصد ترافیک در بزرگراه تهران – شمال کاهش یافته است ، افزود: این تعداد در بزرگراه تهران – کم و جنوب تهران نیز به 70 درصد رسیده است.

جالی با اشاره به اینکه هرچه بیشتر محدودیت ها از ابتدا تصویب شود ، وضعیت بهتر می شود ، گفت: با کمک و تلاش نیروی انتظامی نظارت مناسب و بی وقفه بر محدودیت ها اعمال می شود و برای این امر وضعیت مطلوب تری را شاهد هستیم. علاوه بر 150 گروه قبلی كه متشكل از نیروهای تلافی جویانه تهران بودند ، 90 گروه نیز تحریم ها را زیر نظر داشتند.

به گفته وی ، هرگونه تغییر در مرگ ناشی از مداخلات مدنی و اجتماعی بین یک ماه تا 40 روز ، حدود 3 هفته در بیمارستان و 10 تا 14 روز در بیماران سرپایی طول می کشد.

فرمانده مدیریت عملیات بیماری های پزشکی قانونی در تهران گفت: “مطالعات اپیدمیولوژیک ما نشان داده است که مداخلات در محیط محوری ، تشخیص بیماری و کاهش اثرات منطقه ای این بیماری زودتر از 40 روز محقق نخواهد شد ، بنابراین باید صبورانه منتظر بمانیم.” بیایید روند را تغییر دهیم.

چند پیشنهاد در ستاد ملی کرونا

در فصل بودجه جعلی ، کرونا به تعدادی از پیشنهادات شورای ملی ، دولت و به ویژه پارلمان اشاره کرد:

وی با اشاره به برخی شکایات تجاری گفت: بسیاری از آنها شکایت دارند که بسته های حمایتی با تاخیرهای قابل توجهی به آنها تحویل داده می شود. مالکان متأثر از کرونا نیز با چندین دیوان سالار روبرو هستند.

فرمانده ستاد کرونا تهران با اشاره به اینکه علی رغم دشواری های فراوان ، بسیاری از وظایف نیروهای خود را تنظیم نکردند ، گفت: این افراد که به دلیل انساندوستانه بیکاری برای کارگران خود ایجاد نکرده اند ، باید به شدت حمایت شوند.

مهمترین دغدغه تجارت تقلبی پرداخت اجاره بها و برگشت چک ها بود ، وی گفت: در نامه ای به ستاد تاجگذاری ملی خواستار این شدیم که این ممنوعیت های دو هفته ای پرونده قانونی ویژه معاملات تجاری در نظر گرفته شود تا سابقه برگشت چک وجود نداشته باشد.

وی همچنین با اشاره به برخی از مشکلات بیمه تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: برخی از بیمه گذاران برای بررسی مثبت بودن آزمایش عروق بیماری کرونا باید به این دفاتر مراجعه کنند که در این شرایط می تواند خطرناک باشد. پیشنهادات به ستاد ملی ارسال شده است که امیدواریم مورد تأیید قرار گیرد. اگر فردی بیمار شود یا آزمایش مثبتی را پشت سر بگذارد تا شغل خود را از دست ندهد یا از مشکلات سالانه رنج ببرد ، درخواست تایید می شود.

وی گفت: “همچنین ، باید چند جلسه برگزار شود. ما امیدواریم که ستاد اجرای ملی عدم حضور ما را در صورت عدم مشروعیت تأیید کند.”

جالی ادامه داد: بسیاری از زمان های کنفرانس گذشته است و آنها طبق قانون باید در جلسات خود شرکت کنند و نگران ادامه کار خود هستند ، بنابراین ما از آنها خواستیم تا از حالت الکترونیکی استفاده کنند.

دکمه بازگشت به بالا