عمومی

کاش شبیه طارمی بودی! – دنیای 77

کاش شبیه طارمی بودی! - دنیای 77

ای کاش سردار نیز شجاعت و شجاعت طارمی را به دست آورد و چالشی جدید در فوتبال خود امتحان کرد. اگر او بیشترین تمایل به جدایی داشت ، بعید بود که زنیت بتواند جلوی او را بگیرد. افسوس ، روسیه به خانه امنی برای آزمایش تبدیل شده است و این بازیکن تمایلی به خروج از کشور با پیراهن ندارد.

به گزارش دنیای 77 رسانه ها دنیای اقتصاد او نوشت: “داستان طبق معمول بود.” با شروع فصل نقل و انتقالات تابستانی در اروپا ، فوجی تحت تأثیر اخبار و شایعات انتقال سردار آزمون از سن پترزبورگ به تیم و لیگ معتبرتر در لیگ روسیه قرار گرفت. در ابتدا موضوع رم در ایتالیا به طور جدی مورد بحث قرار گرفت و گفته شد که آزمون در این تیم می تواند شاگرد ژوزه مورینیو باشد. سپس ماجرای انتقال سردار به بایرلورکوزن در لیگ آلمان را به شکل زنده تری می بینیم. این دو شایعه بخش بزرگی از رسانه های اروپایی و ایرانی را برای هفته ها به خود مشغول کرد ، اما در نهایت هر دو رد شدند. با نزدیک شدن به آخرین روزهای پنجره تابستانی ، لیون فرانسه به عنوان قوی ترین مشتری سردار معرفی شد و گفته می شد حضور او در لیگ قهرمانان اروپا را تایید کرده است ، اما هرگز دیگر. اکنون همه جزئیات رسانه ای شده است. باشگاه روسی برای رضایت سردار 25 میلیون یورو درخواست کرد اما تیم فرانسوی بیش از 15 میلیون پرداخت نکرد. سرانجام ، توافق نهایی حاصل شد و حتی معتبرترین نشریه Equipe ادعا کرد که این آزمایش در آزمایش پزشکی لئون در روز دوشنبه برگزار می شود ، اما در آخرین ساعات پنجره تابستان ، خبر انتقال برای ادامه آزمایش اعلام شد در لیگ روسیه اعلام شد.

سردار 9 سال پیش در 17 سالگی عازم کازان شد و قرار بود دسته دوم روسیه را به عنوان سکوی پرتاب خود برای تیم بزرگ انتخاب کند. با این حال ، حضور او در این سکوی پرتاب تا 26 سالگی ادامه داشته است! این آزمون در سال های اخیر برای تیم هایی مانند روستوف و ژانت ثبت نشده است. به خصوص در این دو ، سه فصل گذشته ، مشخص شد که سقف فوتبال روسیه برای این بازیکن کوتاه است و مهارت های او به هدر می رود. امسال ، این آزمون برای انتقال به تیم بزرگتر بسیار جدی بود ، زیرا این بازیکن به آخرین فصل قرارداد خود با ژانت رسید. در چنین مواردی ، نگهبانان باشگاه معمولاً برای فروش بازیکنان بازتر هستند. زیرا به محض اتمام قرارداد ، فوتبالیست “آزاد” می شود و به رایگان به هر تیمی می رود. به همین دلیل ، امید می رفت که جانت سرانجام به سردار بفروشد ، اما آنها این کار را نکردند. کی میدونه؟ شاید جانتی ها بر سر این واقعیت که سردار قرارداد خود را تمدید می کند متحد شوند و کل این چرخه تکرار شود. امیدوارم این اتفاق نیفتد و او بتواند آزمون استقلال قریب الوقوع خود را بداند.

مهدی طارمی شش سال بعد ، در سن بزرگتر از امتحان ، راهی اروپا شد ، اما با انتخاب مناسب ، امروز در جای مناسب قرار گرفته است. ای کاش سردار نیز شجاعت و شجاعت طارمی را به دست آورد و چالشی جدید در فوتبال خود امتحان کرد. اگر او بیشترین تمایل به جدایی داشت ، بعید بود که زنیت بتواند جلوی او را بگیرد. مایه تاسف است که روسیه به محلی امن برای آزمایش تبدیل شده است و این بازیکن تمایلی به ترک کشور تزار ندارد. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا