اقتصادی

کاخ سفید: بایدن به نتانیاهو فحاشی نکرده است!


گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین دنیای 77، در حالیکه نشریه پالتیکو با استناد به افراد آگاه گزارش کرده که رئیس‌جمهور ایالات متحده جو بایدن در جلسه خصوصی با الفاظ رکیک نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بنیامین نتانیاهو را خطاب قرار داده، کاخ سفید منکر این قضیه شده است.

پولتیکو با استناد به افرادی که با بایدن صحبت کرده‌اند، گزارش کرده که وی ظاهراً نتانیاهو را «آدم بد لعنتی» توصیف کرده است.

کاخ سفید: بایدن به نتانیاهو فحاشی نکرده است!

 

این نشریه آمریکایی در خصوص حمایت رئیس‌جمهور آمریکا از رژیم صهیونیستی در جنگ غزه و واکنش سیاسی برخی از هم‌حزبی‌ها و رأی دهندگان آمریکایی به این مسئله نوشته است که در حالیکه جنگ اسرائیل در غزه وارد پنجمین ماه خود میشود، ظن و  بدگمانی بایدن به نتانیاهو رو به افزایش می‌رود.

کاخ سفید: بایدن به نتانیاهو فحاشی نکرده است!

 

در حالی سخن از بدگمانی رئیس‌جمهور آمریکا به نخست‌وزیر اسرائیل به میان آمده است که روز گذشته (یکشنبه)، گزارش شد که بایدن از کنگره خواسته هرچه سریع‌تر بودجه ۱۱۸ میلیارد دلاری که شامل کمک به تل‌آویو هم می‌شود را به تصویب درآورند.

سخنگوی بایدن آندرو بیتس به پولتیکو گفته است «رئیس‌جمهور نه این (الفاظ رکیک) را گفته نه می‌‌گوید» و تصریح کرده که بایدن و نتانیاهو «روابط چند دهه‌ای دارند که چه در آشکارا و چه خفا محترمانه است».

پایان پیام/م
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید


این نوشته از سایت به وسیله پرتال پیشرفته خبری، اقدام به نشر محتوا می نماید، بنابراین مسوولیت نوشته های سایت بر عهده سایت های منبع بوده و سامانه بر خط ایواره هیچ مسوولیتی در قبال این مقاله نخواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا