عمومی

چندکلام برای نمایندگان مجلس، قبل از پایان این چهار سال!

با این حال می خواهم به چند نکته اشاره کنم که برای دشت اول بد نیست.
1 اگر می خواهید انتخابات ریاست جمهوری پارلمان شوید و خود را به عنوان یکی از روسای جمهور رقم بزنید ، این نیازی نیست که بتواند به راحتی بر گردن هر حزبی بیفتد و می تواند خفه کننده باشد.

2 کار شما تصویب قوانینی و نظارت بر اجرای آنها است. وظایف نامحدود را به خودتان تحمیل نکنید و از متن قانون پیروی کنید.

3 شما وظایف زیر را ندارید:

– دخالت در برکناری و تأسیس قوه مجریه زیرا باید اصل تفکیک اختیارات رعایت شود و پرداخت باج ، اخاذی پول و تهدید به بازجویی و بازجویی برای گرفتن امتیاز کار درستی نیست و نتیجه بخش نخواهد بود.
– این کشور دارای یک سیستم طولانی و گسترده است که وظیفه آن برنامه ریزی برای توسعه و آماده سازی است. مداخلات در شناسایی چنین برنامه ریزی و امتیاز دهی به عهده شما نیست.
– خوب شعار دادن ، اما خوب نیست. ایده ها را قبل از سخنرانی ، نه شعار ، در سخنرانی ها و گفتارها بیان کنید.
– به نظر مردم اینگونه نیست که صدها میلیون یا میلیارد دلار روپیه برای ورود به مجلس هزینه کرده باشید ، بنابراین یک خط حول و حوش دلالان و مستاجرین بکشید و در اصل پیرامون توافق نامه باشید. در غیر این صورت ، پایان شما خوب نخواهد بود.
– مردگان را زنده نگه دارید ، به مردم کشور خود بگویید که توجه نکنند ، زیرا صفحه برگشته ، شعارها برعکس می شود! و زندگی به مرگ شما تبدیل می شود.
– شرکت در مراسم تشییع جنازه سران کشور شما مسئولیت شما نیست ، اگرچه حضور در این رویدادها خوب است ، اما اگر این موضوعات بر قانون مجلس و فعالیت های نظارتی شما تأثیر بگذارد ، تضمین می شود.
– مراقب باشید که این صندلی ها در دست شما بی خطر باشند و فردا از شما گرفته می شوند و شما باید در هر دو جهان مسئولیت داشته باشید.
– دروغ و تهمت و شعارهای خالی و تخریب را فراموش کنید ، در غیر این صورت به شما آسیب می رساند.
– مراقب سالن آلوک و مایا باشید. توانایی کار برای به دست آوردن شغل مورد نیاز است و می تواند سوال برانگیز باشد. پس مواظب خود باشید تا در اعتماد به نفس کاذب نشوید.

دکمه بازگشت به بالا