سلامت

پیک جدید کرونا در کشور /هفته‌ای ۶۰۰ تا ۷۰۰ مبتلا در استان بوشهر

پیک جدید کرونا در کشور /هفته‌ای ۶۰۰ تا ۷۰۰ مبتلا در استان بوشهر

دنیای 77 / بوشهر کرونا ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر ، وضعیت اپیدمی را تشریح کرد و از افزایش تعداد بیماران و پیک جدید خبر داد.

سعید سعید در برنامه ساعت سلامت ، ماه مبارک شعبان کشمیری را تبریک گفت: “امروز در کشور تعداد بیماران مبتلا به ویروس کرونا قلب افزایش یافته است که می تواند به عنوان زنگ خطر تلقی شود و همچنین نشان می دهد کشور جدید رسیدن به اوج خود. “

دبیر ستاد کرونا استان بوشهر گفت: تاکنون 22 هزار و 6226 نفر در استان بوشهر به بیماری کوید 19 مبتلا شده اند و تعداد کل پذیرش بیمارستان ها در بیمارستان های مختلف استان 114 نفر شامل واحدهای مراقبت های ویژه است.

وی افزود: در چند روز گذشته شاهد افزایش پذیرش در بیمارستان ها بوده ایم که منجر به کاهش انطباق با پروتکل های بهداشتی در روزهای آخر سال شده است.

وی در مورد تغییر رنگ در شهر کنگان گفت: “رنگ شهر کنگان از نارنجی به زرد تغییر کرده و از وضعیت خطر خارج شده است. این نارنجی و خطرناک

وی درباره وضعیت مسافران در شهرهای نارنجی استان کشمیر گفت: دیلم ، ژنو و بوشهر سه شهر نارنجی استان هستند که ورود و خروج به این شهرها تا آوریل ممنوع است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مورد افزایش تعداد بیماران در استان گفت: اکنون استان ما هفتگی 70000-0000 بیمار دارد که در مقایسه با 4 ماه قبل افزایش چشمگیری داشته است.

سعید سعید کشمیری با طرح محدودیت ترافیک شبانه گفت: هدف از این ممنوعیت جلوگیری از شب مانی و جابجایی جمعیت و دخالت در اتمام کار و طولانی شدن روز است محدودیت های ترافیکی شبانه به ساعت 10 شب تغییر یافته است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا