حوادث و رویداد

پیام نیروی انتظامی در گرامیداشت حماسه ۹ دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

پیام نیروی انتظامی در گرامیداشت حماسه ۹ دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت

نهادهای انتظامی جمهوری اسلامی در پیامی سالگرد نهمین حماسه را گرامی داشته اند.

در متن این پیام به نقل از خبرنگار دنیای 77 و خبرگزاری پلیس می خوانیم: در تاریخ 30 ژانویه 2009 ، مردم ایران اسلامی نشان دادند که وحدت ملی ، همبستگی ، وحدت و عطوفت دشمنان سوگند جمهوری اسلامی هستند. مجدداً به دشمنان ثابت شد كه مردم ايران اسلامي براي حفظ اصول اسلام و آرمانهاي انقلاب قيام كرده و از پيروي از ولايت فقيه دست برنخواهند داشت. در واقع ، 29 ژانویه روز تجدید بیعت با ملت اسلامی ایران با آرمان های والای امام خمینی و رهبری است.

کودتای استانی ، هوشیار ، دوراندیش و متحد ایران اسلامی با شعار مرگ آمریکا و مرگ اسرائیل در برابر خیانت عناصر مستکبر و شدید فرصت های جدیدی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.

روز خدا یکی از برکات خداوند متعال به ملت محترم و باهوش ایران اسلامی است و مردم محترم ، شهید و متعهد ایران هرگز رهبر واقعی نخواهند بود که ولایت فقیه را ترک نخواهند کرد. آنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افتخار می کنند.

نیروی پلیس ایران جمهوری اسلامی ایران یاد و خاطره شهدای والامکام ، به ویژه سردار رشید اسلام ، دانشمندان دفاعی ارتشبد حاج قاسم سلیمانی و محسن فخری زاده را گرامی می دارد و حماسه بزرگ و به یاد ماندنی دی ماه را به یاد می آورد. امت برای برقراری نظم ، امنیت و صلح پایدار و حفظ ارزشها و آرمانهای امام راحل از نایب امام عصر (عج) با بالاترین وظیفه ، نیرومند و قدرتمند و روحیه جهادی و انقلابی پیروی می کند و امت برای حفظ ارزشها و آرمانهای امام راحل با ولایت اعلام می کند تحویل به مردم یک لحظه طول نمی کشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا