ورزش

پورموسوی: سعی کردیم از شکست سختی که داشتیم درس بگیریم

پورموسوی: سعی کردیم از شکست سختی که داشتیم درس بگیریم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان می گوید که سعی کرده تیمش را از ذهن بازی های گذشته دور کند و امیدوار است که آنها بتوانند در بازی فردا سه امتیاز کسب کنند.

به گزارش دنیای 77 ، سیریس پورماوسوی ، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی با مس گفت: بازی فردا بسیار مهم است. ما در بازی با سپاهان چیزهای زیادی را از دست دادیم ، بچه ها فقط سعی می کنند یک اتفاق را ثابت کنند و می خواهند با کسب سه امتیاز آماده شوند.

وی ادامه داد: مطمئناً ما پرخاشگرانه بازی خواهیم کرد ، اما بازی در این شرایط بسیار دشوار است زیرا در پایان فصل قرار داریم ، فصلی که بازی های آن خسته کننده و شدید بود. امیدواریم شرایط و مصدومیت ما تأثیری نگذارد. تمام جلسات تمرینی هفته گذشته ما 50 جلسه بود. دقیقه کم بود زیرا هوا واقعاً سخت بود اما امیدواریم بتوانیم از امتیازات میزبانی به خوبی استفاده کنیم

سرمربی تیم نفت آبادان در حالی که خود را برای شکست قبلی مقابل صفاحان آماده می کنند ، در پاسخ به این سال گفت: “ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا از اشتباهات درس بگیریم و بازیکنان را از بازی خارج کنیم.” ما تمرینات خوبی داشتیم و به دلیل فاصله بین دو بازی استراحت خوبی به بازیکنان دادیم. من مطمئن هستم اگر بازیکنان مثل همیشه مسئولیت پذیر باشند ، ما در این بازی پیروز خواهیم شد.

پورموسوی درباره قرارداد بازیکنان گفت: در حال حاضر در این مورد صحبتی نشده است و با توجه به صحبت هایی که با مدیریت داشته ایم ، فکر می کنم باشگاه می خواهد بخشی از مطالبات بازیکنان را بدهد تا بازیکنان با تشویق بیشتر. “من فکر نمی کنم هرچه تقاضا برای بازیکنان بیشتر باشد ، احتمال اینکه کسی ابتکار تمدید قرارداد را داشته باشد کمتر است. مگر اینکه ثابت کنیم به قول های خود عمل کرده ایم. بچه ها هم دوست دارند در این باشگاه بمانند.

وی در مورد استفاده از جوانان در بازی فردا گفت: ما در بازی سپاهان از شش بازیکن جوان نیز استفاده کرده ایم و در بازی فردا نیز همانطور که نیاز داریم از این بازیکنان استفاده خواهیم کرد ، اگرچه در این بازی تجربه لازم است.

سرمربی NAFT گفت: “ما محمد گابیشابی ، حسین ساکی ، مهدی حنفی و حسن بوت سعید را به دلیل سرماخوردگی و سرفه نداریم.” خوشبختانه ما هفته گذشته تاج را آزمایش کردیم و همه منفی بودند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا