حوادث و رویداد

پلیس در حوزه امنیت انتخابات دغدغه ای ندارد

پلیس در حوزه امنیت انتخابات دغدغه ای ندارد

دنیای 77 / گیلان جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور افزود: تشکیلات و امنیت انتخابات به نیروی انتظامی واگذار شده است و با وجود هماهنگی های هماهنگ هیچ نگرانی در این زمینه نداریم.

سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده نیروی انتظامی امروز در جلسه ای با نماینده ولی فقیه در گیلان از فرمانداران گیلانی خواست:

سردار رضا با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در خردادماه سال جاری افزود: دستورات و امنیت انتخابات به پلیس تحویل داده شده و با هماهنگی هیچ نگرانی در منطقه نداریم.

وی بر اساس برآوردها ، مشارکت در انتخابات بسیار بالاتر خواهد بود: ملت ایران در ایدئولوژی انقلاب اسلامی پایدار است.

آیت الله رسول فلاحتی همچنین شهادت سردار محمد حجازی ، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به ملت ایران به ویژه نیروهای مسلح تسلیت گفت.

وی تلاش نیروهای امنیتی را برای مردم روشن توصیف کرد: “مردم با مراجعه به پلیس احساس امنیت می کنند.”

روز جمعه ، امام رشت با بیان اینکه نیروهای انتظامی در نظام اسلامی نگران علمای دین هستند ، خواستار تشکر می شوند ، تصریح کرد: نیروهای انتظامی از قلب مردم هستند و ما برای کارکنان این نیروها دعا می کنیم

آیت الله فلاحتی به تلاش های نیروی انتظامی در سه حوزه امنیت اقتصادی ، حمایت از فرهنگ و امنیت اجتماعی اشاره کرد و افزود: پلیس باید با هوشمندی ، قدرت و فداکاری برای احترام به آداب و رسوم جامعه تلاش کند.

وی با بیان اینکه پلیس باید روانشناسی اجتماعی را بداند ، خاطرنشان کرد: روانشناسان اجتماعی با حضور پلیس در حال افزایش جامعه هستند.

نماینده ولی فقیه در گیلان به فرا رسیدن فصل تابستان و استفاده مردم از سواحل و استراحتگاه ها اشاره و یادآور شد: حضور فیزیکی و میدانی پلیس در پروژه های دریایی موثر است.

آیت الله فلاحتی با اشاره به نیروی انتظامی به عنوان حافظ امنیت جامعه گفت: ما از هر کاری که پلیس برای ارتقا امنیت اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی در استان گیلان انجام می دهد پشتیبانی می کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا