عمومی

پلدختر در وضعیت قرمز کرونا/ مراسم عروسی و عزا کاملا ممنوع است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

پلدختر در وضعیت قرمز کرونا/ مراسم عروسی و عزا کاملا ممنوع است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، علی صفدر شیاباشی در سخنانی با اشاره به وضعیت شهر پلدختار در مورد بیماری عروق ویروس کرونا قلب اظهار داشت: شهر جنوبی مجاور پلدختار از مدت ها قبل قرمز شده بود ، انتظار می رفت که پلدختر نیز قرمز شود. .

وی گفت: “متأسفانه در دو هفته گذشته ، شهر پلدختار در ایالت سرخ کرونا قرار گرفته است.”

پلدختار ، رئیس شبکه بهداشت ، گفت: “مردم پروتکل های بهداشتی را فراموش نکرده اند.” هندی و به همین دلایل شهر در وضعیت قرمز قرار گرفت.

شیاباشی می گوید نوع جدید تاج “دلتاوی افزود: “این شدت شیوع بیماری را بیش از اوج قبلی افزایش داده است.” وی افزود: “در حال حاضر گام هایی برای رفع این وضعیت برداشته شده است.”

وی خاطرنشان کرد که یکی پس از دیگری دستور به دلیل جلسه اضطراری بوده است کار کردن آره آنچه انجام می شد اکنون با شدت بیشتری انجام می شود ، گفت: عروسی و عزاداری در سطح شهر کاملا ممنوع است. هوم.

رئیس شبکه بهداشت پلدختر گفت: سالن ها را ببندید ، گروه های شغلی دو ، سه و چهار ، نمونه را افزایش دهید آره و … یکی از اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری در شهر.

سیاباشی همچنین بر لزوم جلوگیری از ورود و خروج وسایل نقلیه به پلدختار و اندیمشک تأکید کرد: وی در این زمینه از پلیس سال کرد. هوم خروجی پلدختار قرار است به سمت اندیمشک باشد و از حرکت پلاک مربوط به پلدختار و بالعکس جلوگیری شود.

دکمه بازگشت به بالا