ورزش

پایان رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر/ خوزستان قهرمان شد

مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور با قهرمانی تیم خوزستان به پایان رسید.

به گزارش دنیای 77، مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور، اولین دوره مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی که در سالن امام علی (ع) جاهدان برگزار شد، با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

نتایج دیدارهای مقدماتی و فینال به شرح زیر است:

55 کیلوگرم:
فینال: رضا خدری (البرز) (شرکت نکرد) – مهرگان جهانگیری (خوزستان) برنده
طبقه بندی:
مهدی کمالی (خراسان جنوبی) برنده 6 – کیانوش شمشیری (تهران) 5
سوم: آرش نگهداری (فارس) (توضیح: محمدرضا میری تهرانی چاق نشد)

60 کیلوگرم:
فینال: حسین جاویدی (فارس) 3 – امیرمحمد یارمحمدجهی (خراسان رجوی) برنده.
طبقه بندی:
احمدرضا محسن زاد (خوزستان) برنده 8 – عرفان زرکانی (تهران) 0
امید آرامی (سیستان و بلوچستان) برنده 10 – محمد جنگلی (قم) صفر

63 کیلوگرم:
فینال: آرمین محب ثابت (کارکرد تهران) (شرکت نکرد) – شیرزاد بهشتی طلا (تهران) برنده
طبقه بندی:
رضا گیتاسی (خوزستان) برنده 10 – رضا مردی (کاوم) 2
سوم: اشکان میرشکاری (لرستان) – (رضا عباسی از البرز چاق نشد)

67 کیلوگرم:
فینال: سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) صفر – سجاد ایمن طلب (مازندران) برنده نهم
طبقه بندی:
سجاد دالبهند (لرستان) 1- محمد اسکندری (اصفهان) برنده 9
سعید ارجمند (فارس)، برنده: – محمد گربانپور (خراسان رجوی) صفر

72 کیلوگرم:
فینال: محمد گلمی (در سیستان و بلوچستان) برنده 3 – ابوالفضل جنتی رفاه (قم) 3
طبقه بندی:
محمدرضا رستمی (فارس)، برنده 9 (مصدومیت فنی) جاوید صبری پور (اصفهان) صفر
امیرحسین حاجی پور (مازندران) برنده 11 – حسین محمود (تهران) صفر

77 کیلوگرم:
فینال: امید جلی (کارکرد تهران) 10 – برومند اصلان (لرستان) برنده 11
طبقه بندی:
حمید علیزاده (اردبیل) برنده 9- مهدی عباسی (جانجان) 9
علی ایسکو (مازندران) برنده 6 – امیررضا بیگلری (مرکزی) 1

82 کیلوگرم:
فینال: عباس مهدی‌جاده (اصفهان) صفر – محمدامین احمدپور (خوزستان)، برنده 10
طبقه بندی:
محمدحسین محمودی (تهران) برنده 9 – امیرمحمد زکریان پور (سیستان و بلوچستان) صفر
احمد صلحدوست (فارس) برنده 10 – سامان عزیزی (کردستان) 9

87 کیلوگرم:
فینال: مهدی ابراهیمی (قوم)، برنده 4 – علی شریفی (خوزستان) 3
طبقه بندی:
میلاد خسروی (لرستان) 11 – ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی) برنده 10 (مصدومیت فنی)
مهرداد بهرامی (تهران)، برنده: حسین پاکدین (مازندران) 5

97 کیلوگرم:
فینال: محمد نصرتی (تهران) برنده 3 – حسن قربانی (اصفهان) 1
طبقه بندی:
وحید دادخواه (خراسان رجوی) برنده 8 – امیرحسین کریمی (کرمانشاه) صفر
امیرمحمد ناروجی (تهران) صفر – مهدی خانی چگنی (لرستان) برنده 5

130 کیلوگرم:
فینال: مهدی جوداشنا (تهران) 7 – محمد سروش رنجبر (همدان) برنده 8 مصدومیت فنی
طبقه بندی:
فردین هدایتی (مازندران) برنده 7 – علیرضا حسنوند (لرستان) 4
سجاد موسوی (خراسان رجوی) 1- سید سجاد مولایی (اردبیل) برنده 3

همچنین رده بندی تیمی در پایان این مسابقات به شرح زیر است:
1- خوزستان 126 امتیاز 2- تهران 120 امتیاز 3- مازندران 92 امتیاز

پیام تمام شد

دکمه بازگشت به بالا