اقتصادی

وزیر خارجه آمریکا در عراق: به دنبال درگیری با ایران نیستیم/ پیام بسیار واضحی می‌فرستیم: این کار را نکنید‍!وزیر خارجه آمریکا در عراق: به دنبال درگیری با ایران نیستیم/ پیام بسیار واضحی می‌فرستیم: این کار را نکنید‍!
وزیر امور خارجه آمریکا دوشنبه شب در حالی برای دیدار با نخست‌وزیر عراق وارد بغداد شد که لباس جلیقه ضد گلوله بر تن داشت. وزیر امور خارجه آمریکا گفت: در عین حال، ارسال یک پیام بسیار واضح برای هر کسی که ممکن است به دنبال سوء استفاده از درگیری در غزه برای تهدید نیرو‌های ما در اینجا یا هر جای دیگر در منطقه باشد، بسیار مهم بود: این کار را نکنید. من خیلی واضح گفتم که حملات و تهدید‌های شبه نظامیان همسو با ایران کاملا غیرقابل قبول است و ما هر اقدام لازم را برای محافظت از نیرو‌های خود انجام خواهیم داد. ما به دنبال درگیری با ایران نیستیم – ما این را خیلی واضح اعلام کرده ایم -، اما برای محافظت از پرسنل خود، چه نظامی و چه غیرنظامی، آنچه را که لازم است انجام خواهیم داد


تمام مقالات سایت توسط سیستم خبررسانی آنلاین، اقدام به انتشار مجدد محتوا می نماید، بنابراین مسوولیت تمام مقالات سایت بر عهده پایگاه های اصلی بوده و پایگاه اینترنتی ایواره هیچ مسوولیتی در قبال تمامی محتوای منتشر شده در سایت نخواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا