استانی

واکنش دادستان کرمانشاه به استفاده از “مانکن‌های زنده خانم” در ویترین مغازه‌ای

واکنش دادستان کرمانشاه به استفاده از "مانکن‌های زنده خانم" در ویترین مغازه‌ای

دنیای 77 / کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه به استفاده از وحشت زنانه زنده در ویترین ویترین و تبلیغ مدل بی حجاب در یکی از بناهای تاریخی تاریخی در یک طرف پاسخ داد.

شهرام کرمی با اشاره به انتشار تصاویری در فضای مجازی که مغازه ای در کرمانشاه از Live Mankin برای تبلیغات خود استفاده می کرد ، گفت: متاسفانه در تصاویر منتشر شده مغازه ای در بخشی از کرمانشاه اقدام به فروش لباس برای زنان بدون حجاب اسلامی برای تبلیغات و کسب درآمد بیشتر می کند. Back آن را به شکل قدیمی زنده استفاده کرد.

وی افزود: همچنین فعالیت دیگری در داخل مجموعه ای از بناهای تاریخی استان که با اهمیت مذهبی بسیار برای مردم کرمانشاه ، تبلیغ لباس این مغازه را با استفاده از مدل بی حجاب انجام می دهد.

وی افزود با توجه به اقدام خلاف شرع ، آداب و رسوم و شریعت ، چنین تبلیغات غیر اسلامی و غیرانسانی به احساسات خانواده های شهدا در استان آسیب زده است.

دادستان کرمانشاه دستور برخورد سریع و فوری با واحد صنفی متخلف را اعلام و اعلام کرد: ما به مقامات قضایی استان دستور داده ایم که بلافاصله با این مغازه متخلف برخورد کرده و آن را پلمپ کنند.

کرمی حکم بازداشت صاحب مغازه و چندین سرمایه دار زنده را اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: زنان در اسلام از جایگاه و ارزش بسیار بالایی برخوردارند و چنین تفکر و فرهنگی در جامعه اسلامی ایران حاکم شده است ، بنابراین چنین حرکتی زنان را تحقیر می کند و بر خلاف نجابت اسلامی عمل می کند و ما با آن کار خواهیم کرد. .

کرمی با اشاره به اینکه چندین شهر دیگر ایران نیز نقض مشابهی را قبلاً دیده اند ، خاطرنشان کرد: ما به افراد فریب خورده اجازه نخواهیم داد تا با دشمنان توطئه کنند تا ارزشهای اسلامی را در این کشور و کرمانشاه تضعیف کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا