حوادث و رویداد

واکسیناسیون بیش از ۹۰ درصد سربازان پلیس پبشگیری تهران در برابر کرونا

واکسیناسیون بیش از ۹۰ درصد سربازان پلیس پبشگیری تهران در برابر کرونا

رئیس پلیس پیشگیری تهران از واکسیناسیون 90 درصدی افسران پلیس در برابر کرونا خبر داد.

به گزارش دنیای 77 ، سرهنگ جلیل عوکافی در توضیح روند واکسیناسیون نیروهای پلیس پیشگیرانه تهران بزرگ در برابر کرونا گفت:

وی با بیان اینکه بیش از 90 درصد سربازانی که در حال حاضر در ایستگاه های پلیس ، ایست بازرسی و دیگر ایستگاه های پلیس پیشگیرانه در تهران بزرگ کار می کنند واکسن کرونا را دریافت کرده اند ، افزود: کمتر از 10 درصد سربازان باقی مانده به زودی واکسن خود را دریافت می کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره علت واکسینه نشدن سربازان نیز گفت: برخی از سربازان به دلیل بیماری عروق کرونا ویروس قلب یا به دلیل زمان واکسیناسیون واکسینه نشده اند ، بنابراین از افراد برای واکسیناسیون مجدد دعوت می شود. تیم سیار پلیس پیشگیری نیز با مراجعه به مرکز پلیس پیشگیری واکسینه می شود.

بر اساس اوقاف ، نیروهای پلیس پیشگیر تهران بزرگ 100٪ احتمال دارد واکسینه شوند و افراد باقی مانده واکسیناسیون خود را دریافت کنند.

پیش از این ، امیر گلرضا رحیم پور ، رئیس بخش منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت وگو با دنیای 77 ، از واکسیناسیون همه سربازان کشور تا پایان ماه سپتامبر خبر داد و گفت: این هفته 250،000 دوز واکسن کرونا به سربازان داده شد و روند تزریق تا این هفته ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در مورد واکسیناسیون همه سربازان به دنیای 77 گفت: طبق برنامه و واکسن داده شده ، همه سربازان نیروهای مسلح در همه واحدها و ادارات در برابر کرونا تا پایان ماه سپتامبر. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا