سلامت

واردات محموله ۳ میلیونی سرم تزریقی به کشور توسط گروه دارویی برکت

به گزارش شفاف ، گروه دارویی برکت در این زمینه بیانیه ای صادر کرده است: «در پی الزامات وزارت بهداشت و بروز شرایط بحرانی و حل کمبود سرم و مشکلات انسانی در مراکز درمانی ، گروه دارویی برکت اقدام به خرید و واردات 3 میلیون دستگاه تزریقی کرده است. سرم برای پاسخگویی به تقاضای داخلی. “

دیروز 480 هزار سرم وارد کشور شد و تا ظهر امروز به وزارت بهداشت تحویل داده می شود و بیش از 2.5 میلیون سرم تمیز و تحویل وزارت گمرک می شود تا در روزهای آینده در دسترس عموم و کارکنان بهداشت قرار گیرد.

سیاست گروه داروسازی برکت دادن به نیازهای فوری و حیاتی مردم به هر نحوی در زمینه پزشکی است. از زمان شیوع ویروس کرونا در سال 1998 ، این مجموعه ، شرکت های دانش بنیان و نخبگان جوان در حال سرمایه گذاری و استفاده از آن برای تولید داخلی و همچنین کسب دانش و فناوری تولید داخلی کلیه داروهای ضروری و محصولات و تجهیزات بهداشتی هستند. راه اندازی بزرگترین کارخانه ساخت ماسک ، تهیه اولین واکسن کرونا ایرانی و تولید انبوه آن ، تولید و تولید کیت های تشخیص فوری کرونا و غیره. سازمانها این محصولات و داروها و محصولات بهداشتی را به میزان قابل توجهی وارد خواهند کرد و “نیازهای فوری و حیاتی مردم را برآورده می کند و این دو مسیر موازی را برای تأمین نیازهای داخلی و حفظ سلامت عزیزان اولویت بندی می کند. کشور ما”.

دکمه بازگشت به بالا