عمومی

هوای البرز برای گروه‌های حساس ناسالم است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

هوای البرز برای گروه‌های حساس ناسالم است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بثورات بهارونداحمدی وی در مصاحبه با خبرنگار آنلاین ، خاطرنشان كرد كه استان البرز در وضعیت هشدار هوا در سطح زرد قرار دارد. بارش برف شدید ، وزش باد شدید و زودگذر ، کاهش محسوس دما بین 5 تا 10 درجه و مه پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه این شرایط کل استان البرز را در بر می گیرد خاطرنشان کرد: شرایط موجود باعث کاهش چشم انداز ، لغزش و فوران ترافیک جاده ای و موانع برفی در جاده های مرتفع و کوهستانی در حین و بعد از بهره برداری از سیستم می شود.

البرز ، مدیر کل اداره هواشناسی خاطرنشان کرد: “ما ترجیح می دهیم به دلیل آب و هوا و ناامیدی در دامنه کوه ، در دامنه کوه متوقف شویم و کوهنوردان بلند مرتبه به هیچ ارتفاعی بالا نمی روند و لطفا از البرز مرکزی خودداری کنید.

آلودگی افزایش می یابد

وی گفت: آسمان امروز در آلبرتا برای گروه های حساس با هوای نیمه ابری تا نیمه ابری ، نازک و رشد آلوده ناسالم است. حداکثر باد 5 متر در ثانیه است.

بهارونداحمدی وی گفت: براساس بررسی و تجزیه و تحلیل نقشه های پیش بینی و تصاویر ماهواره ای هواشناسی ، فردا آسمان نیمه ابری با غبار محلی صاف و هوا برای گروه های حساس ناسالم خواهد بود.

وی در پایان دمای فردا را پیش بینی کرد و خاطرنشان کرد: فردا حداکثر دما 14 درجه سانتیگراد و کمترین دما صفر درجه سانتیگراد و حداکثر باد 5 متر بر ثانیه خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا