عمومی

هم افزایی قوا برای هزار راه نرفته!

هم افزایی قوا برای هزار راه نرفته!

مردم با مشکلات جدی و خسته کننده ای روبرو هستند که مهمترین آنها مشکلات اقتصادی است. تورم بی وقفه ، کاهش ارزش پول ملی ، سیستم ناکارآمد پولی و بانکی و تحمیل مالیات ، تولید ، اقتصاد نفتی ، بیکاری ، مشکلات محیط کسب و کار ، مسکن ، صادرات و واردات ساختارهای مشکل ساز ، دولت چربی و بی طرف ، دولت و شرکت های غیر دولتی اجاره ، امور مالی منابع فاجعه ، تقسیمات طبقاتی ، نابرابری ها و آسیب پذیری ها در اجرای عدالت ، مشکلات اقتصادی کرونا ، تحریم های خصمانه و چالش های جهانی و منطقه ای و غیره به عنوان دلایل اجتماعی ، بهم پیوسته و بعد از 40 سال تجربه انتظار دارند که 40 از آنها جلوگیری شود به گونه ای که مردم اثرات را احساس کنند. .
دستورالعمل رهبر خردمند انقلاب در کنفرانس ویدئویی با مجلس یازدهم می تواند نقشه راه روشن این قوه مقننه و دو ستون دیگر باشد که مهمترین محور آن نیاز به هماهنگی و هماهنگی نیروهای کشور برای حل مشکلات اقتصادی است.

تقارن سال اول مجلس یازدهم با سال آخر دولت دوازدهم ممکن است تعامل را کمی پیچیده کند ، زیرا مجلس جدید به دنبال برنامه ها و لوایح جدید برای حل این مشکل است و در سال آخر دولت 7 سال تمام می کند و فعالیت های خود را خلاصه می کند. است. از طرف دیگر ، ایده تعامل و ارتباط هنگامی دشوارتر می شود که سه شرکت کننده در انتخابات ریاست جمهوری سال 1996 زیر یک سقف و در کنار میز کنفرانس شورای هماهنگی رهبری قرار بگیرند. نه برای قدرت!

بدین ترتیب امید است که با توجه به شرایط حساس موجود در کشور ، خصومت حیدری-نعمتی احزاب سیاسی کنار گذاشته شود و نیروهای کشور با تمام توان مشکلات مردم را درک کنند. .
عوامل این سیستم از جمله کابینه ، اعضای پارلمان ، افسران قضایی و مقامات به اصطلاح نظامی و دولتی از همه رکن ها ، خستگی و بی تفاوتی مردم را از اختلافات و مشاجرات سیاسی بی ثمر درک می کنند. دوران جنجال ، توهین ، پرخاشگری ، تهمت ، تهمت ، آزار و اذیت مقامات علیه یکدیگر در مجامع عمومی گذشت و دیگر کسی این روشها را انقلابی نمی داند. ما باید سعی کنیم کشور را از مشکلات جدی اقتصادی نجات دهیم.

علاوه بر مشکلات اقتصادی ، ناامیدی دشمنان علیه کشور ما پیچیده تر شده است. از یک سو ، دو سال پس از خروج از شورای امنیت سازمان ملل ، کاخ سفید خواستار فعال شدن روند ماشه برای گسترش تحریم تسلیحاتی ایران شد ، در حالی که در همان زمان فشارهای بیشتری برای تحریم ها و فشار حداکثر ادامه می یابد. با ادامه غفلت از تعهدات خود برای حمایت از منافع ایران در برابر بورژام ، اروپا قطعنامه ضدایرانی را به هیئت رئیسه آژانس انرژی هسته ای آژانس بین المللی انرژی اتمی ارسال كرد ، و جمهوری اسلامی سیستم حل اختلاف برنج را برای حل تخلفات اروپا فعال كرد.
در چنین شرایطی وحدت نیروهای کشور در برابر نفرت دشمن گزینه ای نیست ، بلکه یک ضرورت است.

در همین حال ، موج دوم کورونا و افزایش تعداد قربانیان و قربانیان القاعده_19 و مشکلات اقتصادی ناشی از آن ، اوضاع را پیچیده تر کرده و مقامات کشور را از فرصت بحث و گفتگو دزدیده است.
هزاران راه پیش نرفت! احتمال آزمایش و خطا قطع شده است.

دکمه بازگشت به بالا