عمومی

همه چیز درباره واکسن کرونا

براساس پایگاه داده دنیای 77 ،

مدیر اجرایی پروژه واکسن “Kuo Iran Barakat”. “سید رضا مظهری” ، اولین واکسن پزشکی قانونی ایران با کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) امشب در مصاحبه ای با این عنوان گفت: مشهد ، اصفهان ، بوشهر و شیراز.

وی اشاره کرد که در تاریخ 2 ژانویه 2011 ، ایران دارای مجوز مطالعه بالینی واکسن مشترک بود. وی گفت: ثبت نام از داوطلبان مرحله سوم از چند هفته قبل آغاز شده و چندین برابر ظرفیت وجود دارد.
دکتر مظهری با اشاره به اینکه تاکنون 000،000 نفر ثبت نام کرده اند ، افزود: غربالگری در تمام استانها در حال انجام است.

دکتر مینو مهروز ، متخصص ملی کنترل عروق بیماری کرونا و بیماری های عفونی ؛ دانشگاه علوم و خدمات بهداشتی در تاریخ 26 مه در هتل ارم تهران آغاز به کار کرد.

مدیر اجرایی پروژه واکسن ایران برکت کووو گفت: در فاز اول ، ظرفیت تولید سه میلیون دوز تا ژوئن 1400 در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و این ظرفیت در ماه جولای به یک میلیون دوز و در 20 میلیون دوز در سال خواهد رسید. سپتامبر.”

دکتر مظهری گفت: “به محض دریافت مجوز لازم از وزارت بهداشت ، طبق سیاست وزارت بهداشت واکسن در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.”

مدیر اجرایی پروژه واکسن “کو ایران برکت” گفت: مرحله تولید صنعتی کو ایران برکت به سه قسمت تقسیم شده است. مرحله اول تولید صنعتی با 3 میلیون دوز در ژوئن تا ژوئیه به 7 میلیون دوز و در سپتامبر سال جاری به 20 میلیون دوز می رسد.

دکتر علیرضا بیگلاری ، رئیس انستیتو پاستور ایران گفت که آزمایش بالینی مرحله 3 واکسن Subrana Crohn ، سرمایه گذاری مشترک بین ایران و کوبا ، از روز دوشنبه ، 26 مه سال جاری آغاز شد. و در شهر بندرعباس ، واکسن تاج فاز سوم با 24000 داوطلب راه اندازی شده است.
دکتر بیگلری با اشاره به اینکه دوز تقویت کننده ای برای این واکسن ساخته شده است ، افزود: این واکسن علاوه بر دوز تقویت کننده اصلی در زنجان و یزد تزریق می شود.
رئیس انستیتو پاستور ایران با اشاره به 100 سال تولید واکسن در کشور ، گفت: تولید صنعتی واکسن سابرانا به تدریج افزایش می یابد و تا شهریور امسال 4 میلیون دوز واکسن تولید می شود.

مطالعات انجام شده توسط دکتر

دکتر ایشاقی افزود: واکسن “کوپرز” اولین واکسن استنشاقی تزریقی پروتئین بیماری کرونا نوترکیب است. این واکسن ابتدا با 133 داوطلب تزریق شد.

وی گفت که تزریق واکسن مشترک مرحله دوم با 500 داوطلب از اواسط ماه مه آغاز می شود و مرحله سوم نیز دو ماه بعد آغاز می شود.
دکتر اسحق افزود: ثبت نام در وب سایت موسسه تحقیقات واکسن و سرماخوردگی رازی باز است و داوطلبان همچنان پذیرفته می شوند.

وی گفت: “روند سه مرحله ای در اواخر سپتامبر آغاز می شود.”

سخنگوی سازمان غذا و دارو دکتر کیانوش جهانپور امشب در پیوند ویدئویی با عنوان: “تا به امروز (دوشنبه 4 مه 1400) 32.2 میلیون دوز واکسن اضطراری از جمله یک میلیون در سراسر کشور و 250،000 تزریق دوز وارد شده است. داده شده.

سخنگوی سازمان غذا و دارو افزود: نیمی از افراد بالای 60 سال واکسینه شده اند.

وی گفت كه كاركنان بهداشت دوز اول را در مراحل اولیه دریافت كردند. وی گفت: مرحله دوم تزریق واکسن پس از وضعیت زنان 60 تا 655 ساله به پایان می رسد.

دکتر جهانپور گفت: حدود 10 هزار نفر دوز اول و دوم را به طور کامل دریافت کردند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو افزود: کارکنان و کارمندان اداری و داروخانه ها نیز واکسن ویروس کرونا را دریافت می کنند.

وی گفت: “ما واكسیناسیون جهانی را در روزهای آینده اعلام خواهیم كرد.”
سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه تولید واکسن داخلی Sputnik V طی دو ماه آینده آغاز می شود ، افزود: چهار شرکت درخواست تولید واکسن Sputnik V (ساخت روسیه) را داده اند و سه شرکت به روسیه معرفی شده اند. .

جهانپور گفت: در 2 ماه آینده اولین محصول اسپوتنیک تولید داخل وارد کمپین واکسیناسیون عمومی علیه کوید 19 می شود.

دکمه بازگشت به بالا