حوادث و رویداد

همدستی کارمند و مسئول داروخانه برای قاچاق ۶۰۰۰ دارو

همدستی کارمند و مسئول داروخانه برای قاچاق ۶۰۰۰ دارو

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یک میلیارد ریال مواد مخدر قاچاق در خارج از شبکه توزیع در مرکز تهران خبر داد.

به گزارش دنیای 77، سرهنگ علی ولی پور گودرجی در این خصوص گفت: در تاریخ 26 آبان ماه سال جاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از طریق بازرسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ایران از فعالیت شخصی در خرید مطلع شدند. فروش مواد مخدر قاچاق و در دستور کار نگه داشتن موضوع.

وی با اشاره به اینکه این فرد در محدوده خیابان سپهبد کورنی فعالیت می کرد، گفت: محل فعالیت این فرد توسط پلیس تحت نظر قرار گرفته و ماموران پس از تایید صحت گزارش با مقام قضایی هماهنگی لازم را انجام دادند. با کسب مجوز رسمی و قضایی، کارشناسان سازمان غذا و دارو به محل اعزام و فرد مذکور دستگیر و به کلانتری منتقل شد.

بالی پور گودرجی با اشاره به بازرسی از محل گفت: ماموران در بازرسی از محل دستگیری و خودروی متهم، 6 هزار قلم انواع مواد مخدر از جمله قرص و آمپول غیرقاچاق و توزیعی را خریداری و به فروش رساندند. شبکه کشف شد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: این داروها شمارش و به نماینده سازمان غذا و دارو در دانشگاه علوم پزشکی ایران تحویل داده شد. به مشتریان داروخانه خارج از شبکه.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش مواد مخدر کشف شده را یک میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: این مرد برای ادامه تحقیقات جنایی به دادسرا اعزام شد.

پیام تمام شد

دکمه بازگشت به بالا