حوادث و رویداد

هشدار پلیس در مورد ایمنی کیف پول‌های ارز دیجیتال

هشدار پلیس در مورد ایمنی کیف پول‌های ارز دیجیتال

ناجا فتوا، رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس آگاهی بر لزوم تمرکز بر امنیت کیف پول ارزهای دیجیتال تاکید کرد.

سرهنگ علی رجبی در گفت وگو با دنیای 77، اظهار کرد: عجله در خرید و فروش ارز دیجیتال بدون دانش فنی می تواند سرمایه کاربران را به خطر بیندازد. فرمود در این امر خود را کامل کنید و با علم کافی وارد این مکان شوید.

وی با بیان اینکه به هیچ عنوان افراد با اطلاعات کم وارد این مکان نشوند و یا به اطلاعات افراد خیانتکار تکیه کنند، گفت: و در این مورد از راهنمایی های چند نفر متخصص و معتمد استفاده کنید.

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا گفت: معرفی ژتون‌ها و کلاهبرداری‌های بی‌ارزش از سوی کاربران، خطر مسدود شدن دارایی‌های کاربران ایرانی را به عنوان احراز هویت و هدایت آنها به صرافی‌های تقلبی و غیرواقعی از جمله پیامدهای آن افزایش می‌دهد. وی اطلاعات کمی از کدها داشت و گفت: کاربرانی که قصد دسترسی به این فضا را دارند باید اطلاعات کاملی از نحوه خرید و فروش در این بستر داشته باشند.

رجبی ادامه می دهد: در مرحله بعد کاربران باید بدون توجه به تبلیغات وسوسه انگیز به فعالیت خود ادامه دهند و امنیت کیف پول الکترونیکی خود را افزایش دهند.

پیام تمام شد

دکمه بازگشت به بالا