حوادث و رویداد

هشدار پلیس درمورد مسافربر نماها

هشدار پلیس درمورد مسافربر نماها

آفتاب نیوز:

به گزارش وب سایت خبری پلیس ، سرهنگ شهاب امینی با اشاره به لزوم هوشیاری شهروندان هنگام برخورد با مسافران غیرمجاز ، اظهار داشت: این وسیله نقلیه بدون ثبت نام در سیستم مربوطه ، مسافران را جابجا و تخلیه می کنند.

وی گفت: فعالیت برخی از مسافران غیرقانونی در سطح شهر مبنای جرایمی مانند سرقت است. وی گفت: پلیس کارآگاه ناجا بارها و بارها به مسافران در مورد ترافیک هشدار داده بود و از مردم خواسته بود که در این زمینه تلاش جدی کنند.

رئیس اداره اطلاعات اجتماعی ناجا با اشاره به عواقب استفاده از اینگونه وسایل نقلیه گفت: شهروندان به ویژه زنان برای حفظ قوانین راهنمایی و رانندگی در شهر باید از وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی ، اتوبوس ، مترو و شرکتهای مشهور استفاده کنند. بگذارید شاهد مشکلات و حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

وی گفت: نباید به بهانه عجله برای مسافرت ، خود را در معرض خطرات احتمالی قرار دهید. وی گفت: “گاهی حمل وسایل گران قیمت مانند طلا ، جواهرات و اشیاء با ارزش می تواند برای مسافران وسوسه‌انگیز باشد.”

این افسر پلیس گفت: در شناسایی و دستگیری چنین مجرمان باید از مشخصات خودرو (شماره پلاک خودرو ، نوع وسیله نقلیه ، رنگ و غیره) و خصوصیات بدنی سرنشینان (خال کوبی دست ، نوع لباس و…) در نظر داشته باشید. وی تأکید کرد: زنان برای حفظ امنیت خود مجاز نیستند در هر شرایطی به تنهایی در یک اتومبیل سواری سوار شوند تا ایمنی خود را حفظ کنند و اگر مایل به استفاده از این وسایل در مواقع اضطراری هستند ، از خویشاوندان خود در مورد مشخصات خودرو مطلع شده و به محض مشاهده رفتار مشکوک آن را تغییر دهند. خوب انجام شد “” ناگهان ، این مسیر در اسرع وقت با مرکز فوریت های پزشکی 110 تقسیم می شود.

رئیس اداره اجتماعی پلیس کارآگاه ناجا خاطرنشان کرد: جنایتکارانی که در حال تلاش برای سرقت و آزار و اذیت هموطنان خود در پشت سر هستند ، هستند؛ بدانید که کارآگاهان پلیس کارآگاه خیلی سریع و با قاطعیت با این قبیل جرائم برخورد می کنند و با استفاده از جدیدترین روشهای کشف علمی جرم ، آنها را شناسایی و در مدت زمان بسیار کوتاهی دستگیر می کنند.

دکمه بازگشت به بالا