حوادث و رویداد

هشدار پلیس به فعالیت سینماها در روزهای اوج کرونا

هشدار پلیس به فعالیت سینماها در روزهای اوج کرونا

هر روز سوابق جدیدی از کرونا تنظیم می شود و در آخرین گزارش ، تهران در ترکیب قرمز قرار دارد ، اما هیچ محدودیتی در مورد محدودیت های ذکر شده در اوایل امسال یا حتی مسئولان در بیانیه اخیر اعلام نشده است. یکی از ممنوعیت های مربوط به فعالیت سینماها بود ، همانطور که معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ هشدار داد.

آفتاب نیوز:

سرهنگ نادر مرادی در مصاحبه با دنیای 77 ، درباره فعالیت فیلم ها در روزهای برتر کرونا گفت: “طبق رهنمودهای صادرشده ، چندین شغل و کلاس در معرض خطر در هنگام شیوع تاج مجاز نیست و فیلم ها یکی از آنهاست و نباید انجام شود.”

وی درباره فروش بلیط برخی فیلم ها نیز گفت: “ما نامه ای نیز به بخش مربوطه وزارت راهنما ارسال کرده ایم و در مورد این موضوع هشدار داده ایم. امیدوارم وزارت ارشاد در این مورد مداخله کند.

معاون اداره‌کل رسمی پلیس امنیت تهران بزرگ با اشاره به اینکه پلیس با هرگونه تخلف عمومی و سهل انگاری در خصوص تصویب ستاد ملی مبارزه با جرثقیل مقابله خواهد کرد ، اظهار داشت: پلیس به مسئولان واحد تجاری پرخطر هشدار داده است باید گرفته شود. ستاد ملی ضد Coroner را زیر نظر بگیرید ، در غیر این صورت علیه متخلفین اقدام خواهد شد. در این مورد نیز امیدواریم که وزارت ارشاد اقدامات مرتبط را انجام دهد.

دکمه بازگشت به بالا