حوادث و رویداد

هشدار سیلابی شدن مسیل‌ها در دامنه و ارتفاعات شمال شرق استان تهران

هشدار سیلابی شدن مسیل‌ها در دامنه و ارتفاعات شمال شرق استان تهران

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران نسبت به طغیان رودخانه ها در دامنه ها و ارتفاعات شمال شرق استان تهران هشدار داد و گفت: از مردم می خواهیم از رودخانه ها دوری کنند.

به گزارش دنیای 77، حامد یزدی آنلاین با اعلام پیش بینی وزش باد شدید در جنوب و غرب استان تهران، هشدار زردی صادر کرد و از مردم خواست به آن توجه لازم را داشته باشند.

وی با اعلام هشدارهایی مبنی بر سقوط اجسام در هنگام وزش باد شدید گفت: شهروندان به ویژه در نیمه جنوبی و غربی استان که منطقه خطر برای امروز جمعه 27 شهریور ماه تا بامداد روز شنبه 28 شهریور ماه در ارتفاع بالا پیش بینی می شود. و نیمه مواظب سقوط اجسام از ساختمان های جدا باشید. تابلوهای کار و آگهی.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران بر تقویت سازه های موقت و تبلیغاتی، حفاظت از اماکن حساس به گرد و غبار و عدم پارک خودروها در کنار مناطق پرخطر تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، وی با اشاره به اینکه از صبح شنبه تا دوشنبه بیست و یکم شهریور ماه در ارتفاعات شمال شرق استان تهران بارش باران، رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود، گفت: احتمال رودخانه وجود دارد. بالا آمدن آب و جاری شدن سیلاب در آنجا سدها می شود و در این زمینه از مردم می خواهیم از رودخانه دوری کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا