عمومی

هزینه سفارش طراحی قالب پست اینستاگرام چقدر است؟

معرفی سایت برتر طراحی پست اینستاگرام

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اگر از کاربران وفادار و پر و پا قرص اینستاگرام باشید، حتما از فلسفه وجودی اینستاگرام آگاه هستید. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی قدرتمند می‌باشد که پایه و اساس آن از طریق اشتراک گذاری عکس و فیلم (ویدیو) می‌باشد. گرافیک محور بودن، باعث گردیده است که طراحی پست اینستاگرام و یا ساخت کلیپ برای اینستاگرام بسیار پر اهمیت باشد. البته در اینستاگرام، بخشی به نام کپشن هم وجود دارد که محل درج محتوای متنی و توضیحات عکس و فیلم های شماست.

قبل از اینکه با نحوه طراحی پست و قالب پست اینستاگرام و شرایط و تعرفه آنها آگاه شویم لازم است بدانیم که محتوای اینستاگرامی به چندین طبقه تقسیم می‌گردند که برخی از آنها را در ادامه نام می‌بریم:

عکس ساده (طراحی پست گرافیک معمولی با یک قالب گرافیکی عادی)
ویدیو ساده
ساخت ویدیو با عکس
میکس عکس با اهنگ (گذاشتن آهنگ روی عکس)

طراحی پست اینستاگرام (طراحی عکس برای اینستاگرام و طراحی قالب پست)

هرکدام از انواع محتوا، روش طراحی و ساخت متفاوتی دارند. به عنوان مثال در طراحی پست اینستاگرام که تنها شامل یک عکس می‌باشد، می‌توان از المان‌های گرافیکی بسیار زیبا و چشم نواز جهت طراحی عکس برای اینستاگرام استفاده کرد. این طرح‌ها می‌بایست با توجه به هر حوزه کاری مشخص، به نحو خاصی طراحی گردند که تیم آی آر سوشال با تجربیات طولانی مدت در این زمینه و آشنا بودن با نیاز بازار هر حوزه، طراحی عکس برای اینستاگرام شما را به بهترین نحو و حرفه‌ای ترین شکل ممکن به انجام خواهند رساند و در هر حوزه، اقدام به طراحی قالب پست مختص به همان حوزه خواهند نمود.

هزینه سفارش طراحی قالب پست اینستاگرام چقدر است؟

طراحی ویدیو اینستاگرام و قالب های ویدیوی اینستاگرامی

این نوع از محتوا شامل فیلم‌ها و ویدیوهای ساده هستند که در زمان‌های 60 ثانیه‌ای یا کمتر برش خورده‌اند یا اصطلاحاً “کراپ” شده‌اند. این ویدیوها می‌توانند همان ویدیوهایی باشند که شما با تلفن همراهتان و یا دوربین دیجیتالتان آن‌ها را ثبت نموده‌اید. کاربران گاهاً ویدیوهای طولانی خود را به چند ویدیوی 60 ثانیه‌ای برش داده و در اسلایدهای مختلفی به ترتیب قرار می‌دهند. البته اینستاگرام جهت انتشار ویدیوهای طولانی، بخش IGTV را راه‌اندازی نموده است که برای انتشار ویدیوهای بیش از 60 ثانیه بسیار مفید هستند. پس از طراحی ویدیو اینستاگرام می‌توانید آن را به یکی از شیوه های توضیح داده شده منتشر نمائید.

ساخت ویدیو با عکس در یک قالب گرافیکی زیبا

در این روش، معمولاً تصاویری که در اختیار دارید و یا ثبت نموده‌اید، به صورت متحرک و بسیار زیبا در قالب یک ویدیو بسیار زیبا ایجاد می‌شوند. این شاخه از تولید محتوا را می‌توان موشن گرافیک هم نامید. چرا که در موشن گرافیک هدف طراح، ایجاد المان‌های متحرک از المان‌های ثابت همچون تصاویر معمولی است. بنابراین چنانچه قصد دارید به تصاویر خود زیبایی خاصی ببخشید و آنها را متحرک سازید، می‌توانید از سبک ساخت ویدیو با عکس استفاده نمائید.

گذاشتن آهنگ روی عکس (میکس عکس با اهنگ)

یکی از سبک‌های مورد علاقه بسیاری از کاربران گذاشتن آهنگ روی عکس هایشان می‌باشد. آن‌ها قصد دارند با میکس عکس با اهنگ ، یک ویدیویی ایجاد نمایند که دارای صوت یا موسیقی (آهنگ) بوده اما تصویر ثابتی داشته باشد که همان عکس می‌باشد.

طراحی استوری اینستاگرام و قالب استوری

در طراحی استوری اینستاگرام نیز تمامی سبک‌های گفته شده در بالا صادق است با این تفاوت که در استوری، تنها می‌توان یک ویدیوی 15 ثانیه‌ای ایجاد کرد و ابعاد تصاویر طراحی شده در آن 16:9 می‌باشد. همچنین می توانید طراحی قالب استوری اینستاگرام را با طرح دلخواه خود سفارش دهید.
تفاوتی ندارد که علاقمند به طراحی کدام سبک در اینستاگرام هستید، تیم آی آر سوشال به آدرس irsocial.net برای زیباسازی و تولید محتوای حرفه‌ای در اینستاگرام، در خدمت شما هستند. کافیست جهت سفارش طراحی به صفحه طراحی پست اینستاگرام مراجعه نمائید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دکمه بازگشت به بالا