ورزش

هر اتفاق بین ایران و لهستان تقصیر فدراسیون جهانی است!

هر اتفاق بین ایران و لهستان تقصیر فدراسیون جهانی است!

به گفته شاف ، لیگ ملت های والیبال 2022 در شهر ریمونی ایتالیا برگزار می شود که به دلیل شیوع تاج در سال 2020 لغو شد. ویتالی هین ، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان انتقاد کرد که چرا اعضای تیم ملی والیبال ایران باید در یک طبقه با تیم ملی لهستان قرار بگیرند.

هنن از ایتالیا به دلیل میزبانی انتقاد کرد و گفت: “هتل به هیچ وجه شرایط خوبی ندارد و ما ناراحت هستیم. تختخواب ها برای بازیکنان کوچک است و این به یک مشکل تبدیل شده است.

علاوه بر وضعیت نامناسب اتاق ها ، هاینن گفت که چند گروه هتل ها را به اشتراک می گذارند و مسیرهای رسیدن به اتاق ها توسط طرف های دیگر مشترک است!

وی با اشاره به اینکه تیم ایران با لهستان در یک هتل است ، گفت: از دیدن این وضعیت ناراحت هستیم و به آن اعتراض کرده ایم. سوال من این است که چرا فدراسیون جهانی در گذشته دو تیم مشکل دار را گرد هم آورده بود؟

سرمربی لهستان ادامه می دهد: ایده فدراسیون جهانی اصلاً عاقلانه نبود! ما اعتراض کرده ایم و فدراسیون جهانی قول داده است که این مشکل را برطرف کند.

هاینن افزود: در این شرایط باید مشكلی وجود داشته باشد. وقتی رسیدیم ، به ما گفتند که کل طبقه در دسترس شماست ، اما حدود چهار ساعت بعد ناگهان ملی گرایان ایرانی آمدند و خانه هایی را که از قبل خالی بودند ، بردند!

وی در پایان گفت: “من در فدراسیون جهانی اعتراض كردم.” باید بگویم اگر ماه آینده اتفاقی بین لهستان و ایران رخ دهد ، تقصیر فدراسیون جهانی است! باید بگویم که پیش بینی من نشان می دهد باید در آینده چیزی وجود داشته باشد که از این پس باید متوقف شود.

به گزارش شفاف ، به نظر می رسد که مربی لهستانی درست در ابتدای مسابقات یک نبرد ذهنی را آغاز کرده است. تیم ملی والیبال آلکانو که سابقه درخشانی دارد ، هنوز پاسخی به این نظرات نداده است تا گیج نشود.

در لیگ ملت های 2021 ، تیم های ملی والیبال مردان ایران به مصاف ژاپن ، روسیه ، هلند ، کانادا ، ایتالیا ، بلغارستان ، ایالات متحده ، صربستان ، آلمان ، استرالیا ، برزیل ، اسلوونی ، فرانسه ، لهستان و آرژانتین می روند.

دکمه بازگشت به بالا