حوادث و رویداد

 نیروی انتظامی امسال ۶۳ شهید داشته است

 نیروی انتظامی امسال ۶۳ شهید داشته است

دنیای 77 / رجوی خراسان رئیس مرکز امور ایثارگران ناجا گفت: امسال نیروی انتظامی 23 شهید در برقراری نظم و امنیت تقدیم انقلاب کرده است.

سردار یونس عبدی امروز با حضور خانواده های شهدای ناجا در هتل معین مشهد در مراسم معنوی “روز شهید” سخنان زیر را بیان کرد:

فرمانده ناسا حسین آستاری در ادامه برنامه ادامه داد: شهدا مسیری را انتخاب کرده اند که پیامبر اسلام درباره آن بسیار گفته است. آنها بهترین راه را برای یک پایان خوش انتخاب کرده اند.

وی گفت: نیروی انتظامی تاکنون بیش از 13000 شهید تقدیم اسلام کرده است و ما باید راه شهدا را ادامه دهیم. ما مسئولیت بزرگی در قبال خون و خانواده شهدا داریم و باید به خوبی آن را انجام دهیم.

فرمانده ناجا گفت: دو نعمت سلامتی و ایمنی بسیار مهم است و باید به آنها توجه ویژه ای شود. امنیت بزرگترین نعمت برای مردم و کشور است که به برکت خون این شهدا نصیب ما شده است. شهادت و مجاهدت شهدا تأثیر بسزایی در امنیت کشور داشته است.

وی ادامه داد: از نظر ملی ، شهادت برای هر کشوری افتخار است.

آستاری می گوید: خانواده های شهدا رنج زیادی را متحمل می شوند که چیزی کمتر از خانواده شهدا نمی دهد. پس از شهادت اباعبدالله در کربلا مانند زینب کبری (س) ، صبر خانواده های شهدا در عزای فراق عزیزانشان یکسان است. از نظر مقام معظم رهبری ، شهادت مرگ یک تاجر است. شهدا جان خود را برای حفاظت و آرامش مردم می دهند و این کار ساده ای نیست و هدف کمی نیست.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا