استانی

نماینده قزوین از مناطق سیل زده الموت بازدید کرد

به گزارش خبرگزاری دنیای 77 از کازوین ؛ لطف الله سیاکلی نماینده قزوین ، البرز و آبیک ، سردار رافعی آتانی فرمانده استان قزوین ، شفیع استاندار قزوین ، مهدی خانی مدیرکل مدیریت بحران ، بهادیبند چاگینی ، رئیس کمیته ساماندهی ، مدیر مسئولان شرکت نیرو از کازاوین مرکز توسعه سپاه ، و مدیران استانی و مدیران بخش از ولسوالی الموت شرقی ، از منطقه سیل زده روستا بازدید کردند و در مورد مشکلات کشکداشات و جاوارک و مردم مطلع شدند.

گرفتن

لطف الله سیاکلی از اهالی روستای کشکداشات با ابراز تأسف و اندوه از وقوع سیل در منطقه و کشته شدن چند تن از ساکنان ، گفت: «باران نعمت الهی است.

“ما نباید در این وضعیت به دنبال مقصر باشیم ، اما مسئولان در محل حادثه حضور داشتند تا مشکل مردم را کاهش دهند ، اما به زودی یک تیم کارشناسی را برای بررسی علت سیل و تخریب آن تعیین می کنیم و گزارش آن به عموم ارائه شد. “

وی گفت: بسیاری از خانه ها زیر آوار فروریخته و جریانات تخریب شده و درختان زیادی قطع شده و احشام از بین رفته است و باید در روستا اردوگاهی برپا کنیم و با مشارکت در کار به سرعت مشکل را برطرف کنیم.

شیاکولی یادآور شد: تخلیه لجن از روستا از طریق پاکسازی لجن و کف از خانه های سیل زده ، بازگشایی نهرها ، رفع خسارت های مزرعه و باغ باید در اولویت باشد و ما مدیر را انتخاب می کنیم و با کمک فرمانده سپاه سرعت خود را افزایش می دهیم. عملیات.

سردار آتانی فرمانده سپاه استان ضمن تسلیت به خانواده داغدار گفت: با صبر و استقامت بر مشکلات فائق می آییم.

وی گفت: سپاه و بسیج در کنار مردم هستند و همه امکانات لازم را به منطقه می آوریم و تا زمانی که نیاز باشد در منطقه می مانیم.

3333

سردار آتانی تصریح کرد: تیمی از معتمدان از شهر و روستا در تیم کارشناسی برای ارزیابی خسارت حضور خواهند داشت تا اطلاعات خسارت با دقت بیشتری استخراج شود و قاضی منطقه بر موضوع نظارت کند تا هیچکس حق نداشته باشد. نقض شده است.

وی گفت: در پاکت اعتباری که استاندار پیش بینی کرده است ، سپاه اعتبار دیگری برای سرعت بخشیدن به کار اختصاص می دهد.

دکمه بازگشت به بالا