استانی

نقش موثر روابط عمومی سازمان منطقه آزادکیش درمعرفی ظرفیت ها و روند توسعه منطقه

نقش موثر روابط عمومی سازمان منطقه آزادکیش درمعرفی ظرفیت ها و روند توسعه منطقه

به گزارش دنیای 77 از کیش ، ظفر آهنگران در جلسه صمیمی با همکاران اداره روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان در اولین روز سال جدید ، به دشواری کار در زمینه روابط عمومی اشاره کرد. : تعطیلات مانند نوروز نیز از کار دور می شوند و به دور از خانواده خود کار می کنند.

وی افزود: برای حفاظت از تلاش همكاران در زمینه های مختلف روابط عمومی برای حفظ انگیزه آنها به عنوان یك منبع ارزشمند اجتماعی و ارتقا the كارآیی سازمان ، باید رویكرد جدیدی ارائه شود.

کیش ، رئیس سازمان منطقه آزاد ، بر لزوم تبدیل ساختار سازمان های منطقه آزاد به یک سازمان افقی تأکید کرد: “در این سازمان ملی ، افراد در تصمیم گیری و سیاست گذاری و رشد کلی سازمان مشارکت می کنند. بستگی به تلاش هر فرد دارد. “

وی با تأکید بر اینکه سازمان منطقه آزاد کیش از جایگاه ارزنده ای به عنوان منابع انسانی و سرمایه اجتماعی سازمان شریک در بخشهای مختلف سازمان برخوردار است ، از همکاران روابط عمومی خواست تا با اشرافیت بر نقش خود تمرکز کرده و بر توسعه همگن و پایدار تمرکز کنند.

مصطفی خانزادی ، معاون دبیر مهندسی عمران در شورای عالی مناطق آزاد و عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش ، همچنین به عملکرد خوب دولت در سرمایه گذاری در مناطق آزاد و بخش خصوصی گسترده اشاره کرد. مرحله توسعه منطقه آزاد کشور و جزیره کیش از طریق وبینار با حضور رئیس جمهور اجرا شد و مرحله سوم برنامه توسعه و توسعه طی چند روز آینده خواهد بود.

خانزادی به نقش موثر روابط عمومی در اطلاع رسانی در مورد روند توسعه مناطق آزاد کشور اشاره کرد و گفت: این صنعت روابط عمومی است که با توانایی ایجاد یک فضای خوش بینانه گزارش های شفاف و جذابی را به مخاطبان ارائه دهد. جامعه ، سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی برای سرمایه گذاری در این زمینه.

معاون عمرانی دبیرخانه مناطق آزاد گفت: در یک سال گذشته ، سازمان منطقه آزاد کیش فعالیت های روابط عمومی و امور بین الملل را در زمینه تبلیغات ، اطلاع رسانی و روابط عمومی انجام می دهد ، با اشاره به کار دشوار روابط عمومی برای انجام رویدادها و گاهی اوقات رویدادها و کنفرانس ها را در آب و هوای گرم و مرطوب کیش پوشش می دهد و در زمینه های مختلف بین المللی به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

مصطفی خانزادی با تأکید بر لزوم تمرکز بر ارائه اطلاعات در مورد روند توسعه و اجرای پروژه های توسعه و پرهیز از فرد اصلی در تهیه اخبار خاطرنشان کرد: ما باید سعی کنیم نگرش نسبت به اطلاعات ، نتایج کار و بخش خصوصی را تغییر دهیم و توجه کنیم فعالیت های کارگران اقتصادی

سید علیرضا علوی رضویو ، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد کیش ، از تعامل خوب شرکای روابط عمومی برای بهبود سطح فعالیت های مدیریتی و تلاش های گسترده ، اطلاعات فوری و دقیق در مستند سازی این رویداد و ارتباط موثر با سازمانهای دیگر این سازمان ها گفتند: کارکنان روابط عمومی کارگران سخت کوشی هستند که با عشق و الهام و بدون چشمداشت در این زمینه سخت و حساس کار می کنند.

وی با قدردانی از همکاری دلسوزانه رسانه ها در ارتباطات جمعی ، افزود: طی یک سال گذشته ، عملکرد روابط عمومی ، تبلیغات و اطلاعات با استفاده از قابلیت های این شرکت ، توانمندسازی منابع انسانی و اجازه دادن به همکاران برای کار در زمینه های خاص خود ، به طور قابل توجهی بهبود یافته است. رشد کمی و کیفی فعالیتها.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش خاطرنشان می کند که فرهنگ سازمانی باید ارتقا یافته و نهادینه شود تا روند اطلاعات را بهبود بخشد و نتایج فعالیت ها را جایگزین یک کار اصلی قرار دهد. اطلاعات مربوط به آنها ، آنها به ما کمک می کنند تا فعالیت های خود را بهتر منعکس کنیم ، سطح اطلاعات مخاطبان را افزایش دهیم و کیفیت مطالب خود را ارتقا دهیم.

علوی رضوی بابیان اینکه منابع انسانی با ارزش ترین منابع ، تجارب و شرکای روابط عمومی مرتبط با آموزش عالی و ریکه به عنوان مهمترین عامل برای توسعه کارایی این سازمان است ، اظهار داشت:

وی خاطرنشان کرد: تجدید نظر در چارت سازمانی روابط عمومی برای بهبود این موقعیت مدیریتی انگیزه همکاران برای ارائه خدمات ارزنده را دوچندان می کند و امیدوار است که در سال جدید و تلاش همکاران زحمتکش سازمان ، روابط عمومی و امور بین الملل اقناع و برای رسیدن به اهداف سازمانی سخت کار کنید.

48

دکمه بازگشت به بالا