ورزش

نشست مشترک فدراسیون نجات غریق با وزارت نیرو برگزار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

نشست مشترک فدراسیون نجات غریق با وزارت نیرو برگزار شد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری میر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی ، در تعامل مشترک ، منابع انسانی وزارت نیرو و به ویژه مربیان زیر نظر این وزارتخانه ، موضوعات مختلف مربوط به غواص مورد بحث و بررسی قرار گرفت. رئیس جمهور مهدی حیدری بحث کرد.

این جلسه در وزارت نیرو برگزار شد و با حضور قرمز امیر حسین فروف ، معاون مدیر ، مدیر توسعه ورزش های همگانی ، وزارت ورزش و جوانان ، رئیس کمیته غواصی و تجارت پیریایی رئیس کمیته پیشگیری از غرق شدگی انقباض برگزار شد.

تصمیم بر این شد که فعالیت های غواصی در سدها تحت نظارت وزارت نیرو و سپس تحت نظارت مشترک فدراسیون تربیت بدنی و شیرجه و وزارت تربیت بدنی انرژی انجام شود.

جلوگیری از غرق شدن شیلینگ در مورد سدها و رودخانه ها ، این موضوع دیگری بود که در این نشست مورد بحث قرار گرفت. بر این اساس ، تصمیم بر این شد که تعامل و همکاری مشترکی بین فدراسیون نجات غریق و غواصی و وزارت نیرو برقرار شود ، در غیر این صورت جلسات آینده با حضور نمایندگان سایر سازمان های مربوطه برگزار می شود.

عضو نماینده وزارت نیرو در کمیته پیشگیری از بهار شیلینگ نجات غریق و سایر فدراسیون های غواصی جلسه را تأیید کردند بود هدف از این قطعنامه شناسایی مناطق خطرناک با همکاری فدراسیون و وزارتخانه بود.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی در جلسه مشترک با مدیرکل وزارت نیرو تصمیم به فرهنگ سازی و جلوگیری از غرق شدگی گرفت. شیلینگافزایش فعالیتهای مشترک فرهنگی بین دو سازمان.

دکمه بازگشت به بالا