ورزش

نتیجه مذاکره آفریقای جنوبی با کی‌روش اعلام شد

طبق این گزارش شفافرسانه های آفریقای جنوبی هفته گذشته خبر بازگشت کارلوس کی روش به نیمکت مربی گری بافانا بافانا را اعلام کردند اما اکنون گزارش شده است که وی با صفا برای هدایت تیم به توافق نرسیده است.

نتیجه مذاکرات آفریقای جنوبی با کیروس اعلام شد

بر اساس وب سایت Sunday World آفریقای جنوبی ، کارلوس کی روش به عنوان نامزد اصلی کمیته فنی فدراسیون برای هدایت بافانا بافانا به جای Netflix پس از حذف پیتزو منصیمانی و بانی مک کارتی از لیست معرفی شده است. سرمربی تیم ملی آفریقای جنوبی پس از ناکامی در صعود به فینال جام ملت های آفریقا 2021.

به گفته این سایت ، فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی می گوید این مسئله برای کارلوس کی روش مسئله ای نیست ، اما استخدام مربی پرتغالی برای فدراسیون تقریباً هزینه بر است زیرا وی حدود 3.5 میلیون پوند می خواست. در سال 2013 ، در حالی که هنوز سرمربی تیم ملی ایران بود ، کاوسر پس از ابراز علاقه صفر به استخدام وی ، خواستار دستمزد 2.8 میلیون پوندی شد.

یکی از اعضای فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی که نامش فاش نشده است در مصاحبه ای با Sandy World گفت:

کیروش از تیم ملی آفریقای جنوبی خارج شده بود ، اما اکنون (با واکنش منفی او) ما به کشور بازگشتیم. من مطمئن نیستم که بعد از اینکه ما نام کیروس را به سرمربی بافانا بافانا توصیه کردیم چه اتفاقی افتاد اما تمام آنچه که می توانم به شما بگویم این است که او دیگر نخواهد آمد. اکنون باید بلافاصله ملاقات کنیم و مربی جدیدی پیدا کنیم زیرا وقت نداریم. چند هفته دیگر مسابقات مقدماتی جام جهانی آغاز می شود. امیدوارم مسئولان فدراسیون توضیح دهند که چرا کارلوس دیگر نمی آید.
یکی از اعضای فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی ، که نام وی فاش نشده است ، به همین سایت گفت: “کیروس به دنبال کار نبود و نمی توانست کاری پیدا کند.” هنوز هیچ بحث مالی با وی نشده است ، در واقع ما به آن مرحله نرسیده ایم.

سرانجام Sandy World نوشت که دنی جوردن ، رئیس Safar ، از این موضوع بسیار ناراحت خواهد شد زیرا او یکی از طرفداران بزرگ Kiros است. یکی از دلایل اصلی انتخاب کیروش برای هدایت بافانا بافانا این بود که K. Rush خانه ای در ژوهانسبورگ داشت و یکی از دخترانش در کیپ تاون زندگی می کرد.

بین سال های 2000 و 2002 ، مربی پرتغالی تیم ملی آفریقای جنوبی را به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آفریقا و البته جام جهانی 2002 رساند.

این بازیکن 67 ساله پیش از این مربیگری تیم هایی مانند رئال مادرید ، پرتغال و ایران را بر عهده داشته و از فوریه 2016 هدایت کلمبیا را بر عهده داشته است اما پس از یک سال و 9 ماه نیمکت نشینی روی نیمکت بود. سه رنگ پرتاب شد. وی در این مدت 9 برد ، 5 تساوی و 4 شکست در 18 بازی به ثبت رسانده است.

دکمه بازگشت به بالا