حوادث و رویداد

ناکامی سوداگران مرگ در توزیع ۲۲۶ کیلوگرم شیشه

ناکامی سوداگران مرگ در توزیع ۲۲۶ کیلوگرم شیشه

فرمانده انتظامی شرق تهران از کشف 226 کیلوگرم داروهای صنعتی شیشه در شهر پاکدشت خبر داد.

به گزارش دنیای 77 ، سردار کیومرث عزیزی وی اظهار داشت: در یکی از حومه های پاکدشت پس از اخباری مبنی بر فعالیت اعضای یک حلقه قاچاق مواد مخدر صنعتی مبنی بر انتقال گسترده تریاک از مرزهای شرقی کشور به پایتخت و انبار آن ، موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه قرار گرفت. این شهر با مواد مخدر در تماس بود.

وی با اشاره به تلاش پلیس برای شناسایی اعضای این باند ، اظهار داشت: پس از چند روز کار اطلاعاتی ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهر پاکدشت محل و فعالیت اعضای باند را شناسایی کرده اند.

عزیزی افزود: پس از هماهنگی با مقامات قضایی ، در بازرسی از محل فعالیت تاجران 226 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی “شیشه” کشف شد. “

وی با بیان اینکه در این یورش دو دستفروش باتجربه مواد مخدر دستگیر شده و یک دستگاه خودرو 405 توقیف شده است ، افزود: متهم پس از تکمیل پرونده مقدماتی با تریاک به مراجع قضایی تحویل داده شد.

به گزارش سایت خبری پلیس در شرق استان تهران ، وی تصریح کرد: لزوم نظم و انضباط و امنیت و مبارزه با دلالان مرگ در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان خواست تا از طریق پل ارتباطی از فعالیت اینگونه افراد اطلاع دهند. 110 به پلیس اطلاع دهید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا