حوادث و رویداد

ناکامی سوداگران مرگ در توزیع ۲۲۶ کیلوگرم شیشه

فرمانده انتظامی شرق تهران از کشف 226 کیلوگرم داروهای صنعتی شیشه در شهر پاکدشت خبر داد.

به گزارش دنیای 77 ، سردار کیومرث عزیزی وی اظهار داشت: در یکی از حومه های پاکدشت پس از اخباری مبنی بر فعالیت اعضای یک حلقه قاچاق مواد مخدر صنعتی مبنی بر انتقال گسترده تریاک از مرزهای شرقی کشور به پایتخت و انبار آن ، موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه قرار گرفت. این شهر با مواد مخدر در تماس بود.

وی با اشاره به تلاش پلیس برای شناسایی اعضای این باند ، اظهار داشت: پس از چند روز کار اطلاعاتی ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهر پاکدشت محل و فعالیت اعضای باند را شناسایی کرده اند.

عزیزی افزود: پس از هماهنگی با مقامات قضایی ، در بازرسی از محل فعالیت تاجران 226 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی “شیشه” کشف شد. “

وی با بیان اینکه در این یورش دو دستفروش باتجربه مواد مخدر دستگیر شده و یک دستگاه خودرو 405 توقیف شده است ، افزود: متهم پس از تکمیل پرونده مقدماتی با تریاک به مراجع قضایی تحویل داده شد.

به گزارش سایت خبری پلیس در شرق استان تهران ، وی تصریح کرد: لزوم نظم و انضباط و امنیت و مبارزه با دلالان مرگ در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان خواست تا از طریق پل ارتباطی از فعالیت اینگونه افراد اطلاع دهند. 110 به پلیس اطلاع دهید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا