عمومی

نابسامانی در بازار و نارضایتی مردم/انبارهای احتکار کالا کشف شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

نابسامانی در بازار و نارضایتی مردم/انبارهای احتکار کالا کشف شدند - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرنگار مههر گفت ، حمید القاصی آنلاین با اشاره به موضوع جنسیت بیش از حد ، زیرخط کشیدن و احتکار در استان و اقدامات انجام شده برای رفع آن خاطرنشان کرد: تحریم های دولت یک مرجع شبه قضایی در بحث در مورد تخلفات اقتصادی در سه حوزه کالا و خدمات ، قاچاق کالا و ارز ، بهداشت ، دارو و درمان است.

6 نانوایی متخلف را خاموش کنید

وی گفت: به دلیل بی ثباتی در بازار و نارضایتی مردم از وضعیت ، گشت مشترکی با حضور قضات شعب و بازرسان سازمان تشکیل شد. سکوت، اتاق های صنفی ، مراکز بهداشت و پلیس

مدیر کل اداره عمومی لرستان اصرار داشت که واحدهای صنفی فوراً مورد بازرسی قرار گیرند و در صورت تخلف واحد صنفی متخلف مورد پیگرد قانونی قرار گرفته و قانون اجرا می شود. ما بلافاصله به دلیل تخلفات شکایت خواهیم کرد ، همچنین پلاکاردهایی را نصب و خاموش خواهیم کرد.

القاصی مههر گفت: “هفته گذشته بیش از شش واحد نانوایی متخلف را که تعطیل و جریمه شده اند ، شناسایی کردیم.”

کشف 4 انبار جو و سموم کشاورزی

وی با اشاره به تشکیل تیم ویژه ای با تمام اختیارات برای رسیدگی به تخلفاتی از جمله زیرخط کشیدن ، احتکار ، اضافه جنسیت ، کلاهبرداری و … گفت: خط قرمز تحریم های دولت اجرای عدالت است و مجازات سختگیرانه متخلفان در دستور کار قرار گرفته است. انجام شده.

مدیرکل محکومیت دولت لرستان گفت: هفته گذشته سه انبار جو با ظرفیت هزار تن احتکار و بیش از یک میلیارد ریال ریال را توقیف کردیم.

القاصی آنلاین با تأکید بر کشف یک انبار سموم دفع آفات کشاورزی به ارزش دو میلیارد تومان در استان با همکاری سازمان اطلاعات سپاه افزود: بلافاصله دستور حراج این محصولات را با قیمت مصوب آژانس صادر کنید. سکوت و به استان جهاد کشاورزی داده شد.

وی گفت: “ما امیدواریم كه دو آژانس این موارد را فوراً بین مردم و مشتریان توزیع كنند.”

کشف 240 تن برنج

وی گفت: “همچنین 240 تن برنج پاکستانی کشف شده است که با همکاری کارآگاهان توسط راننده اصلی از استان قاچاق شده است. توزیع برنج در کیسه های 49000 تومانی”. این متخلفان بیش از 13 میلیارد تومان شکایت کرده اند.

القاصی آنلاین ، در یک مصاحبه خبری اختصاصی ، تأکید کرد که دو مدیر ارشد دیگر توزیع برنج نامرغوب در استان نیز به جرم تخلف 1 میلیارد و 70،000 میلیون تومان متهم شدند: 300 تن پیاز با همکاری یک انبار سپاه. سلام کشف شده.

دکمه بازگشت به بالا