حوادث و رویداد

من همیشه دو نگهبان مسلح دارم

آفتاب نیوز:

هیچ کس سیاه نیست. ورود به سیاه ممکن است کار ما نباشد ، اما خارج شدن از آن قطعاً به اراده و تلاش ما و البته حمایت جامعه بستگی دارد.

مردم از تاریکی ، قوی تر ، امیدوارتر بیرون می آیند و فکر می کنند می توانند بر دشواری های زمان غلبه کنند و بر آنها پیروز شوند.

خاله سارا مشهور شیشه مواد: من همیشه دو نگهبان مسلح داشته ام

هر یک از ما یک قهرمان در ما دارد و این قهرمان می تواند ما را در آغوش بگیرد و ما را از قلب تاریکی تاریک به امید روشن سوق دهد. برخی از ما این قهرمان را می شناسیم و بعضی دیگر این را نمی شناسند. این قهرمان ماست تنها کاری که باید انجام دهیم این است که قهرمان زندگی خود را بیدار کنیم و با او قدم بگذاریم و لذت ببریم.

بهناز 46 ساله است و در شوش به خاله سارا معروف بود. او به انتهای مسیر سیاه می رود ، اما می گوید که این روزها خوشحال است و از روزهایی که می گذرد لذت می برد: “روزی روزگاری ، یک زن مرا” بانویی “صدا کرد! او قهرمان من شد.”

دوران کودکی شما چطور بود؟

من کودکی عالی نداشتم ، اما به اندازه کافی بد نبود. عصیان کردم. در خانه می ترسیدم. من فقط حرف پدرم را خوانده ام ، من به مادرم گوش نکردم. هرچه او بگوید ، من برعكس خود را انجام می دادم.

چند خواهر و برادر دارید؟

از ساعت 10 صبح.

آیا شما خود معتاد به مواد مخدر هستید؟

بله

چگونه شروع به استفاده از مواد مخدر کردید؟

ما با دوستان خود در میدان میرداماد قدم می زدیم. حدود 23-24 بودیم ، پلیس ما را گرفت … خیلی آسیب دید و من عصبانی شدم. دوستی به نام ساناز داشتم که باید بنشینم تا برگردم. او سه دوز هروئین مصرف کرد. در آن روزها 1500 تا 2000 هزار سد وجود داشت. او به خانه آمد و ما او را به اطراف کشیدیم و دیگر درد را درک نکردم. این اولین بار است که من آن را مصرف می کنم.

بعد از هروئین چه مصرف کردید؟

حدود 5-6 سال بعد از مصرف هروئین ، خیلی خوب پیش نیامد. به دنبال یک بهانه یا بهانه جدید بودم. بازار کرک جدید و راحت بود. شما روی پین پرید و با یک سنجاق دیگر کنار رفتید. آن را سه توله می نامیدند. شما می توانید از وضعیت عادی خود خارج شوید و وضعیت دیگری پیدا کنید. من همچنین 6-7 سال از کرک استفاده کردم.

زندگی در مصرف چگونه بود؟

من به هر حال مقداری پول درآوردم. دلم براش تنگ شده من هرچه را دارم فروختم پس اندازم تمام شد و زباله ها را جمع کردم. درب ماشین را باز می کردم تا چیزی برداشته شود. به هر حال ، من زندگی می کنم و زندگی می کنم تا مصرف کنم. اکنون نمی دانم چگونه آماده کنم. آن را از جیب من یا از جیب من بیرون بیاور. فرقی نمی کند که دنبال پول می گردم! من می توانستم کار کنم ، کار کردم. مصرف راهی برای گفتن نیست که باید کار کنم. برای گفتن حقیقت ، من دروغ گفتم.

جدی ترین جنایتی که مرتکب شدید چیست؟

من حدود 9 سال است که اقدام به فروش مواد مخدر می کنم. در بزرگراه ها ، در آویز علی پاشا ، پاتوق در میلاد ، زیر پل همت ، پاتوق های بزرگی وجود داشت و مردم در حال خرید بودند. من در حال تعادل بودم و دو یا سه نفر در اینجا و آنجا اسلحه هایی داشتند که دزدی نمی کردند. من هم مقیاس داشتم ، بنابراین مواد را برداشتم و به آنها دادم. اینطوری زندگی کردم

خانه تیمی داشتید؟

چند سال در آنجا بودم. خانم 5-6 تحت کنترل من بود. درآمد خوبی داشت. اگر خانم صحیح و مسئول بود و اگر آقا بود و قادر به جلب رضایت او بود. من 25 سال است که از مواد مخدر استفاده می کنم. من 10 سال اول در خانه ماندم. بقیه من در خیابان بودم. بعضی از خانمها در خانه بودند و من مشتری می گرفتم. خودم لگد می زدم. من 50 سال این کار را کردم. به ذهنم رسید اما من آن را به دیگران معرفی کردم. من برای خودم پول زیادی گرفتم و آن مقدار پول برای زن در خانه و کار بود.

آیا پلیس تا به حال با شما رفتار کرده است؟

نه. من یک روز مهمان داشتم ، ما آشپزی نمی کردیم ، برنج درست می کردیم. آنها صد گوجه را به من دادند و به من گفتند مرغ کبابی برو. برای دیدار با معتادان به میدان شوشا آمدم. من برای غذا ایستادم. من نیز بند بند را به او دادم و به او پول دادم تا آن را داخل ماشینش بگذارد. آنچه گریه کردم بی فایده بود. آن شب در ایستگاه پلیس ماندیم و روز بعد به اردوگاه صفری اعزام شد. من شش ماه گذشته اردو زده ام. من 6 ماه و 8 روز ماندم ، شاید یک بار خدا را شکر نکردم … شاید یک بار به آنها گوش نکردم و همیشه می گفتم که مجبور شدم به اینجا بیایم و خودم را بکشم. ممکن است 6 ماه در اینجا بمانم … مورد ضرب و شتم قرار گرفتم … من کتف گرفتم … موهای من را قطع کردند … موهایم از پایین به زانو افتاد. همه جوجو بودند. پیچیده بود فکر کردم آنها مرا به زور به اینجا آورده بودند. فکر نمی کردم از شر آنها خلاص شوم.

آن افسر به من گفت که شما خطرناک ترین فردی هستید که مصرف می کنید و اعتیاد دارید. خندیدم مرد بزرگ به من گفت خطرناک است. من با اعتیاد پیتزا فروشی چه خطری دارم؟ اما امروز می فهمم که من واقعاً خطرناک هستم. خطرناک است وقتی که به من ، مادرم ، برادرم یا هر کس دیگری آسیب نرساند. با گرایش نور سفید توانستم پناهگاه و غذای گرم و کار پیدا کنم. من مدت طولانی کار کردم و بعد آنها این مرکز را برای کار و کارمندان اینجا به من پیشنهاد دادند. ابتدا من اینجا سرآشپز شدم ، سپس به تدریج ، آنها مسئولیت اتاق خواب ها را به من دادند و به من گفتند که من می توانم آن را اداره کنم. با کمک خانم علیزاده توانستم این کارها را انجام دهم. من 120-130 نفر آشپز می کنم و در اتاق خواب ها کار می کنم. من سفیر خانم علیزاده به نمایندگی از مرکز سفید در پارک ها و سایر مناطق گشت زنی هستم. من به قرص های خواب کمک می کنم و دارو می خورم و آنها را می پوشم. چیزهایی را که آنها از اینجا به من می دهند می آورم … مانند آب مقطر ، سرنگ و غیره.

بعد فکر می کنی زندگی هنوز ادامه دارد؟

بله زندگی من خیلی زیباست و بسیار خوشحالم. یک روز آرزو می کنم تمام کارتونها بتوانم آن عشق و خوشبختی را بدست آورم. در یک زمان ، هیچ کس به من اعتماد نداشت که سیگار بخرم. فکر نمی کردم پولش را بازپرداخت کنم یا نه … اما مدیر امروز در اینجا بسیار اطمینان دارد که کارت اعتباری خود را به من می دهد و من آن را برای او خریداری می کنم. امروز من آنقدر اعتبار کسب کردم که آنها مرا به عنوان یک خانم صدا می کنند! من به من گفته نشده است كه او امروز خانم خالدیان چه كسی را “عملی” می نامد. اگر دو یا سه سال پیش برگشتم ، آنها می گفتند “سلام! من با تو هستم ، پدر.”

منبع: نبش

دکمه بازگشت به بالا