عمومی

منتظر تصمیم هیئت حل اختلاف در خصوص حکم شهردار زنجان هستیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

منتظر تصمیم هیئت حل اختلاف در خصوص حکم شهردار زنجان هستیم - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، منصور مرادلو بعدازظهر دوشنبه در حاشیه سفر زمستانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زنجان یکی از سردترین شهرهای کشور است که چند ماه است درگیر سردی هوا بوده و برای جلوگیری از خسارت نیاز به برف و یخبندان دارد. بارش باران. آمادگی لازم در سطح شهر توسط دستگاه سرویس.

وی خاطرنشان کرد: برخی از کانال ها نیاز به لایروبی و پیگیری این امر دارند تا در زمان بحران با مشکل مواجه نشویم و مناطق مختلف شهری آماده باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان، حوزه خدمات شهری، هم اکنون در مواقع بحران تمهیدات لازم را انجام داده و افزود: بخشی از تجهیزات و ماشین آلات شهرداری باید متعلق به بخش خصوصی باشد و بودجه لازم را تامین کند.

مرادلو با اشاره به اینکه برخی کانال ها و مسائل بر عهده شهرداری است، گفت: برخی کانال ها بر عهده شهرداری نیست و زیرساخت هایی که در شهرک اقماری در حال احداث است باید مورد توجه ویژه قرار گیرد نه توجه. زیرساخت ها در منطقه بحران ایجاد می کند.

وی یکی از ایرادات این شهر را عدم انتقال آب از شرق به غرب عنوان کرد و معمولاً از شمال به جنوب شهر بهره برداری می شود که به ساکنان جنوب شهر آسیب می زند. موضوع باید در نظر گرفته شود. کانال های حلقوی به صورت حلقه ای در اطراف شهر باید به طور یکنواخت پخش شوند تا در مرکز شهر تجمع آب زیادی وجود نداشته باشد و خانه ها پر نشوند. در سال های گذشته روی این کانال ساخته شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت؛ وظیفه ما تدوین سیاست های لازم در خصوص مسائل شهری و انجام مطالعات لازم برای چهار سال آینده شورا و پیگیری جدی آنهاست و این امر مستلزم حمایت استانداری و ارگان ها است.

مرادلو گفت: نامه مصوبه شهرداری نهم آبان ماه به دبیرخانه هیات حل اختلاف رسید. تا تعیین شهردار.

وی با اشاره به اینکه دیواری به نام بلوک سیمانی جابجا می شود، افزود: نمای زشت شهر در کمربندی شمالی تا چند روز آینده اختصاص می یابد.

دکمه بازگشت به بالا