ورزش

مصاف ما جنگ داد زدن بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مصاف ما جنگ داد زدن بود - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، میتی مرتضی دقایقی پیش پس از بازی گیتی پسند و فراش آرا مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما بازی بسیار روان را تا چهار پنج دقیقه آخر بازی انجام دادیم.

وی افزود: وقتی نتیجه 2-0 شد ، موقعیت های زیادی در دروازه حریف ایجاد کردیم و فکر می کنم در دو صحنه در نتیجه فداکاری بازیکنان ، توپ نتواند وارد دروازه پاس شود.

فرش آرا مشهد سرمربی تیم فوتسال ادامه داد: فشار و فشار بتدریج آنقدر زیاد شد که در سه چهار دقیقه اخیر برخلاف پنج یا شش دقیقه قبل عقب نشستیم و گل زدیم.

همین فرش فصل گذشته گیتی پسند را شکست داد

وی تأکید کرد: در آخرین لحظه ، بچه ها از نظر احساسی ناراحت شدند ، اما این همان فرشی است که فصل گذشته گیتی پسند را در همان شهر شکست داد.

مرتض افزود: امروز بازی در آن طرف خود را نشان داده و با این نتیجه فرش آرا تیم را مجبور به باخت کرده است اما این شکست از ارزش بازیکنان ما کم نمی کند و همه آنها امروز جان خود را از دست داده اند. “

وی با اشاره به شرایط روحی و روانی سخت بازیکنان فراش آرا گفت: “شرایط سختی در مشهد وجود دارد. دو بازیکن ما و مربی ما به دلیل داشتن بیماری عروق ویروس کرونا قلب نتوانستند در این تور با ما همراه شوند.”

از تعطیلی هفته چهارم لیگ ابراز رضایت کنید

سرمربی تیم فوتسال فراش آرا مشهد تاکید کرد: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نباید صدمه ببینند که هفته چهارم بازی را از دست داده اند ، زیرا شرایط حداقل در مشهد بسیار سخت است.

وی در مورد داوری گفت: بازی ما با گیتی پسند یک نبرد جیغی بود و هر تیم قوی صحنه ها را فریاد می زد. ما تعدادی کادر فنی نداشتیم و نمی توانستیم زیاد فریاد بزنیم و تیم حریف بیش از حد فریاد زد. . “

مرتضایی گفت: داور در چند صحنه 100 درصد اشتباه نکرد و در چهار خط خود را طوری تنظیم کردند که خطای پنجم را نگیرند زیرا استرس زیادی داشتند و بازی ما را در همان دو سه دقیقه از دست دادند.

دکمه بازگشت به بالا