عمومی

مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکران مسدود می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مسیرهای منتهی به مسجد مقدس جمکران مسدود می شود - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مههر ، بیژن سلیمان پور عصر شنبه صحبت کرد به من بگو وی با اشاره به لغو تمام برنامه های نیمه عمومی ، به خبرنگاران گفت: “طبق تصویب ستاد ملی مدیریت تاج ، ورود وسایل نقلیه با پلاک داخلی و خارجی از روز یکشنبه و دوشنبه 8 آوریل به شهر کم منع می شود. و 9. “

دستیار سیاسی و امنیتی دولت قم یادآور شد: از همه هموطنان عزیز می خواهیم از رفتن به استان قم خودداری کنند زیرا به مناسبت نیمه شعبان هیچ برنامه ای در قم برگزار نمی شود.

وی افزود: فردا و پس فردا محدودیت های ترافیکی در داخل شهر کم اعمال می شود و کلیه مسیرهای مسجد مقدس جمکران از جمله بلوار پیمبر اعظم ، بلوار مرزیات و 2 مسدود می شود.

سلیمان پور گفت: به همین مناسبت هیچ ایستگاه ، برنامه یا گردهمایی رسمی صلباتی وجود نخواهد داشت و برنامه های این برنامه در عمل و از رادیو پخش خواهد شد.

وی با بیان اینکه همه این تصمیمات با دستورات ستاد تاجگذاری ملی و از ترس شیوع بیماری در کشور مطابقت دارد گفت: از همه هموطنان عزیز و شهروندان می خواهیم برنامه ای را که به همین مناسبت تهیه شده است اجرا کنند. خانه آنها از طریق فضای مجازی و شبکه ها. تلویزیون تماشا کنید.

دکمه بازگشت به بالا