ورزش

مرحله نخست دور مقدماتی لیگ دسته یک پایان یافت

طبق اعلام دنیای 77 و فدراسیون والیبال ، بیست و نهمین دوره مقدماتی 18 تیم شرکت کننده در مسابقات قهرمانی والیبال مردان ایران در سردار شهید الحاج قاسم سلیمانی از روز شنبه 24 آبان ماه آغاز شد.

در گروه A این رقابت ها ، شهرداری جوان ارومیه ، مس رفسنجان ، سروگاماتان حمدان ، مقاومت بسیج ، تهران ناویک ، مجتمع فولاد خراسان ، استاد ساجه ، پرسپولیس مرواداشت و تهران به رقابت می پردازند.

در گروه B تیم هایی از Kom Rad Padafand ، Samsung Joybar ، ArdableGall of Nations ، Gorgan Pass ، صنایع اردکان ، Iranshid Chalaus ، Amol Handsome ، مرحوم باقرزاده و هوشیر تبریز حضور داشتند.

مسابقات دور اول شهرهای مشهد این گروه ها ، گروه A و گروه B در آرادابیلرا برگزار شد و گروه های 24 ، 25 ، 27 ، 28 و 30 اکتبر با هم بازی کردند.

در مجموع ، اولین دور از دور 40 مسابقه برگزار شد ، بر اساس آمار جالب نشان می دهد 1160 ست مسابقه بدست آمده و به طور متوسط ​​4 ست برای هر مسابقه بدست آمده است. در این مرحله ، برنده 9 مسابقه در سه ست مشخص شد ، 22 مسابقه در چهار ست و 9 مسابقه در پنج ست به پایان رسید.

در طول مسابقات ، مسابقات بسیار نزدیک به یکدیگر بود و به همین دلیل ، در این مرحله در مجموع 40 مسابقه ، 62 تیم کارت زرد و قرمز ، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم های شرکت کننده داوری نشان دادند. در هر مسابقه 5 کارت وجود دارد.

دیدار تیم های رفسنجان و هواداران تهرانی در آخرین روز این دیدار با سه کارت زرد و چهار کارت قرمز و دو تیم خوش چهره آمال و سامسونگ جویبار در روز شنبه 24 آبان با 4 کارت زرد و دو کارت قرمز شلوغ ترین مسابقه این فصل بود. .

در پایان دور اول مرحله مقدماتی ، جدول لیگ دسته اول مردان به شرح زیر است:

مرحله نخست دور مقدماتی لیگ دسته یک پایان یافت

جدول گروه B دسته اول دسته اول در مرحله اول دور مقدماتی به شرح زیر است:

مرحله نخست دور مقدماتی لیگ دسته یک پایان یافت

در زیر نتایج نهایی مرحله اول مقدماتی لیگ دسته اول مردان است:

دکمه بازگشت به بالا