استانی

مراسم شب های احیا در قزوین برگزار شد

به گزارش خبرگزاری دنیای 77 از کازوین؛ در شب اول شب گادری ، مردم استان کازووین پروتکل بهداشتی و فاصله اجتماعی را در فضای باز مساجد با اجازه ستاد کرونا مشاهده کردند و مزارها در سوگ شهادت روحانی مقدس عزاداری کردند.

در قزوین مردم مومن و روزه دار با قرائت دعای جوشن کبیر و قرآن در صحن امامزاده حسین (ع) در سوگ شهادت مولای خود عزادار شدند.

شب گدار

شب های غزه نیز در میدان آزادی در کازوین با عزاداری و عزاداری برگزار شد.

آیت الله عبدالکریم عابدینی در اولین شب قیام امام زاده حسین (ع) در سوگ شهادت مولوی متخیان عزادار شد:

وی گفت: لیالی القدر در واقع اساس سنجش زندگی ، زندگی و موفقیت ها و ناکامی های ما است و اگر این شب ها را به درستی درک کنیم و از خدا بخواهیم سرنوشت ما را به درستی تعیین کند ، امیدواریم آن را به فضل خدا تحقق بخشیم. “

شب احیا 22

مقام معظم رهبری و نماینده نماز جمعه جمعه در کازوین گفت: آینده ما با دعای ما مشخص می شود و در شب بیست و یکم این اندازه گیری ها مشخص می شود و در شب 23 همه چیز نهایی می شود توسط خالق

آیت الله عابدینی روایت می کند: در بیشتر روایات ، شب بیست و سوم به عنوان شب قدر نشان داده شده است و همه این روزه ها و عبادات در شب بیست و سوم پایان می یابد و گفته می شود که بهترین مکان برای گذراندن شب قدر در نزدیکی بقعه است. امام مبارک حسین (ع).

3344422

وی گفت: امیرالمومنین (ع) می دانست که گروه مبارکش تقسیم می شود و به شکوه و عظمت والایی دست می یابد ، از این رو با این شهادت تأمین مایحتاج همه مrsمنان را برای ساختن امام به عنوان الگوی خود فراهم کرد.

دکمه بازگشت به بالا