استانی

مراسم تحویل سال 1401 در گلزار شهدای قزوین برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری دنیای 77 از قزوین؛ گلمرضا حقایق پور مدیرکل بنیاد شهید و امور سالمندان استان قزوین با گرامیداشت نوروز 1401 گفت: مردم قزوین از اولین سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی سال نو را در کنار شهدا جشن گرفتند. “

وی افزود: البته این مراسم تا دو سال برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برگزار نشد و مردم در منزل و از راه دور به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.

این مسئول ادامه داد: امسال توزیع 1401 در گلزار شهدای قزوین با رعایت پروتکل های بهداشتی به دلیل واکسن های دست ساز از جمله حضور شهدا و ایثارگران، مدیران استانی و بازماندگان شهدا و همچنین به دلیل انجام شد. برای کاهش مبتلایان به کرونا.”

مدیرکل بنیاد شهید و امور سالمندان استان قزوین گفت: این مراسم در ایام نوروز از ساعت 18 یکشنبه 29 اسفندماه با اجرای برنامه های متنوع برگزار می شود.

حقایق پور افزود: تلاوت قرآن کریم، دعای معنوی توسل، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه استان و امام جمعه قزوین، نماز مغرب و عشا و پیام نوروزی مقام معظم رهبری .

این مسئول گفت: در این همایش فرهنگی و اجتماعی خانواده های شهدا بر سر مزار شهدای خود سفره های نیمه سین برپا کردند و با حضور اطرافیان صحنه هایی از ماندگاری را به تصویر کشیدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور سالمندان استان قزوین شهید پرور از همه مردم خواست سال جدید را با گلباران شهدا آغاز کنند و در کنار شهدا به راه سرخ شهدا ادامه دهند و بپیوندند. و به خانواده شهدا و بزرگان سرافراز تسلیت عرض می نماییم.

48

دکمه بازگشت به بالا