عمومی

مراجعه‌کنندگان کرونایی خوزستان از مرز ۱۰ هزار نفر گذشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مراجعه‌کنندگان کرونایی خوزستان از مرز ۱۰ هزار نفر گذشت - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، فرهاد ابول سیاه پوستان در جلسه ای در ستاد مدیریت شنبه شب تاج خوزستان گفت: دیروز تعداد مراجعات در بیمارستان های این استان از 10 هزار مورد فراتر رفت در حالی که یک ماه و نیم قبل تعداد مراجعات 1800 تا 2000 بود.

وی با اشاره به افزایش چهار درصدی بستری شدن در بیمارستان ها و افزایش 54 درصدی مرگ و میرها ، افزود: دیروز ، تعداد بستری شدگان بیمارستان در استان 2800 نفر بود که بالاترین میزان در کرونا در زمان های مختلف بود. همچنین ، 500 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه و 104 نفر در این پشیمانی (متصل به دستگاه) هستند.

اهواز ، رئیس علوم پزشکی ، نیپین را با اشاره به یکی از برنامه های جدی برای مهار موج واکسیناسیون مشکوک تصریح کرد: یکی از دلایل تجمع امروز در مرکز واکسیناسیون ، ورود 30 هزار واکسن چند روز پیش بود ؛ استاندار خوزستان همچنین امروز در نشستی در ستاد ملی از رئیس جمهور درخواست کرد که سهمیه واکسن به استان را افزایش دهد اما ما مورد تأیید رئیس جمهور قرار گرفتیم.

ابول نژادیان یادآور شد: حوزه علمیه امام خمینی (ره) مرکز واکسیناسیون ترکیبی را نیز فعال کرده است که در حال حاضر از نظر تعداد مراکز مشترک مشکلی ندارد و ما فقط به واکسن نیاز داریم.

وی اعلام کرد: فرمان امام استاندار خوزستان با ستاد اجرایی هماهنگی کرده است که 500 کپسول اکسیژن به استان برسد و 72 درصد مردم به دانشگاه جندی شاپور اهوج ، 11 درصد به آباد ، 9 درصد به دژفول و 4 درصد به شوشتر بروند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گلایه کرد: عدم دخالت جدی بیمارستانهای خصوصی استان در پذیرش بیماران کرونری یکی از مشکلات اصلی ما است ، اقدامات قضایی انجام خواهد شد.

ابول نژادیان می گوید: بیشترین مرگ و میر در بین بیماران مبتلا به بیماری ویروس کرونا قلب به ترتیب در دزفول ، خرمشهر ، آبادان ، کارون ، اهواز و بهبهان است.

وی با اشاره به میانگین جان باختگان 67 نفر ادامه داد: در حال حاضر واکسیناسیون عمومی و گروه حرفه ای معلمان و مربیان بین 38 تا 58 سال ، اساتید و کارکنان دانشگاه ، پلیس راهنمایی و رانندگی ، پلیس راهنمایی و رانندگی و نازا ، ما زندانی و کارمند زندان هستیم. ، اساتید سمینار ، کارکنان بانک ها ، حمل و نقل عمومی (ریلی ، جاده ای ، دریایی ، هوایی و بین شهری) ، قوه قضاییه ، دفتر پیشخوان ، کارکنان مالیاتی ، کارکنان روانپزشکی و دامپزشکی و سیستم های پزشکی.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز می گوید: متوسط ​​تزریق در استان بالای 10 سال ٪٪ و آبادان 52٪ ، دژفول و 0 بهابن 80٪ ، شوشتر ٪٪ است. همچنین در استان 75 تا 79 سال سن 90٪ ، 70 تا 74 سال 89٪ ، 65 تا 69 سال 85٪ ، 60 تا 64 سال 73٪ ، 55 تا 59 سال 65٪ ، 50 تا 54 سال 66٪ ، 45 تا 49 سال 46 درصد و 31 درصد از 40 تا 44 سال.

دکمه بازگشت به بالا