استانی

مخالف وقت کشی در بازی هستم/جنگیدیم و پیروز شدیم

مخالف وقت کشی در بازی هستم/جنگیدیم و پیروز شدیم

به گزارش خبرنگار دنیای 77 آبادان ، محرم نویدکیا پس از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت گفت: من می خواهم ابتدا دو چیز بگویم. با تشکر از حمایت مدیران باشگاه ، من می خواهم آنها مانند سالهای گذشته از تیم حمایت کنند تا ما بتوانیم پیشرفت بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: قبل از بازی هواداران نفتا بسیار خوبی را دیدم که بسیار مهربان بودند و تیم ما را تشویق می کردند و می خواهم از آنها تشکر کنم. ما بهترین زمان بازی و اوایل بازی را داشتیم و سپس کار خوبی در دفاع انجام دادیم و موقعیت های گل زیادی ایجاد کرد. برای من مهم است که هیچ کدام از دو تیم آبادان مساوی نداشتند ، اما بازیکنان تمام تلاش خود را کردند و پس از تساوی با هم جنگیدند و به بازی برگشتند و من باید به بازیکنانم بگویم خسته نباشید. به هواداران سپاهان هم تبریک می گویم.

نوید کیا در مورد سپن به صراحت گفت که ما به یاد نمی آوریم وقت سپاهانی ها را تلف کنیم ، خلعتبری چند دقیقه تلف کرد ، آیا این مسیر جدید سپاهان است؟ من می فهمم که شما تیم خود را دوست دارید و حساس هستید. من این سبک بازی را دوست ندارم. در نیمه اول خلعتبری دو بار من را مصدوم کرد و احساس کردم او می تواند در نیمه دوم بازی کند اما در دقیقه 48 دست خود را دراز کرد و تعویض کرد زیرا مشکلی داشت.

وی یادآور شد: شایان مصلح نیز مشکلی دارد و پزشکان باید آن را بررسی کنند. من این سبک فوتبال را دوست ندارم و بازیکنانم وقتی می خوانند که من مخالف این سبک هستم صدمه می بینند و من قطعاً اولین کسی هستم که در بازی مقابل شما ایستادم و گفتید بازیکنانم باید آن را بازی کنند. این نوع بازی ها برای تیم هایی است که برنامه ای ندارند و در واقع فوتبال جهان سوم باید دور بریزد تا با خودش و این نیمکت بحث کند و البته بازیکنان من اینطور بازی نمی کنند. نمی توان به شکلی بازی کرد که بازیکن خودش را بیندازد و پزشک روی زمین بیفتد.

48

دکمه بازگشت به بالا