ورزش

مخالفت شهردار آستارا با استعفای مدیرعامل باشگاه شهرداری – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گفته میهر ، با حکم شهردار شهر مرزی آستانه و اعضای شورای اسلامی ، آرش بابولیان به عنوان مدیرعامل باشگاه شهرداری آستارا ابقا شد.

علی کارگر همچنین با تصمیمات و احکام شهردار و اعضای شورای اسلامی آستارا به عنوان رئیس باشگاه شهرداری آستارا به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سرمربی موفق تیم فوتبال شهرداری آستارا حسن اشجاری قرارداد خود را برای یک فصل دیگر تمدید کرد و فرهاد خالدی به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال شهرداری آستارا منصوب شد.

در همین راستا با توجه به حضور پررنگ تیم فوتبال شهرداری آستارا در لیگ دسته اول فوتبال کشور ، جستجوی استعداد در بین بازیکنان مستعدی که تجربه بازی در لیگ معتبر فوتبال ایران را دارند و در بین بازیکنانی که تجربه بازی در لیگ معتبر فدراسیون فوتبال را دارند ، آغاز شده است. شناسنامه ، کارت ملی و بیمه ورزش باید در دفتر هیئت فوتبال آستارا ذکر شود. با نظارت حسن اشزاری ، سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا ، استعدادهای متقاضیان جویا می شود و تیم به زودی تمرینات خود را برای حضور در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های ایران آغاز می کند.

وقتی به مسابقات لیگ دسته اول فوتبال های ایران نزدیک می شدیم ، مسئول مدیریت مسابقات لیگ دسته اول کشور برای بازدید از شرایط میزبانی ورزشگاه بهادر آستارا لیگ ، از ورزشگاه بهداد آستارا دیدن کرد. نیمکت های مناسب برای بازیکنان ذخیره ، نقاط ورود و خروج ، روشنایی و محل قرارگیری خبرنگاران از نقایص ورزشگاه وحدت آستارا بود.

مردم شهر مرزی آستارا امیدوارند که مسئولان شهری و استانی برای رفع نواقص استادیوم بهادر آستارا گام بردارند تا بازی های خانگی شهرداری آستارا در این ورزشگاه برگزار شود.

بازی های لیگ دسته اول فوتبال در تاریخ 6 نوامبر 2010 آغاز می شود.

دکمه بازگشت به بالا