ورزش

محمود فکری: بدترین استقلال تحویل گرفتم

محمود فکری: بدترین استقلال تحویل گرفتم

OFWNEWS:

محمود فکری درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال و مصدوم این تیم می گوید: اسماعیلی در حال تمرین با تیم است. سیاوش یزدانی روز گذشته نیز در تمرین حضور داشت و به زودی کار خود را آغاز می کند. به گافاوریو آمپول هم زدند و مجبور شد پنج روز استراحت کند. مهدی گیدی هم اکنون مشغول کار است. مسعود ریگیو نیز همین طور است. شیخ دیبات فقط زخمی شد.

وی افزود: ما امسال بدترین آزادی را کسب کرده ایم ، اما آنها بیشترین انتظار را از ما دارند! تعادلی در این وجود ندارد. انتظار می رود از طرفداران پشتیبانی شود. این پشتیبانی اکنون کم است. کسانی که بسیار منطقی هستند و فضاها را می شناسند مورد حمایت قرار می گیرند. بسیاری از مردم احساس حساسیت می کنند زیرا می خواهند آزادی به بهترین شکل ممکن باشد. آنها آزادی را از تصاویر تلویزیونی تماشا می کنند.

سرمربی استقلال یادآور شد: تیم سازی بین دو تیم بسیار مهم است و استراحت کافی نیز مهم است. 45 روز طول می کشد تا تیم آماده شود. مربیان خارجی دو ماه وقت داشتند. اکنون ما را با خارجی ها مقایسه می کنند. اختلافات مالی برای آنها 30 میلیارد هزینه دارد و ما 2 میلیارد جریمه پرداخت خواهیم کرد! وقت کافی نداشتیم. استقلال وقتی این تیم را گرفتیم روحیه بدی داشت. همه از تیم ناراحت هستند. روحیه بازیکنان بسیار بد بود و ما این تیم را گرفتیم.

فكری گفت: “تغییرات مدیریتی نیز شكل گرفت.” من از خدا نمی ترسم من با خدا بسیار دوست هستم و دوستش دارم. من از هیچ مردی نمی ترسم. اگر مشکلی وجود داشته باشد ، من انتقاد خواهم کرد ، اما در آزادی که ما داشتیم مشکلی وجود داشت. اتومبیلی را بشمارید که مشکلات زیادی دارد و می خواهید آن را به یک مسابقه ببرید و در روز اول آنها امیدوارند که شتاب بیشتری بگیرد و اولین باشد.

او در مورد راه حل های خود واضح است: زمان می برد. در هفته دوم که باختیم ، همه انتقادات به ما وارد شد. حالا که نمره بدی نگرفتیم. ما نمی گوییم که خیلی خوب شده ایم. ما نمی گوییم که راضی هستیم. ما سالها در این تیم بازی کرده ایم و حدود 13 سال است که مربیگری می کنم. ما این موارد را درک می کنیم ، اما راهی برای خلاص شدن از مشکل وجود ندارد. ما آن را می دانیم. این آزادی به صبر و وقت نیاز دارد.

سرمربی استقلال افزود: افرادی که می خواهند از فکر خود استفاده کنند ، سرمربی استقلال نمی شوند. هرکسی استقلال را دوست دارد ، سرمربی این تیم است. از روز اول گفتم که حاضر هستم جریمه را پرداخت کنم و بیایم. کیف نداشتم. مقداری پول گرفتم و باید 2 میلیارد جریمه بپردازم.

فكری گفت: “ما باید كمی جلوتر برویم.” بازیکنان آسیب دیده. بسیاری از بازی ها ترکیب ما را تغییر می دهند. حالا بازیکنان همکاری خوبی دارند. ما با برنامه ریزی خوب جلو می رویم. شاید من شبکه را خاموش کرده ام و روی فضای مجازی تمرکز ندارم ، اما این فضا روی بازیکنان تأثیر می گذارد. من باید با تفکر بازیکنان و شیوه زندگی آنها کار کنم و آن را برطرف کنم. اما وقت نداریم آنها می خواهند بدون وقت سخت کار کنیم. مطمئن باشید ، من تمام تلاش خود را برای تشکیل تیم انجام خواهم داد. به ما وقت بدهید

سرمربی استقلال می گوید این تیم قدرت کادر فنی وی را ندارد و تحلیلگران می گویند مشکل این است: “این خیلی خوب است که تیم در نیمه اول عملکرد ضعیفی داشت و در نیمه دوم بهتر شد.” این نشان می دهد که می توانیم یکدیگر را بهتر بشناسیم و مشکلات را حل کنیم. حتی قبل از آمدن من به استقلال گفتند این کادر فنی محمود فکری است ، اما اکنون آنها انتقاد می کنند. ما مربیان و همکاران خوبی داریم. تحلیلگران ما هم بد نیستند. خوبه. مشکلی را مشاهده می کنیم که با گذشت زمان برطرف می کنیم. اگر مربی لازم باشد ، اضافه می کنیم. این حملات ناعادلانه است. بیایید این را برطرف کنیم فردا یک عکاس می رود و از آن ساختمان عکس می گیرد و می گوید چمن زمین تمرین استقلال زرد است! ما مزایای خوبی داریم اما شرورهای زیادی علیه ما وجود دارد. بعد از اتفاقاتی که در زمان مدیریت سابق باشگاه پیروزی رخ داد ، آنها حمله را به استقلال فرستادند و استقلال این خبر دروغ را پذیرفت و آن حمله همچنان باقی است. من به تک تک کاندیداها می گویم که به راحتی فریب نخورید. من از تک تک افسران سیستم می خواهم که بیشتر به ما کمک کنند! کار ساده ای نیست. استعداد و آزادی مدیریت به تنهایی نمی توانند این کار را انجام دهند. همه باید به جمع شدن تیم کمک کنند. ما فوراً به حمایت طرفداران ، رسانه ها و مقامات مستقل نیاز داریم. همه باید به ما کمک کنند تا به این مهم دست پیدا کنیم.

وی درباره ده دقیقه پایانی مسئله استقلال گفت: “آنها متخصص نیستند.” افرادی هستند که می خواهند به دردسر بیفتند. وقتی در طی 20 روز تیم تحویل گرفتید ، نباید آن را با دوره استراماسیونی مقایسه کنید. استراماسیونی دو ماه وقت داشت و بازیها و اردوهای آماده سازی داشت و فقط در عرض پنج هفته امتیاز او از ما کمتر بود. ما به تیمی سپرده ایم که به وضوح در 20 دقیقه گذشته همه این مشکلات را داشته است مانند کمبود استراحت بازیکن ، کمبود فرصت آماده سازی و کمبود وقت برای ورزش و کار استراتژیک. البته کار استراتژیک تیم کامل نیست. طول می کشد. مشکلات زیادی در تیم وجود دارد که باید یکی یکی آنها را حل کنیم ، در غیر این صورت همه فکر می کنند که او در پنج بازی نمی توانست همان هشت امتیاز را کسب کند. ما نباید به سخنان ناپاک توجه کنیم. کسانی که ادعا می کنند با ما دوست هستند باید به ما کمک کنند. آنها فکر را تنها گذاشته اند. ما هم در بحث های گروهی و هم در بحث حمایت های فکری در بدترین وضعیت قرار داریم. ما باید این مشکل را با کمک حل کنیم. صبر می خواهد

دکمه بازگشت به بالا