ورزش

مجیدی:‌ اهل بهانه‌جویی نیستم/ سر منافع استقلال با کسی تعارف ندارم

مجیدی:‌ اهل بهانه‌جویی نیستم/ سر منافع استقلال با کسی تعارف ندارم

به گزارش شف ، فرهاد مجیدی سرمربی فوتبال استقلال در مورد شکست تیم آبی های پایتخت در ضربات پنالتی مقابل فولادار در فینال جام حذفی گفت: هواداران عزیز از نمایش و نتیجه نهایی عذرخواهی می کنم. وقتی تسلیت اکثر هواداران ، به ویژه عزیزانی که در فرودگاههای اهواز و تهران بودند را می بینم ، بسیار بیشتر از وجدان و عدالت بی پایان شما دوستداران آزادی شرمنده می شوم و انگیزه خود را برای شروع دوباره این رفتار دو چندان می کنم.

وی ادامه داد: فصل جدید برای ما از امروز آغاز شده است ، چهارده روز مهم و سرنوشت ساز در پیش داریم. در این مدت کوتاه ، اگر برنامه ای برای تجدید و تقویت صحیح تیم نداشته باشیم ، موفقیت آغاز نمی شود. در این ساعت ، من برنده هستم با گفتن این مطلب ، طرفداران عزیز ، من نمی خواهم در مورد مشکلاتی که با شما در میان گذاشتم صحبت کنم. من بهانه ها را نمی پذیرم و مسئولیت این شکست را قبول می کنم. بازیکنان من تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام داده اند.

مجیدی افزود: باید بدانید که در هفته های اخیر بسیاری از بازیکنان من ، بدون هیچ خبری از رسانه ها ، در شرایط بسیار سخت و پس از مصدومیت های مختلف فداکاری کرده اند و من وظیفه خود می دانم در پایان هر فصل برای همه آنها. و کارکنان فنی ، پزشکی ، اجرایی ، لجستیک و رسانه. ”تیم متشکرم. ما باید بیست و چهار ساعت در روز برای چهارده روز آینده کار کنیم.

سرمربی استقلال در پایان گفت: به نمایندگی از میلیون ها استقلال ، در چهارده روز آینده ، من در مورد علایق و نقل و انتقالات استقلال خود را به هیچکس معرفی نخواهم کرد و سعی می کنم با هواداران ارتباط برقرار کنم. در صورت لزوم. تبریک به مردم مظلوم خوزستان ، مدیریت ، کادرفنی و بازیکنان این تیم.

دکمه بازگشت به بالا