ورزش

مجتبی جباری: امیدوارم علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شود

مجتبی جباری: امیدوارم علی کریمی رئیس فدراسیون فوتبال شود

این روزها ، انتخابات فدراسیون سوژه روز فوتبال ایران شده است. اعلام نامزدی علی کریمی بحث های زیادی را در جامعه فوتبال برانگیخته است و جالب اینکه مورد استقبال چندین فرد مستقل از جمله مجتبی جباری قرار گرفته است. شما سخنان جباری را در این باره خوانده اید.

* به طور کلی فدراسیون فوتبال موفق نبوده و نتوانسته است فضای مناسب و موثری را برای فوتبال برای پیشرفت فوتبال ، پیشرفت تیم های پایه و سازماندهی بهتر مسابقات فراهم کند. متأسفانه در سال های اخیر فوتبال رشد خوبی نداشته و مشکلات عمده ای در مدیریت فوتبال وجود داشته است. مانند داستان معامله ویلتماس که اتفاق ناخوشایندی را برای فوتبال ایران رقم زد.

* مدیران فدراسیون چیزی را به عنوان ارث و رسید دریافت نکردند. آنها گروهی بودند كه از یكدیگر حمایت می كردند و بین این افراد موضع و موضع می گرفتند. متأسفانه برخی از بخشهای فوتبال در این سالها رها شدند. مانند تقسیمات اساسی فوتبال و فوتبال ملی. مدیران قبلی اشتباهات زیادی انجام دادند و از پتانسیل خوبی استفاده نکردند ، اگر فوتبال از این طریق مدیریت شود ، همه می توانند در فدراسیون مدیر شوند.

* در صورت انتخاب مجدد مدیران فعلی ، نباید انتظار تغییر زیاد داشته باشیم. آنها نمی توانند امکانات را شناسایی کرده و از کشورهای موفق در این زمینه الگو بگیرند. وقتی افسران قبلی اشتباه می کردند ، مکان را به گونه ای آماده می کردند که هیچ کس متوجه اشتباهات آنها نمی شد. الان فوتبال مشکلی دارد و نگرش خود را از دست داده است و من فکر می کنم اگر رئیس جمهور قبلی در انتخابات فدراسیون انتخاب شود اوضاع بدتر خواهد شد.

* علی کریمی با دیگران فرق دارد. امیدوارم مورد حمایت قرار بگیرند و بتوانند انتخاب شوند. این تجربه جدیدی برای علی کریمی است و تجربه آسانی نخواهد بود. امیدوارم آنها بتوانند کمبود تجربه خود را در این زمینه با استفاده از توصیه هایی که دریافت می کنند و افراد کنار خود پر کنند. من به شخصه می خواهم در صورت درست بودن تنظیمات انسانی و استفاده از نظرات افراد باتجربه ، هر فوتبالیستی انتخاب شود. امیدوارم علی کریمی رأی بدهد و فرصتی برای ورود به فدراسیون پیدا کند.

256 41

دکمه بازگشت به بالا